فروشگاه بانه استوک

سشوار سیم جمع کن سیلور کرست(ساخت آلمان) مدل: SHTK 2000 B1

Ionen Haartrockner silvercrest SHTK 2000 B1
سشوار سیم جمع کن سیلور کرست(ساخت آلمان) مدل: SHTK 2000 B1
قیمت:
۲۱۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تعداد بازدید:
۱/۰۳۳ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

سشوار سیم جمع کن سیلور کرست

مدل: Ionen-Haartrockner

این سشوار با تکنولوژی آلمان ساخته شده و دارای توان 2000 وات با کابل 180 سانتی متری و قابل جمع شدن در داخل دسته می باشد، مجهز به تکنولوژی یونی است و سبب می شود درخشنگی موها افزایش یافته و سریعتر خشک شود. دو سرعته با سه حالت گرمایشی بوده و دارای دکمه پاور شات است و سرعت موتور را تا دو برابر افزایش می دهد، همچنین دارای دو سری برای متمرکز کردن هوای گرم و سری برای موهای پر حجم می باشد. فیلتر هوای قابل جدا کردن دارد و به آسانی می توان آن را تمیز و دوباره در جای خود قرار داد.

 

تکنولوژی یونی برای خشک کردن سریع مو

برای کارهای خانگی و حتی داخل سالن های آرایشی بسیار مناسب بوده و با توان 2000 وات سریع آماده کار می شود. این سشوار با تکنولوژی یونی ساخته شده است، این قابلیت سبب می شود بهمراه جریان هوای گرم یونهای مثبت و منفی در بین موها جریان پیدا کنند و خشک کردن موها را سرعت می بخشد و از قرار گرفته مو برای مدت زمان طولانی جلوگیری کرده و آسیب به مو را کاهش داده همچنین موجب درخشندگی مو می شود.

 

موتور دو سرعته با سه حالت گرمایی و دکمه شات

موتور دو سرعته بوده و تا سه حالت گرمایی قابل تنظسم است. دارای دکمه شات است، این قابلیت سبب می شود سرعت باد خروجی از سشوار تا دو برابر افزایش یافته و در مواقعی که می خواهیم سشوار را خنک کنیم کار ساز می باشد.

سشوار سیلور کرست با تکنولوژی یونی و سیم جمع کن

دسته آرگونومیک و جمع شدن کابل در دسته

دسته سشوار آرگونومیک است و به آسانی در دست جا می گیرد و برای مدت زمان طولانی به مچ و پنجه های دست فشار وارد نمی آورد. کابل برق به فشار دادن دکمه روی بدنه به صورت خودکار در داخل دسته جمع می شود و از شلوغ شدن میز آرایش جلوگیری می نماید.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha