همزن برقی کنوود 250 وات مدل HM330

Kenwood hand mixer HM330 250W
استوک A همزن برقی کنوود 250 وات مدل HM330
قیمت:
۳۴۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۳/۲۰
سازنده:
درجه بندی:
استوک A
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

همزن دستی کنوود

مدل:  HM330

 

قدرت موتور 250 وات با سرعت قابل تنظیم در 6 حالت مختلف و سرعت لحظه ای توربو. سری های دوگانه همزن و خمیر گیر ساخته شده از استیل ضد زنگ. بدنه پلاستیکی با طراحی آرگونومیک دسته برای راحتی بیشتر کار کردن با آن و مناسب برای تهیه انواع کیک و شیرینی، پیتزا، نان و بیسکویت. طراحی موتور و بدنه در انگلستان و مونتاژ در چین.

 

قدرت موتور 250 وات

موتور 250 وات توان مصرفی دارد و می توانید با آن مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه انواع کیک و شیرینی یا نان و بیسکویت استفاده کنید. این همزن برقی برای مصارف خانگی طراحی و تولید شده است و با استفاده از آن می توانید انواع دسر و شیرینی را تهیه کنید.

همزن برقی کنوود

سرعته همراه با دکمه توربو

سرعت موتور را در 6 حالت مختلف می توانید از کم به زیاد تنظیم کنید. یک دکمه توربو نیز برای افزایش لحظه ای سرعت در نظر گرفته شده تا بتوانید نیروی بیشتری را جهت چرخش سری ها وارد کنید.

همزن دستی کنوود

سری مخصوص همزن

این سری دو تایی همزن مخصوص سفیده تخم مرغ یا تهیه انواع سس و موارد مشابه در نظر گرفته شده و می توانید جهت تهیه خامه یا تزئینات روی کیک و شیرینی استفاده کنید. این همزن کاسه دار نیست و مواد اولیه را باید داخل کاسه بریزید و همزن را در آن قرار دهید. جنس سری ها از استیل ضد زنگ و لکه ساخته شده اند.

همزن دستی کنوود همزن برقی

سری مخصوص ورزن

این سری دو تایی برای تهیه خمیر نان ، پیتزا، کیک و بیسکویت پیشبینی شده است و با استفاده از آن می توانید خمیر را ورز دهید اما متوجه باشید که بیشتر 450 گرم خمیر را با آن ورز ندهید زیرا ممکن است به موتور فشار وارد کرده یا سرعت آن را کم کند. جنس سری ها از استیل ضد زنگ و ضد لکه ساخته شده اند.

همزن خانگی کنووود

0WHM330009

5011423123790

17K32

12818

ویژگی های محصول

قابلیت ها
سری همزن
سری خمیر گیر
دکمه توربو
6 سرعته
قدرت موتور
250W
رنگ
سفید
سری فولاد ضد زنگ
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha