۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو کارواش کارچر مدل K3

کارواش کارچر مدل K3

Carwash

۴/۹۹۱/۳۵۸ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است

کارواش کارچر

مدل: Karcher k3

کارواش کلاس متوسط خانگی، مناسب برای تمیز کردن مبلمان، ماشین های سواری، دوچرخه، ابزارهای ساختمانی، ابزار باغبانی، دیوار، حیاط و حصارها

 

کلی

وسیله ای کاربردی و کم حجم ساخته شده از مرغوب ترین مواد پلاستیکی در برابر ضربه های ناخواسته مقاوم است. موتور 1600 وات با قدرت 120 بار و دو سری تیز کننده آب با زوایا و تنطیم فشار آب را دارد. مخزن جداگانه مواد شوینده و اتصال مستقیم به شیر آب و یا وارد کردن شیلنگ به مخزن آب با قدرت مکش از کارواش، حد اکثر آب خروجی 380 لیتر در ساعت و تمیز کردن 25 متر مربع در ساعت .حداکثر تا دمای 40 درجه سلسیوس قابلیت کار کرد دارد و با شیلنگ 8 متری، دو چرخ ایستا با طراحی آرگونومیک و دستی به آسانی قابل جابجایی است. دارای فیلتر آب داخلی و اتصال سریع سری ها و شیلنگ آب.

 

شرح

کاربردهای وسیع این دستگاه در منزل، وجود آن را ضروری می سازد، با استفاده از این کارواش می توانید با مصرف بهینه آب، حیاط، حصار، گاراژ و دیوارها را بدون نیاز به شیلنگ اضافی یا خم شدن به آسانی تنها با فشار هوای تولید شده توسط موتور پر قدرت 1600 وات تا مساحت 25 متر مربع در ساعت پاک سازی کنید.

حجم، زاویه و قدرت فشار آب قابل تنظیم توسط سری های دوگانه  از 20 تا 120بار می باشد تنها کافی است آن را در جهت عقربه های ساعت و یا بر عکس بچرخانید تا فشار مورد نظر را تنظیم کنید. شستشوی نمای کامپوزیت، دیوار یا فنس، معمولا شستشوی حیاط مستلزم خم شدن و فشار زیاد به کمر است، جدای از خستگی به حجم آب زیادی نیز نیاز است اما با استفاده از این کارواش بدون خم شدن یا نیاز به جارو تنها با استفاده  از فشار هوا و آب در کمترین زمان ممکن حیاط منزل یا گاراژ را تمیز و پاکیزه کنید.

با در اختیار داشتن این کارواش شما دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای تمیز کردن اتومبیل نخواهید داشت و می توانید در منزل خود چرخ، بدنه و شیشه ماشین را به صورت کامل بشویید حتی می توانید با آن دوچرخه یا موتور سیکلت را نیز از گرد و خاک و چربی پاک سازی کنید. در زمستان معمولا گلگیر و چرخها گل آود می شوند و پس از خشک شدن به سختی از روی بدنه یا چرخ ها جدا می شوند، فشار شیلنگ آب نیز نمی تواند گل خشک شده را جدا کند و در نهایت با مصرف آب زیاد به صورت کامل باز قادر نخواهید بود آن را تمیز کنید یا در تابستان مدفوع پرندگان به دلیل اسیدی بودن و چسبندگی زیاد روی بدنه می نشیند و اگر زود آن را تمیز نکنید باعث سوختن رنگ بدنه می شود. با استفاده از این کارواش پر قدرت می توانید چسبناک ترین مواد را از سطح بدنه وسایل نقلیه با کمترین آب مصرفی و در کوتاه ترین زمان پاکسازی کنید.

در صورتی که بخواهید از مواد شوینده به همراه آب استفاده کنید در زیر کارواش منبع 1 لیتری قرار داده شده و می توانید در آن مواد شوینده را برریزید تا همزمان با آب ترکیب شود و پروسه شستشو را با قدرت بیشتری انجام دهد. این قابلیت برای تمیز کردن وسایل آغشته به چربی یا لکه های به جای مانده روی شیشه کاربرد دارد و با مخلوط شدن با آب قدرت پاک کنندگی و برق انداختن را بیشتر می نماید.

در باغ، باغچه و پارک ها یا در کارگاه های ساختمانی می توانید وسایل باغبانی و ساختمانی مانند فرغو، بیل و بیلچه ، کاسه و بلندر و ..را با استفاده از این کارواش تمیز کنید همچنین در پاکسازی مبلمان های داخل حیاط و باغچه ها مورد کاربرد و استفاده دارد.

در مواردی که لوله های آب یا مجاری فاضلاب توسط رسوب مواد و املاح معدنی یا آشغال مسدود شده اند شما با استفاده از فشار قوی تولید شده توسط کارواش می تواند هر مجرایی را تمیز و باز کنید. در شستشوی شیشه و فریم پنجره و درهای ورودی نیز این وسیله کمک رسان شما خواهد بود. قابلیت و کاربردهای گسترده کارواش تنها منحصر به شستشوی اتومبیل یا وسایل نقله دیگر نیست و تقریبا در هر موردی که شما نیاز به فشار قوی آب دارید این دستگاه کارایی دارد با این تفاوت که در مصرف آب و زمان صرفه جویی می کند و طراحی آرگونومیک دسته به همراه شیلنگ 8 متری مجهز به دو چرخ در بدنه، قابلیت جابجایی و حمل و نقل آن را ساده نموده. وزن دستگاه 5.8 کیلو گرم است و مجهز به رسوب گیر داخلی می باشد.

 

ویژگی ها

1600 وات

قدرت 120 بار 

حداکثر خروجی آب 380 لیتر در دقیقه

پاکسازی تا 25 متر مربع در ساعت

5.8 کیلوگرم وزن بدنه

شیلنگ فشار قوی 8 متری

فیلتر آب داخلی

کارایی تا دمای 40 درجه سلسیوس

ویژگی های محصول

کارایی
قدرت
1600W
فشار آب
120 بار
میزان مصرف آب
380 لیتر در ساعت
پوشش
25 متر مربع در ساعت
وسایل جانبی
طول شلنگ
8 متر
شلنگ فشار قوی
فیلتر آب
Dirt blaster
Vario power lance
کاربرد
شستشوی فرش و موکت
شستشوی ماشین سواری
شستشوی پله
شستشوی حیات و گاراژ
شستشوی مبلمان
شستشوی دوچرخه و موتور سیکلت
شستشوی دیوار و کامپوزیت
شستشوی لوازم باغبانی
شستشوی لوازم ساختمانی
شستشوی نرده و حصار
تولید کننده
ساخت
چین
تحت لیسانس
کارچر آلمان
شکل و ظاهر
وزن
5.8 کیلو گرم
مخزن مواد شوینده

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است