۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو دستگاه فشار خون دیجیتالی BABYLY مدل: BLPM

دستگاه فشار خون دیجیتالی BABYLY مدل: BLPM

دستگاه فشار خون حافظه دار

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

دستگاه فشار خون  دیجیتالی BABYLY

مدل: BLPM-14

این دستگاه با صفحه نمایش دیجیتالی بزرگ می تواند تاریخ و زمان را نمایش دهد و در دو مقیاس mmHg و kPa اندازه گیری کند. می تواند برای دو نفر مجزا تا 60 بار در حافظه فشار خون های مختلف را با تاریخ و زمان ذخیره و میانگین فشار را بدست آورد. بر روی صفحه نمایشگر دیجیتالی بر حسب بالا یا پایین بودن و یا اینکه در حالت طبیعی  یا خطرناک قرار دارد با چهار رنگ سبز،  زرد، نارنجی و قرمز نشانه گذاری شده است و بعد از هر بار سنجش فشار خون اشاره گر بر روی هر کدام از این رنگ ها قرار می گیرد و شما را از وضعیت فشار خونتان آگاه می سازد.

نوع سنجش به وسیله یک کیسه هوا می باشد که دور بازو باید بپیچانید سپس لوله هوای که از بازوبند منشعب شده و دارای سوکت می باشد را به دستگاه متصل سپس دکمه پاور را فشار داده و دستگاه شروع به پمپاژ هوا به داخل بازوبند می نماید تا زمانی که سنسورهای دستگاه قادر به تشخیص ضربان بشوند. سپس به آرامی باد داخل بازوبند خالی شده و دستگاه تعداد ضربان قلب را در دقیقه محاسبه و فشار خون را در سیستول و دیاستول نمایش می دهد.

باید در هنگام سنجش فشار خون دستی را که بازوبند به آن وصل است را بر روی یک سطح ثابت نگه دارید تا فشار خون به صورت صحیح اندازه گیری شود.

این وسیله برای کسانی که دچار امراض قلبی عروقی هستند و یا اینکه لازم است به صورت مداوم فشار خونشان تحت نظر باشد و دسترسی دائمی به پرستار و یا دکتر ندارند توصیه می شود. با استفاده از این دستگاه بدون نیاز به هیچگونه آگاهی از اصطلاحات و یا پیش نیازهای پزشکی خود بیمار می تواند مراقب سلامتی خود باشد.

این دستگاه با چهار عدد باتری قلمی کار می کند و حتی در محیط های خارج از خانه و یا در مسافرت می توانید از آن استفاده کنید.

 

قابلیت ها

صفحه نمایش دیجیتالی و بزرگ

اعلام کننده صوتی

دو حافظه مجزا هر کدام با قابلیت ذخیره کردن 60 فشار خون

نمایشگر سطح خطر فشار خون

اعلام کننده پایین بودن توان باتری

محاسبه میانگین 3 فشار خون سنجش شده آخر

ویژگی های محصول

امکانات
صفحه LCD
تاییدیه سازمان بهداشت جهانی
حافظه داخلی
رنگ
سفید
منبع انرژی
چهار عدد باتری قلمی 1.5 ولتی
وزن
750 گرم
رنج اندازه گیری ضربان
40 تا 199 ضربان
رنج اندازه گیری فشار خون
30 الی 280 میلی گرم جیوه

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است