همزن کاسه دار کنوود مدل: Kenwood HM430

همزن کاسه دار Kenwood HM430
کالای نو همزن کاسه دار کنوود مدل: Kenwood HM430
قیمت:
۴۸۵/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱/۱۰
سازنده:
درجه بندی:
کالای نو
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

همزن کاسه دار کنوود

مدل: HM430

 

توان 250 وات با 6 سرعت و دکمه توربو به شما امکان می دهد با استفاده از سری های دوگانه همزن و خمیر گیر انواع نان، کیک، شرینی، دسر و حتی مایه کوکو و ... را تهیه کنید. کاسه به همراه سری ها می چرخد و در ورز دادن و یا تهیه مایه و خامه شما را یاری می رسانند. جنس سری ها از استیل ضد زنگ هستند و موتور همزن مجهز به سیستم ضد قفل و رها کن می باشد. مجهز به پایه بوده و می توانید همزن را روی آن سوار و به صورت ثابت و یا اینکه بدون پایه و به صورت دستی از آن استفاده نمایید.

 

شرح

در تهیه انواع کیک و شیرینی و یا دسر و تهیه ماید انواع غذاها مانند کوکو و یا تهیه سس از این وسیله قدرتمند استفاده کنید. موتور 250 وات در عین توانمندی مصرف بهینه انرژی را نیز به ارمغان می آورد. 6 حالت سرعت متفاوت برای هر نوع وضعیت و یا تهیه هر نوع مایه، خمیر و سس قدرت مانور به شما می دهد. دکمه توربو نیز از دیگر قابلیت های این همزن بوده و در مواقعی که نیاز به سرعت بالاتر باشد با فشار دادن این دکمه می توانید سرعت را تا دو برابر افزایش دهید.

سری خمیر گیر دوگانه ضد زنگ را می توانید برای ورز دادن انواع خمیر نان، کیک، بیسکویت، شیرینی و دیگر موارد مشابه به کار ببرید. برای تهیه مایه شیرینی یا تهیه سس و پف دادن سفیده تخم مرغ، تهیه خامه و دیگر موارد می توانید از سری های دوگانه همزن استفاده کنید. جنس و آلیاژ بکار رفته در تهیه این سری ها فولاد ضد زنگ بوده و می توانید به آسانی آنها را روی موتور همزن سوار و یا اینکه از آن جدا کنید و بهمراه دیگر قطعات دیگر مانند کاسه و بدنه به صورت کامل جداسازی و در ماشین ظرف شویی بعد از استفاده تمیز نمایید.

جنس کاسه و بدنه از بهترین و مرغوبترین مواد پلاستیکی است. همزن را به دو صورت دستی و یا ثابت می توانید استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید همزن را روی پایه سوار کنید و با استفاده از بست و قفل ها بر روی پایه محکم کنید. همزمان با چرخش سری ها کاسه هم به صورت معکوس می چرخد و این در ورز دادن خمیر بسیار سودمند می باشد. در صورت تمایل می توانید با جابجا کردن سری ها چرخش کاسه را متوقف کنید. بعد از اتمام کار بدون جدا کردن همزن از پایه و تنها با چرخاندن همزن به سمت بالا می توانید کاسه را از زیر همزن بیرون آورید.

 

قابلیت ها

توان 250 وات

سری همزن فولادی و ضد زنگ

سری خمیر گیر فولادی و ضد زنگ

موتور 6 سرعته

دکمه توربو

کاسه با ظرفیت بالا و چرخش همزمان با همزن

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha