۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A ماشین ریش تراش فیلیپس سری 3000 مدل PT721 ساخت هلند

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 3000 مدل PT721 ساخت هلند

shaver cordless Philips PT721 made in holland netherland

۷۵۶/۹۹۴ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

ماشین ریش تراش فیلیپس اورجینال

مدل PT721/16

ماشین اصلاح صورت شارژی فیلیپس در مدت زمان 8 ساعت شارژ کامل می شود و تا 45 دقیقه مداوم یعنی 15 دفعه اصلاح 3 دقیقه ای می توانید به صورت بی سیم و شارژی از آن استفاده کنید. جنس باتری از نوع لیتیومی است، هنگامی که باتری پر شود یک لامپ LED تعبیه شده در دسته به رنگ سبز در می آید و اگر نزدیک به خالی شدن  یا به اتمام برسد چراغ قرمز و به صورت چشم کزن در می آید. در طراحی تیغه از تکنولوژی Lift and Cut استفاده شده است، یعنی ابتدا تار مو را به سمت بالا کشیده سپس از ته آن را می تراشد. بیشترین سطح تماس را با پوست داشته و در عین حال به پوست آسیب نمی رساند. 3 تیغه به صورت همزمان در جهت عقربه های ساعت می چرخند و پوست در زیر لایه های ریز تیغه جمع نمی شود و در پایان تراش پوست شما را دچار حساسیت یا قرمز شده و جوش نمی زنید. تیغه قابل تعویض بوده و پس از چند سال که تیغه کن می شود می توانید آن را تعویض نمایید. در انتها که اصلاح تمام شد می توانید آن را با آب یا برس تمیز کنید.

 

شکل آرگونومیک

این ریش تراش با نوعگرفتن در دست طراحی شده است یعنی کامل دسته در پنجه ها قفل می شود و هم شکل با مشت کردن دست طراحی شده است و سبب می شود تا در اصلاح های طولانی مدت فشار به مچ و پنجه ها وارد نیاید و خسته نشوند.

 

باتری لیتیومی

جنس باتری از نوع لیتیومی بوده و در 8 ساعت شارژ کامل می شود و تا 45 دقیقه به صورت متوالی روشن بوده و صورت شما را اصلاح می کنید یعنی اگر هر دو روز یک بار شما صورت تان را اصلاح کرده و هر بار 3 دقیقه زمان ببرد، شما می توانید به مدت 1 ماه بدون شارژ مجدد از آن استفاده کنید. هنگامی که باتری پر بشود رنگ لامپ LED تعبیه شده در دسته سبز و اگر باتری نزدیک به اتمام برسد رنگ آن قرمز می شود.

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 3000 مدل PT721

تیغه

این ریش تراش دارای سه تیغه دایری است و در جهت عقربه های ساعت می چرخند، روش کار به این شکل است که تیغه در حین چرخش مو را به سمت بالا هدایت سپس از ته آن را می زند. به این نوع تراش اصطلاحا می گویند Lift and Cut. تیغه ها بر روی چانه یا استخوان های فک و در کل در انحناهای صورت قابلیت انعطاف دشته و هم سطح با شکل گونه یا ... خم یا به داخل قوس پیدا می کنند در نتیجه هیچ تار مویی روی صورت باقی نمی گذارد و صورت را به صورت کامل اصلاح می کند.

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 3000 مدل PT721 قابل شستشو

تیغه ها را بعد از چند سال که کند شدند می توانید به آسانی جدا کرده و تیغه نو را روی آن نصب کنید.

جنس بدنه از پلاستیک ضد لغزش ساخته شده است در نتیجه در هنگام اصلاح از دست لیز نمی خورد و به شما یا دستگاه آسیبی نمی رسد. طراحی و ساخت این مدل در هلند انجام شده است.

ویژگی های محصول

قابلیت ها
مارک
فیلیپس
ساخت
هلند
دسته ضد لغزش
نوع باتری
لیتیومی-یونی

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است