مخلوط کن و اسموتی ساز کنوود مدل:Kenwood SB327

KenwoodSB327
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱/۱۰
سازنده:
درجه بندی:
کالای نو
وضعیت:
تماس بگیرید
تماس بگیرید

مخلوط کن اسموتی ساز کنوود

مدل: SB327

 

این مخلوط کن با طراحی زیبا و فانتزی ضد زنگ می تواند یخ را خرد کند و برای میوه های با پوسته سخت هم کاربرد دارد. حجم پارچ شیشه ای آن 2 لیتر  و در پایین یک شیر به آن متصل است و می توانید بدون جدا کردن پارچ از بدنه تا آخرین قطرات آب میوه را در لیوان بریزید، برای خانواده های پر جمعیت، حتی آب میوه گیری ها هم مناسب است. موتور آن 750 وات قدرت  و 2 سرعته است. پایه های مستحکم و بدون لغزش اطمینان و ایمنی را برای شما تضمین خواهد کرد.

 

شرح

این آب میوه گیری مصرف خانگی و کافی شاپ را دارد و می توانید با قدرت 750 وات موتور و تیغه یخ شکن آن هر میوه ای بالاخص میوه های با پوسته سخت را هم خرد کنید. طراحی شکیل بدنه آن را زینت بخش آشپزخانه شما خواهد کرد، جنس بدنه از استیل و با رنگ کرومی که دارد اثر انگشت یا لک بر روی بدنه قابل دیدن نخواهد بود.

پارچ از جنس شیشه و گنجایش 2 لیتر می تواند تا 8 لیوان آب میوه را در خود نگه دارد و این ظرفیت بالا آن را برای خانواده های پر جمعیت به گزینه ای مناسب کرده است. برعکس آبمیوه گیری های دیگر که به صورت لیوانی هستند و بعد از تهیه آب میوه باید از بدنه جدا شوند سپس تخلیه شوند، در این مدل شما با استفاده از شیر نصب نشده در ته پارچ می توانید محتویات داخل پارچ را در لیوان خالی کنید. به همراه این مخلوط کن یک مخلوط کن دستی از جنس استیل وجود دارد و می توانید برای همزدن مایعات داخل پارچ از آن استفاده کنید.

تخصص این دستگاه درست کردن انواع اسموتی است، جنس تیغه و کاربرد آن با توجه به اینکه قرار است نوشیدنی مانند اسموتی درست کند و ترکبی از یخ خرد شده با میوه ها را درست کند، همزمان هم قابلیت خرد کردن یخ را دارد هم تکه تکه کردن میوه یا سبزیجات و .. به صورتی که بافت آنها از بین نرود و فیبر و دیگر مواد تشکیل دهنده حفظ شود. تفاوت آبمیوه با اسموتی در همین است که فیبر تشکیل دهنده میوه ها حفظ شود و خواص آن از بین نرود.

بر روی بدنه دو دکمه وجود دارد که سرعت موتور را تنطیم می کنند اولی سرعت پایین و دومی سرعت بالا، همچنین دکمه دیگری هم هست به نام PULSE که برای خرد کردن بهتر یخ کاربرد دارد. دکمه Dispense هم برای درست کردن اسموتی کاربرد دارد.

 

ویژگی ها

750 وات

2 سرعته

وزن 5.2 کیلو گرم

رنگ بدنه کروم ضد خش

همزن دستی

قفل کودک

قابل شستشو در ظرف شویی

پایه ضد لغزش

تیغه یخ شکن و ضد زنگ

پارچ شیشه ای یا ظرفیت 2 لیتر

ویژگی های محصول

مدل
SB327
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha