فروشگاه بانه استوک

ظرف شویی آمبیانو مدل: TI-TTD-0217

Dishwasher ambiano TI TTD 0217
ظرف شویی آمبیانو مدل: TI-TTD-0217
قیمت:
۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تعداد بازدید:
۱/۲۰۸ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

ماشین ظرف شویی 6 نفره آمبیانو

مدل:TI-TTD-0217

 

محصولی بسیار زیبا با 55 سانتی متر عرض می تواند انواع سینی، بشقاب، خورشت خوری، فنجان و قاشق و چنگال را می تونید در آن قرار دهید . مصرف انرژی سالانه 174kWh و آب 1820 لیتر در سال را دارد، بسار کم مصرف بوده و دوستدار محیط زیست می باشد. نشام مصرف انرژی +A و تایمر تاخیر دارد، می توانید روی ساعت تنظیم کنید و پس از تایم مشخص شده شروع به کار می نماید، بعد از اتمام کار ظروف را خشک می نماید و بحالت خاموش انتقال می یابد. زمان شستشو بسته به نوع برنامه ای که انتخاب می کنید از 30 تا 140 دقیقه است و از 6 تا 10 لیتر برای هر بار شستشو آب مصرف می کند. می تواند آب را تا 70 درجه گرم کند و در 6 نوع شستشو برنامه پذیر است. میتوانید یکی از حالت های شستشوی سخت، عادی، اکو، 90 دقیقه، 1 ساعت و سریع آن را تنظیم کنید.

 

شرح

برای شستشوی طروف ابتدا بر اساس نوع بشقاب ها را در جای مخصوص خود و دیگر ظروف مانند سینی، جام خورشت خوری، فنجان و سالادخوری و ... را در مکانهای خود قرار دهید برای چنگال، چاقو و قاشق سبدی مخصوص وجود دارد که می توانید آنها را جای دهید. فرم کشوی ظروف به صورت دو طبقه می باشد و به آسانی طروف جا می شوند.

به یاد داشته باشید قبل از اینکه ظروف کثیف را داخل ماشین ظرف شویی قرار دهید ابتدا مواد غذایی را با یک دستمال از روی آنها پاک نمایید سپس در ماشین ظرف شویی قرار دهید. نحوه قرار دادن ظروف به نسبت فرم مکانهای قرار دادن ظروف به گونه ای است که  نیاز به دانستن ندارد.

سپس نوع برنامه شستشو را از روی پنل ظرف شویی انتخاب کنید. برای ظروفی که نیاز به شستشوی زیاد ندارند و زیاد کثیف نیستند و یا اینکه می خواهید سریعتر انجام شود گزینه Rapid را انتخاب نماید. در این حالت مصرف انرژی 0.23 کیلو وات ساعت، مصرف آب 6 لیتر و تا 40 درجه آب را گرم می کند. زمان لازم برای اتمام 30 دقیقه است.

گزینه 1 Hour: در این حالت مصرف برق 0.55 کیلو وات ساعت، مصرف آب 6 لیتر و برای اتمام کار 60 دقیقه وقت لازم است و تا 65 درجه آب را گرم می کند و با گرمای 50 درجه ظروف را خشک می نماید. 

گزینه 90 Min: این حالت مصرف انرژی 0.65 کیلو وات ساعت، مصرف آب 7 لیتر و آب را تا 65 درجه گرم می نماید زمان لازم برای اتمام کار 90 دقیقه است و با گرمای 70 درجه ظروف را خشک می کند.

گزینه ECO: در این حالت که به مصرف بهینه نیز شناخته می شود 0.61 کیلو وات انرژی مصرف و تا 6.5 لیتر آب بکار می رود، زمان لازم برای اتمام کار 180 دقیقه است و آب را تا دمای 50 درجه گرم می کند و با هوای گرم 70 درجه ظروف را خشک می کند.

گزینه Normal: در این حالت مصرف انرژی 0.7 کیلو وات ساعت و مصرف آب 8 لیتر می باشد، زمان لازم برای اتمام کار 120 دقیقه  و آب را تا 60 درجه گرم می کند و با هوای گرم 70 درجه ظروف را خشک می نماید.

گزینه Intensive: این حالت برای زمان های است که ظروف بسیار کثیف هستند و نیاز به شستشوی بیشتری دارند، مصرف انرژی 0.9 کیلو وات ساعت و مصرف آب تا 10 لیتر می باشد، در 140 دقیقه کار را تمام می کند و آب را تا 70 درجه گرم می کند و با هوای 70 درجه ظروف را خشک می کند. این گزینه دو مرحله ظروف را می شوید، یکبار با آب 50 درجه و دفعه دوم با آب 70 درجه. 

 

قابلیت ها

مصرف انرژی سالانه 174 کیلو وات ساعت

مصرف سالانه آب 1820 لیتر

فشار آب: 10 بار

ابعاد: 550*438*500 میلی متر

نشان مصرف انرژی +A

شش نفره

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha