فروشگاه بانه استوک

شیشه شور شارژی PIFCO با سری حوله ای و مخزن دار

جارو برقی شیشه شور با سری مایکرو فایبر PIFCO و قابل شارژ
شیشه شور شارژی PIFCO با سری حوله ای و مخزن دار
قیمت:
۱۶۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تعداد بازدید:
۷۶۸ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

جارو شارژی شیشه شور PIFCO

مدل: P29013

 

با استفاده از این وسیله می توانید سطوح شیشه ای، آینه، کابینت و... را تمیز و شفاف کنید. در 2 ساعت شارژ کامل شده و تا 25 دقیقه بدون وقفه می توانید از آن استفاده نمایید. سری قابل جدا کردن و شستشو می باشد. هنگامی که سری را بر روی سطح شیشه می کشید همزمان با تمیز کزدن و برق انداختن، آب کثیف و گل آلود در زیر توسط دستگاه مکش و در باک 120 میلی لیتری ذخیره می شود. بهمراه این دستگاه شیشه شور یک عدد اسپری با سری حوله ای از جنس میکرو فایبر قرار داده شده و با استفاده از آن می توانید هر نوع محلول تمیز کننده ای را بر روی شیشه بپاشید و با سری حوله ای آن را تمیز نمایید.

 

شرح

بعد از بارش باران و یا در روزهای غبار آلود شیشه پنجره کثیف و لک بر می دارد. شستن و تمیز کردن سطح شیشه توسط پارچه یا روزنامه دست را سریع خسته کرده و مستلزم زمان زیادی است. با استفاده از این وسیله که در واقع عملکردی شبیه به جارو برقی دارد اما برای تمیز کردن شیشه، شما در کمترین زمان ممکن با یک بار کشیدن سری شیشه شور بر روی سطح شیشه پنجره یا آینه، همزمان با تمیز کزدن و برق انداختن، آب کثیف حاصل را که در زیر سری بوجود می آید را مکش و در باک 120 میلی لیتری ذخیره می کند.

در صورتی که بخواهید با کیفیت بیشتر و استفاده از مواد ضد عفونی یا تمیز کننده های شیشه کار کنید کافی است اسپری را با محلول مورد نظر پر سپس سری حوله ای که از جنس میکرو فایبر ساخته شده را روی آن نصب سپس همزمان با اسپری کردن محلول پارچه حوله ای را روی آن بکشید.

این دستگاه شیشه شور دارای باتری لیتیوم یونی است و در 2 ساعت شارژ کامل شده و تا 25 دقیقه به صورت مداوم کار می کند. این وسیله برای شستشوی سرویس بهداشتی یا سطح کاشی و سرامیک نیز مناسب است. وزن بسیار سبکی دارد و در هنگام کار کردن با آن خسته نمی شوید.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha