۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو مخلوط کن چند کاره فیلیپس (گوشت کوب همزن و خردکن) مدل HR1645

مخلوط کن چند کاره فیلیپس (گوشت کوب همزن و خردکن) مدل HR1645

گوشت کوب چندکاره فیلیپس

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

گوشت کوب چند کاره فیلیپس ساخت مجارستان

مدل HR1645

این مدل از گوشت کوب فیلیپس برای اروپا طراحی شده است و با توان 700 وات همزمان می تواند با سری گوشت کوب و تیغه های فولادی ضد زنگ انواع گوشت سفید و قرمز را تکه تکه و خرد نماید، با تیغه های تیز فولادی می تواند مانند یک چرخ گوشت برای شما قیمه گوشت تهیه کند. سری همزن برای تهیه کیک و شیرینی کارایی دارد. با وصل کردن موتور به کاسه سبزی خرد کن می توانید انواع سبزی را با آن ریز ریز کنید. سری پوره ساز برای تهیه کوکو و غذاهای مشابه کارایی دارد. یک پارچ 1 لیتری نیز بهمراه این وسایل وجود دارد و می توانید از آن برای تهیه شیر موز و انواع نوشیدنی استفاده کنید.

 

شرح

این سری از گوشت کوب ساخت فیلیپس برای اروپا طراحی شده است و در مجموعه کارخانجات فیلیپس در مجارستان ساخته شده است. توان موتور 700 وات و دارای دکمه سرعت متغیر است یعنی هرچقدر بیشتر فشار دهید دور موتور و سرعت بالاتر می رود. به آسانی سری ها را تنها با فشار دادن دکمه اتصال می توان جدا و نصب کرد.

 

 

سری گوشت کوب برای تکه تکه کردن و حتی قیمه کردن انواع گوشت کارایی دارد و با تیغه های فولادی ضد زنگ انواع گوشت را برای شما به هر میزانی که لازم بدانید ریزریز میکند. لبه های کناری گوشت کوب به عنوان محافظ تیغه عمل کرده و در عین حال در هنگام کار کردن از پخش شدن و کثیف کاری در آشپزخانه جلوگیری می نماید.

جام 0.3 لیتری با تیفه های دایره ای و پهن قابلیت اتصال به موتور را دارد و از آن برای خرد کردن میوه و سبزی برای تهیه دسر، سالاد و یا تهیه سبزی برای خوشت سبزی، دلمه و ... را دارد. این نوع از طراحی تیغه به هلیکوپتری مشهور است و توان خرد کردن انواع خوراکی های سخت از جمله آجیل را دارد.

سری پوره ساز برای تهیه پوره سیب زمینی و یا خرد کردن شکلات و پودر کردن مواد غذایی مشابه کارایی دارد مخصوصا در تهیه غذاهایی مانند کوکو که در آن باید سیب زمینی را تبدیل به پوره کرد. تیغه های بسیار تیز و ضد زنگ از جنس فولاد را دارد.

سری همزن برای تهیه خامه، دسر، پف دادن سفیده تخم مرغ و نهایتا در درست کردن کیک و شیرینی، سس و دسر کارایی دارد.

پارچ 1 لیتری بهمراه این گوشت کوب قرار داده شده و از آن می توانید برای تهیه انواع نوشیدنی ها مانند شیر موز و ... استفاده کنید. یک عدد موز و مقداری شیر و شکر را در آن بریزید و با سری گوشت کوب این مواد را با هم ترکیب و ریز ریز می کند.

قابلیت ها

توان 700 وات

دکمه فشاری با سرعت متغیر و توربو

پارچ 1 لیتری برای تهیه انواع نوشیدنی

سبزی خرد کن با تیغه های هلیکوپتری 

همزن برای تهیه کیک و شیرینی، دسر و سس

پوره ساز برای تهیه پوره سیب زمینی و خرد کردن شکلات و ..

گوشت کو ب برای خرد کردن و قیمه کردن انواع گوشت

تیغه های فولادی و ضد زنگ

ساخت مجارستان

 

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است