فروشگاه بانه استوک

متر لیزری پنج کاره: متر سنج، تراز، متر مربع، متر مکعب و تشخیص سیم برق

متر سنج لیزری پاور فیکس ساخت آلمان
متر لیزری پنج کاره: متر سنج، تراز، متر مربع، متر مکعب و تشخیص سیم برق
قیمت:
۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تعداد بازدید:
۱/۳۶۱ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

متر لیزری پاور فیکس برای سنجش طول، متر مربع، متر مکعب، تشخیص سیم برق در پشت دیوار و تراز (ساخت آلمان)

مدل: MULTIFUNKTIONSDETEKTOR

 

با استفاده از این وسیله حرفه ای شما می توانید طول، عرض و ارتفاع را در واحد متر بدست آورید و سپس چند واحد طولی را با هم جمع و یا اینکه بر حسب متر مربع و متر مکعب محیط های مختلف را متراژ کنید. از دیگر قابلیت های این دستگاه لیزری تشخیص کابل برق در پشت چوب و فلز می باشد. با استفاده از این وسیله شما می توانید هر نوع سطح و دیواری را همزمان از لحاظ تراز بودن نیز مورد آزمایش قرار دهید.

این وسیله برای معماران، پیمانکاران، مهندسین، تکنسین های سیم کشی و نقشه برداران و حتی مالکین ساختمان که در کارگاه ساختمانی ناظر هستند و از کیفیت کار می خواهند مطمئن شوند توصیه می شود.

 

شرح

استاد کاران، معماران و تمام کسانی که در ساختمان و یا نقشه برداران که در زمین ها و موقعیت های ناهموار کار می کنند و دقت بالا برایشان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است می توانند با استفاده از این متر سنج لیزی هر نوع محیطی را متراژ کرده و بر اساس واحدهای طول، عرض و ارتفاع، متر مربع و متر مکعب را بدست آورند.

نحوه کار به این شکل است که با استفاده از امواج صوتی و نور لیزر دستگاه قادر خواهد بود که فاصله را تا رسیدن به مانع از نقطه شروع محاسبه کرده و آن را در حافظه خود ذخیره و با واحد های بعدی جمع و یا اینکه در محاسبات عرض و ارتفاع آنها را با همدیگر محاسبه کند.

بر روی دستگاه یک تراز قرار داده شده که کارایی آن برای دقت سنجش و میزان زاویه سطح بسیار قابل اهمیت می باشد. شما با استفاده از این دستگاه می توانید در ساختمانها و یا مکان های مشابه آن را بهمراه داشته و در کسری از ثانیه هر نوع آزمایش طولی، عرضی و ارتفاع را با دقت و سرعت نور لیزر بدست آورید.

در کنار تمام این قابلیت ها شما می توانید در هنگام سوراخ کردن دیوار برای اطمینان از اینکه سیمی پشت دیوار نیست و در هنگام سوراخ کردن و یا کوبیدن میخ سیم کشی منزل و کارگاه دچار ایراد نمی شود با استفاده از این دستگاه لیزری تشخیص دهید در آن نقطه سیم و یا کابل برقی رد شده یا خیر. این قابلیت مخصوصا برای تکنسین های سیم کشی ساختمان بسیار قابل اهمیت است.

طول موج این دستگاه لیزری می تواند از سطح چوب و فلز تا عمق حدودی 2.5 تا 4 سانتی متر نفوذ کند.

 

قابلیت ها

اندازه گیری طولی، عرضی و ارتفاع نقاط

جمع کردن متراژهای مختلف با همدیگر

تشخیص جریان الکتریکی

نفوذ به عمق فلز و چوب

تراز حباب بر روی بدنه

تغذیه با باتری 9V block battery

صفحه نمایش دیجیتالی با نور پشت زمینه

حداکثر سنجش طول تا 16 متر

حداقل سنجش طول تا 0.6 متر

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha