۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو کارواش کارچر مدل Karcher K2 compact

کارواش کارچر مدل Karcher K2 compact

KarcherK2Compact

۳/۴۹۲/۶۱۹ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است

کارواش کارچر(ساخت آلمان)

مدل: Karcher K2 compact

 

کلی

این مدل کارواش به نسبت مدل های دیگر کارچر برای کارهای سبکتر و کاربد خانگی مناسب است و با قدرت 1400 وات، 110 بار انرژی تولید می کند. حجم خروجی آب در یک ساعت 360 لیتر است و تا 20 متر مربع سطح از هر نوع جنسی پاک و تمیز می نماید. برای تمیز کردن وسایل نقلیه کوچک، تمیز کردن مبلمان و وسایل ساختمانی، باغبانی و ... مناسب است. به شلنگ فشار قوی  4 متر، فیلتر آب داخلی، Dirt Blaster، لنس فشار قوی و سری تفنگی با قابلیت اتصال سریع مجهز است. با محیط زیست سازگار بوده و تا 80 درصد در مصرف آب صرفه جویی می کند بدون استفاده از مواد شوینده یا شیمیایی دیگر، تنها با استفاده از آب و ترکیب با هوای فشار قوی.

karchek2compact

شرح

در کاربردهای خانگی و کوچک این مدل بهترین گزینه برای شستشو با فشار بالا بدون استفاده از مواد شوینده است. با توجه به صرفه جویی قابل توجه(80 درصد) آب و حجم خروجی 360 لیتر در ساعت و ترکیب با فشار بالای 110 بار می تواند وسایل نقلیه کوچک را از هرگونه آلودگی تمیز کند. سری Dirt blaster از جمله ابزارهایی است که می توان با اتصال به سری تفنگی خاک ریزه های نشسته روی هر سطحی را به آسانی پاک کنید.

شلنگ 4 متری فشار قوی این امکان را می دهد تا بدون افت فشار تولید شده از کارواش و با قدرت مانوردهی بتوان مکانهای مانند حیاط منزل، بالکن، نمای کامپوزیت، شیشه پنجره و در کل هر جایی که دست گیر یا پیچ در پیچ است را می توان به آسانی از لکه، گرد و خاک و ... تمیز نمود.

در باغچه یا در کارگاه ساختمانی بعد از اتمام کار می توانید فرغون، بیل و بیلچه، کاسه و دیگر ابزار و وسایل را با استفاده از فشار بالای تولید شده هر گونه لجن، گل و باقی مانده سیمان را از آنها بزداید و از وسایل خود به نحو احسن نگهداری کنید. حجم کم و کوچکی (4.1 کیلوگرم) دستگاه حمل و نقل آن را بسیار آسان نموده و به راحتی قابل جابجایی بوده. طراحی زیبا آن را زینت بخش گاراژ شما خواهد کرد، جنس پلاستیکی محکم و ضد ضربه می تواند هم به آن سبکی ببخشد،هم مقاومت در برابر اتفاقات. 

یکی دیگر از استفاده های که می شود از این دستگاه کرد تمیز کردن مبلمان است. در پارک، باغچه، باغ و تراس برای شستشوی نیمکت و صندلی های ثابت و متحرک که تعبیه شده اند، با توجه به وزن کم و حمل و نقل آسان قابل استفاده است. سری لنس فشار قوی برای اینگونه مواقع طراحی شده است و با اتصال به دستی تفنگی می توانید این نوع سطوح را از گرد و خاک و دیگر آلودگی ها پاکسازی کنید.

لوازم و محصولات شرکت کارچر سازگار با محیط زیست طراحی شده اند و در مصرف آب صرفه جویی قابل ملاحظه ای می کنند و با توجه به استفاده نکردن از مواد شیمیایی برای شستشو هیچ آلودگی در نتیجه پس آب تولید نمی شود. کیفیت و تکنولوژی آلمان طول عمر استفاده بالا را تضمین می کند و پس از استفاده نیز  تا 95 درصد از مواد بکار رفته در ساخت آن قابل بازیافت می باشد. 

karchek2compact
ویژگی ها

1400 وات

فشار 110 بار

وزن 4.1 کیلوگرم

جریان خروجی آب 360 لیتر

فیلتر آب داخلی

شلنگ 4 متری فشار قوی

دستی تفنگی با اتصال سریع

سری Lance  فشار قوی

سری Dirt blaster

محدوده 20 متر مربع در ساعت را پاکسازی می کند
قابلیت شستشوی وسایل نقلیه کوچک
قابلیت شستشوی وسایل ساختمانی و باغبانی
شستشوی مبلمان

اینفو گرافیک


ویژگی های محصول

کارایی
قدرت
1400W
فشار آب
110 بار
میزان مصرف آب
360 لیتر در ساعت
پوشش
20 متر مربع در ساعت
وسایل جانبی
طول شلنگ
4 متر
شلنگ فشار قوی
فیلتر آب
Dirt blaster
Vario power lance
شستشوی حیات و گاراژ
شستشوی مبلمان
شستشوی دوچرخه و موتور سیکلت
شستشوی لوازم باغبانی
شستشوی لوازم ساختمانی
تولید کننده
ساخت
آلمان
شکل و ظاهر
وزن
4.1 کیلو گرم

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است