همزن کاسه دار سیلور کرست

HandMixerSet
کالای نو همزن کاسه دار سیلور کرست
قیمت:
۵۷۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱/۱۰
درجه بندی:
کالای نو
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

همزن کاسه دار سیلور کرست (ساخت آلمان)

این همزن به همراه پایه ثابت و کاسه 2.5 لیتری قابلیت انصال به سری همزن، گوشت کوب و خمیز گیر را دارد. می توانید موتور را روی پایه بگذارید و به صورت ثابت سری ها را روی آن سوار و بسته به نوع عملکرد کار خود را انجام دهید برای نمونه تهیه خمیر نان و شیر ینی، تهیه خامه و پف دادن سفیده تخم مرغ و با اتصال سری گوشت کوب انواع گوشت سفید و قرمز یا حتی سبزیجات را با آن خرد کنید.

موتور 300 وات به همراه 5 حالت سرعت و دکمه توربو به شما امکان می دهد تا هر اندازه که مایل باشد مواد غذایی را خرد، تکه تکه، پف و ورز دهید. در صورت نیاز به سرعت اضافه با استفاده از دکمه توربو قادر خواهید بود سرعت را دوبرابر کنید.

 

شرح

استفاده این وسیله در آشپزخانه بسیار متنوع می باشد، می توان مایه و خامه شیرینی، کیک و دسر را با استفاده از سری همزن ساخته شده از استیل ضد زنگ مخلوط کنید. کاسه بزرگ 2.5 لیتری شما را یاری می دهد در حجم زیاد مواد را ترکیب کنید همچنین سری خمیر گیر می تواند تا هر زمان و هر کیفیتی که مایل باشید خمیر نان و شیرینی را ورز دهید.

پایه ثابت و ضد لغزش توانایی نگهداری موتور را دارد و در مواردی که نیاز به زمان های طولانی تر را دارد بدون اینکه شما را خسته کند مایه ها را برای شما آماده میکند.

قابلیت دیگر این میکسر سری گوشت کوب است، با اتصال این سری شما هر ماده سختی اعم از حبوبات، آجیل، میوه، سبزی و گوشت را تکه تکه و حتی قیمه می کند. برای تهیه دسر بالاخص یا درست کردن آب سبزی و میوه کارایی دارد و می توانید از آن بهره بگیرید.

قابلیت جدا شدن سری ها و استفاده دستی موتور به شما قدرت مانور می دهد و بعد از استفاده به آسانی می توانید آن را در ماشین ظرف شویی قرار دهید. موتور دارای قفل ایمنی می باشد و برای استفاده کودکان ایمن می باشد. در صورتی که سری ها در حین کار مخصوصا برای تهیه خمیر که فشار بیشتری به موتور وارد می شود گیر کند به صورت اتوماتیک فشار را از سری ها بر می دارد و از خرابی دستگاه جلوگیری می نماید.

با استفاده از این وسیله شما دیگر نیاز به وسایل اضافی یا چندین دستگاه مختلف نخواهید داشت و تماما در یک دستگاه خلاصه شده و می توانید با بهره گیری از آن انواع دسر، کیک، بیسکویت، شیرینی، کباب، سالاد و یا هر خوراکی که تمایل داشته باشید را با آن تهیه کنید.

 

مشخصات

توان 300 وات

سری همزن دوتایی

سری خمیر گیر دو تایی

سری گوشت کوب 

پایه ثابت و ضد لغزش 

کاسه 2.5 لیتری

چاقوی پلاستیکی

ویژگی های محصول

مشخصات
توان
300 وات
رنگ
سفید
سری همزن
سری خمیر گیر
سری گوشت کوب
گنجایش کاسه
2.5 لیتر
چاقو
سرعت
پنج سرعته
توربو
ساخت
آلمان
ضد لغزش
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha