۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

همزن کاسه دار و گوشت کوب برقی سیلور کرست ساخت آلمان

ُSilverCrest HandMixerSet SHMS 300 B1

۱/۲۸۳/۴۹۰ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است

همزن کاسه دار و گوشت کوب برقی سیلور کرست

مدل SHMS 300 B1

همزن برقی، میکسر و گوشت کوب با توان 300 وات، کاسه 2.5 لیتری مجهز به پایه نگهدارنده و در پوش پلاستیکی، 5 سرعته با سری های دوگانه استیل ضد زنگ مخصوص همزن و ورزن، دکمه توربو برای به حداکثر رساندن سرعت موتور، سری گوشت کوب با تیغه استیل ضد زنگ و پر قدرت هر نوع ماده غذایی شامل سفیده تخم مرغ یا خامه را پف خواهد داد و می توانید برای تهیه انواع سُس، دسر یا تهیه کیک و شیرینی از آن استفاده کنید. سری های ورزن، خمیر پیتزا، نان، کیک و ... را برای شما آماده خواهد کرد. دسته مخصوص گوشت کوب هر نوع سبزیجات، گوشت و ... را تکه پاره خواهد کرد و می توانید انواع غذا یا نوشیدنی شامل شیک، آب میوه، معجون و ... را با آن آماده کنید.

 

توان مصرفی 300 وات

قدرت موتور همزن کاسه دار و گوشت کوب سیلور کرست 300 وات است و تا 10 دقیقه بدون وقفه می توانید از آن به عنوان همزن و تا 1 دقیقه به صورت مستمر به عنوان گوشت کوب روشن کنید اما پس از زمان سپری شده باید دستگاه را خاموش کنید تا خُنک شده و دوباره آن را روشن کنید. این روال برای تمامی دستگاه های همزن و گوشت کوب الزامی است.

همزن برقی سیلور کرست 300 وات

همزن 5 سرعته

اگر کلید روی دستگاه همزن برقی را روی شماره یک قرار دهید، موتور با پایین ترین سرعت شروع به کار خواهد کرد و سری های همزن یا ورزن را فعال می کند و به ترتیب شماره های 2 تا 5، سرعت همزن را بالا خواهند برد. با قرار دادن نشانگر روی لوگو به شکل دسته بلند، چرخش موتور به سمت گوشت کوب شیفت خواهد شد و گوشت کوب برقی شروع به کار خواهد نمود.

از سرعت شماره یک برای همزن ملایم آرد، کره و مواد غذایی مشابه استفاده می شود، شماره دو جهت مخلوط کردن مایعات با سرعت بیشتر، شماره 3 برای میکس کردن مواد اولیه کیک یا نان استفاده می شود، شماره چهار جهت مخلوط کردن یا پف دادن کره و شکر استفاده می شود، از شماره پنج نیز برای پف دادن سفیده تخم مرغ یا تهیه خامه استفاده خواهید کرد.

همزن برقی سیلور کرست دو سرعته

کاسه 2.5 لیتری

برای تهیه خمیر، سُس یا هم زدن مایعات نیاز به یک کاسه خواهید داشت، به همراه همزن برقی سیلور کرست یک پایه با کاسه نیز قرار داده شده و با قرار دادن دستگاه روی پایه، به محض روشن کردن آن کاسه نیز شروع به چرخیدن می کند تا مواد به شکل بهتری میکس شوند. این قابلیت مخصوصا برای تهیه خمیر کاربرد فراوانی خواهد داشت. ظرفیت کلی کاسه 2.5 لیتر است اما پیشنهاد می شود که تنها 1.5 لیتر آن را پر کنید تا مواد غذایی بدون سر ریز شدن یا پاشیده به اطراف، داخل کاسه میکس شوند.

یک درپوش پلاستیک نیز پیشبینی شده تا روی کاسه را با آن بتوانید بپوشانید تا از کثیف کاری یا پاشیدن مواد به اطراف جلوگیری کنید، یک ورودی روی در پوش قرار گرفته و با کنار زدن پلاستیک شفاف می توانید در حین کار کردن همزن، افزودنی های مورد نیاز مانند ادویه، آب و ... را به کاسه اضافه کنید بدون آنکه نیازی به خاموش کردن همزن برقی باشد. در صورت تمایل می توانید از کاسه استفاده نکرده و به صورت دستی نیز با همزن کار کنید.

همزن برقی سیلور کرست دو کاره با کاسه 2.5 لیتری

گوشت کوب برقی

در پشت دستگاه، یک ورودی را خواهید دید کا با درپوش پلاستیکی پوشانده شده و عکس دو قفل باز و بسته در طرفین آن نقش بسته است، درپوش را به سمت بالا بکشید سپس دسته گوشت کوب را به داخل آن فشار دهید. پس از اطمینان از قرار گرفتن دسته، آن را به سمت راست بپیچانید تا در جای خود محکم و ثابت قرار بگیرد و کلید روی دستگاه را از سمت چپ روی اولین گزینه که به شکل یک دسته بلند است قرار دهید تا شاهد چرخش تیغه گوشت کوب باشید. از گوشت کوب برقی سیلور کرست برای تهیه انواع نوشیدنی های سرد مانند آب میوه، شیک، اسموتی یا خرد کردن سبزیجاتی مانند هویج و گوشت سفید و قرمز می توانید استفاده کنید.

گوشت کوب برقی سیلور کرست

تیغه و سری های دوگانه استیل

جنس تیغه گوشت کوب و سری ورزن یا همزن از استیل ضد زنگ و لکه ساخته شده تا در برابر اکسیداسیون مقاوت بیشتری داشته باشند. تیغه گوشت کوب بسیار تیز و برنده ساخته شده و نباید آن را در معرض دید یا دستکاری اطفال قرار دهید، مراقب باشید که در حین کار کردن با ورزن یا همزن به انگشتان خود آسیب نرسانید.

گوشت کوب برقی سیلور کرست دو کاره

کاربرد همزن برقی دوکاره سیلور کرست

این همزن به همراه پایه ثابت و کاسه 2.5 لیتری قابلیت انصال به سری همزن، گوشت کوب و خمیر زن را دارد. می توانید موتور را روی پایه بگذارید و به صورت ثابت سری ها را روی آن سوار و بسته به نوع عملکرد، کار خود را انجام دهید، برای نمونه تهیه خمیر نان و شیر ینی، خامه، پف دادن سفیده تخم مرغ، تهیه سُس و درست کردن انواع دسر. با اتصال سری گوشت کوب می توانید انواع گوشت سفید و قرمز یا حتی سبزیجات را با آن خرد کنید.

موتور 300 وات به همراه 5 حالت سرعت و دکمه توربو به شما امکان می دهد تا هر اندازه که مایل باشد مواد غذایی را خرد، تکه تکه، پف و ورز دهید. در صورت نیاز به سرعت اضافه با استفاده از دکمه توربو قادر خواهید بود سرعت را دوبرابر کنید.

استفاده این وسیله در آشپزخانه بسیار متنوع می باشد، می توان مایه و خامه شیرینی، کیک و دسر را با استفاده از سری همزن ساخته شده از استیل ضد زنگ مخلوط کنید. کاسه بزرگ 2.5 لیتری شما را یاری می دهد در حجم زیاد مواد را ترکیب کنید همچنین سری خمیر گیر می تواند تا هر زمان و هر کیفیتی که مایل باشید خمیر نان و شیرینی را ورز دهید.

پایه ثابت و ضد لغزش توانایی نگهداری موتور را دارد و در مواردی که نیاز به زمان های طولانی تر را دارد بدون اینکه شما را خسته کند و مایه اولیه را برای شما آماده میکند.

قابلیت دیگر این میکسر سری گوشت کوب است، با اتصال این سری شما هر ماده سختی اعم از حبوبات، آجیل، میوه، سبزی و گوشت را تکه تکه و حتی قیمه می کند. برای تهیه دسر یا درست کردن آب سبزی و میوه کارایی دارد، هر نوع نوشیدنی سرد مانند اسموتی، شیک و ... را در کمترین زمان ممکن برای شما آماده خواهد کرد.

قابلیت جدا شدن سری ها و استفاده دستی موتور به شما قدرت مانور می دهد و بعد از استفاده به آسانی می توانید آن را در ماشین ظرف شویی قرار دهید. موتور دارای قفل ایمنی است و  در صورتی که سری ها در حین کار مخصوصا برای تهیه خمیر که فشار بیشتری به موتور وارد می شود گیر کنند به صورت اتوماتیک فشار را از سری ها برداشته و از خرابی دستگاه جلوگیری میکند.

با استفاده از این وسیله شما دیگر نیاز به وسایل اضافی یا چندین دستگاه مختلف نخواهید داشت و تماما در یک دستگاه خلاصه خواهند شد.

گوشت کوب و همزن برقی سیلور کرست

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
سیلور کرست SilverCrest
نوع کاربرد
خانگی
توان مصرفی
300 وات
وزن
2.8 کیلوگرم
طراحی/موتور
آلمان
مشخصات فنی
جنس بدنه
پلاستیک
جنس تیغه
استیل ضد زنگ
تعداد تیغه
4 عدد
تنظیم سرعت چرخش
5 سرعته توربو
سری خمیر زن
سری همزن
عملکرد توربو
کاسه
کاسه قابل چرخش
ظرفیت کاسه
2.5 لیتر
جنس کاسه
پلاستیک
درپوش محافظ کاسه
قفل ایمنی
گوشت کوب

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است