۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

واترجت دندان فیلیپس شارژی مدل HX8331 ساخت رومانی

AirFlossUltra cleaner gums philips HX8331

۹۵۰/۰۰۰ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۹/۴/۱۸
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

واترجت دندان شارژی فیلیپس مدل X8331/01

واترپیک یا واتر جت دندان بر اساس تکنولوژی میکرو قطره ساخته شده است و با پاشیدن آب به صورت قطرات بسیار ریز پلاکت های دندان را پاک سازی می کند. برای سلامتی لثه، دهان و دندان بسیار کار آمد است. تا 99.9 درصد از جرم و پلاکت روی دندان را پاک می کند. عملکرد بهتری نسبت به نخ دندان دارد با این تفاوت که به لثه آسیب نمی رساند. انرژی مورد نیاز توسط یک عدد باتری لیتیوم یونی قابل شارژ کردن تامین می شود. با هر بار شارژ تا دو هفته و هر بار تا یک دقیقه کار مستمر می توانید از آن استفاده کنید. مخزن آب لثه پاک کن را می توانید به مایع دهان شور پر کنید تا همزمان با پاک سازی از پلاکت و جرم، دهان و دندان را ضد عفونی هم بکنید.

 

حذف پلاک و جرم تا 99.9 درصد

نحوه کار به این صورت است که قطرات بسیار ریز آب با هوا ترکیب شده و با فشار رو و بین دندان ها پاشیده می شود. نتایج بالینی اثبات کرده است که قدرت تمیز کنندگی پلاکت 99.9 درصد است.

واترجت دندان یا واترپیک شارژی فیلیپس مدل philips hx8331

یک راه آسان برای شروع یک عادت سالم

کار کردن با این لثه پاک کن سریع و آسان است و میزان تمیز کنندگی یا نایج آن بیشتر از نخ دندان و مسواک است، در عین حال به دهان و دندان آسیب نمی رساند. کار کردن با آن لذت بخش است و شما را به حفظ سلامت دندان هایتان عادت می دهد.

واترجت دندان شارژی فیلیپس مدل philips hx8331

اثر بخشی بیشتر نسبت به نخ دندان

میزان اثر بخشی این لثه پاک کن نسبت به نخ دندان به صورت بالقوه اثبات شده است. در بیشتر موارد نخ دندان به فاصله افتاده یا خون ریزی لثه منجر می شود اما لثه پاک کن تنها با فشار هوا آب را به صورت قطرات بسیار ریز می پاشد و هر نوع مواد غذایی را از لا به لای دندان پاک می کند بدون آنکه به لثه آسیب برساند.

واتر پیک دندان شارژی فیلیپس مدل philips hx8331

فقط 60 ثانیه طول می کشد: هدف گیری، فشار و پاک سازی!

کافی است نازل لثه پاک کن را روی نقطه ای بگذارید سپس دکمه را فشار دهید تا آب با یکی از سه حالت پیشبینی شده (یکبار، دوبار یا سه بار) آب را پشت سر هم بپاشاند تا هملیات پاک سازی دندان شروع شود. در عرض 60 ثانیه شما با عملکردی بسیار بالاتر از مسواک یا نخ می توانید دهان، دندان و لثه را تمیز کنید.

لثه پاک کن شارژی فیلیپس مدل philips hx8331

استفاده از دهان شویه به جای آب

مخزن لثه پاک کن را می توانید با دهان شویه ها پر کنید تا همزمان با پاک سازی، دهان و دندان را ضد عفونی و میکروب زدایی کند.

لثه پاک کن شارژی فیلیپس مدل philips hx8331

لثه پاک کن کمک می کند تا حفره های بین دندان ایجاد نشود

این لثه پاک کن با از بین بردن پلاکت های بین دندان ها از ایجاد حفره یا پوسیدگی جلوگیری می کند.

واترجت دندان شارژی فیلیپس مدل philips hx8331

نازل با کارایی بالا

نازل یا سر لثه پاک کن از تکنولوژی میکرو قطره بهره مند است و با ترکیب هوا با آب آن را روی دندان می پاشد. به راحتی در بین دندان ها قرار می گیرد و با عملکردی سریع نتایجی بسایر بالا به همراه دارد.

واترپیک شارژی فیلیپس مدل philips hx8331

تنظیمات سه گانه

در سه حالت می توانید آن را تنظیم کنید، به صورت بک بار پاشیدن با هر بار فشار دادن دکمه یا دو بار و سه بار، یعنی اگر در حالت سه بار قرار گیرد با هر فشار دادن سه بار پشت سر هم هم آب با فشار پاشیده می شود.

لثه پاک کن شارژی فیلیپس مدل philips hx8331

واترجت یا واترپیک دندان چیست؟

مواد غذایی در بین دندان ها گیر کرده و به مرور زمان باعث پوسیدگی آنها خواهد شد همچنین جرم باقی ماده روی دندان به مرور زمان تشکیل پلاکت داده و مینای دندان را از بین خواهد برد. در روش های معمول شما از نخ دندان و مسواک استفاده می کنید اما آزمایشهای انجام شده ثابت کرده اند که نخ دندان در بسیاری از مواقع باعث خونریزی و آسیب به لثه خواهد شد. مسواک نیز گاهی دیده شده که کارایی لازم را به دلایل مختلف ندارد در نتیجه نیاز بود که روش دیگری ارائه گردد. واترجت یا واترپیک با فشار زیاد قطرات میکروسکوپی آب را به سطح و بین دندان ها می پاشد و از این طریق بدون آسیب به مینای دندان و لثه، جرم، پلاکت و هر نوع ماده مضر برای سلامتی دندان را پاکسازی خواهد کرد.

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
برند
فیلیپس Philips
طراحی
هلند
مونتاژ
رومانی
مدل
HX8331
منبع تغذیه
شارژی
نوع باتری
لیتیوم یونی
پایه شارژر
دارد
زمان شارژ شدن کامل باتری
24 ساعت
زمان کار کردن به صورت بی سیم
تا دو هفته
نوع اسپری
سه زمانه
قابلیت ها
پاک کردن پلاکت
99.9 درصد از پلاکت دندان را از بین خواهد برد
بین دندان ها
بدون آسیب به لثه مواد غذایی را خارج می کند
تکنولوژی
میکرو قطره
مخزن
با آب یا دهان شو می توان استفاده کرد
نازل
نازل باریک جهت دسترسی به تمام دهان و دندان
زمان تمیز کردن دندان
60 ثانیه

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است