۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 مدل PT866 ساخت هلند

Philips shaver series 5000 Power touch PT866

۹۴۶/۲۴۳ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 مدل PT866

قیمت، خرید و مشخصات

ماشین اصلاح صورت فیلیپس، سه تیغ با طراحی پیشرفته بلند کردن موها قبل از زدن، قیمت عالی، باتری لیتیوم یونی با نگهداری شارژ تا 50 دقیقه و شارژ سریع در 3 دقیقه، کار کردن در هر دو حالت بیسیم واتصال مستقیم برق، دسته ارگونومیک با پوشش ضد لغزش، چراغ LED سطح شارژ، تیغه خط زن موهای بلند و تمیز کردن ساده در زیر شیر آب.

 

سری دوگانه برای موهای بلند و کوتاه

اگر ماشین ریش تراش سه تیغ فیلیپس را روی صورت بکشید، تمام موهای بلند و کوتاه، نرم و زبر در شیارهای روی سری به دام افتاده و در داخل سری توسط تیغه های تیز و برنده کوتاه می شوند. این نوع از طراحی کمک می کند که هر نوع مویی که داشته باشید،  با آن سازگار شده و کیفیت اصلاح صورت را حفظ کند. شیارها دو نوع هستند، یکی به صورت مورب و دیگری به شکل حفره های دایره ای در کنار همدیگر به صورت یک در میان قرار گرفته اند. شیار های مورب باعث می شوند که موهای زبر یا کوتاه بهتر به داخل سری هدایت و از ته توسط تیغه ها زده شوند.

قیمت ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000

چرخش تیغه ها به سمت داخل و بیرون

این سری بی نهایت منعطف طراحی شده تا بتواند تمام زوایای صورت را به طور کامل پوشش دهد. در اصلاح سنتی تر و با استفاده از تیغ شما مجبور بودید با دست پوست نواحی مختلف صورت را بکشید یا اینکه لپ های خود را باد کنید تا موها را بهتر بتوانید بزنید اما در این شیوه جدید نیازی به این کارها نیست و آسیبی به پوست نیز نخواهد رسید. با قرار دادن ماشین ریش تراش روی صورت، بسته به زاویه و انحنای آن بخش، سری خود را در زاویه مناسب تنظیم می کند. معمولا اصلاح موهای روی چانه، فک، لپ و گردن بسیار سخت انجام می شود اما نه با این دستگاه زیرا به محض رسیدن سری به نقطه مورد اشاره، فورا زاویه تیغه ها را به صورت خودکار عوض می کند.

 قیمت ریش تراش سه تیغ فیلیپس سری 5000 در بانه

باتری شارژی لیتیوم یونی

به صورت بیسیم بدون نیاز به اتصال کابلی می توانید صورت خود را هر روز در 3 دقیقه اصلاح کنید. جنس باتری از لیتیوم ساخته شده و با هر شارژ کامل تا 50 دقیقه کار خواهد کرد و این به معنی 17 بار اصلاح است. مزیت باتری های لیتیوم یونی در آن است که طول عمر بیشتری دارند و با پایین آمدن سطح شارژ، سرعت چرخش تیغه ها پایین نخواهد آمد و اگر برای مدت زمان زیادی از آن استفاده نکنید، میزان شارژ کاهش نخواهد یافت. برای مواقعی که باتری خالی شده است و نیاز به اصلاح سریع صورت دارید، می توانید ماشین ریش تراش را به برق متصل کنید و ظرف 3 دقیقه سریعا شارژ مورد نیاز برای حداقل یک بار اصلاح را بدست آورید، اصطلاحا به آن شارژ سریع می گویند تا بتوانید سریعا کار خود را راه بیندازید. بسیار کوچک و کم حجم طراحی شده تا در مسافرت های چند روزه بتوانید ظاهری آراسته داشته باشید.

خرید ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 در بانه

تیغه های Super lift & cut

این تکنولوژی طراحی به بلند کردن مو سپس زدن از ته شهرت دارد زیرا با کشیدن ماشین اصلاح بر روی صورت، ابتدا موها را به سمت بالا کشیده و در نزدیکترین تماس با پوست توسط تیغه ها زده می شوند. کسانی که موهای زبر و پر پشت دارند حتما با این ماشین ریش تراش احساس بهتر و اصلاحی کامل را در نهایت سرعت خواهند داشت.

خرید ماشین ریش تراش فیلیپس سری 5000 در بانه

تیغه خط زن برای اصلاح سبیل و خط ریش

در پشت ریش تراش یک تیغه اضافه نیز در نظر گرفته شده و با کشیدن گیره به سمت پایین، تیغه از جای خود خارج شده و بالا می آید. از این تیغه برای خط ریش و زدن موهای بلند بدن در نواحی زیر بغل یا موارد مشابه نیز می توانید استفاده کنید همچنین در آرایش سبیل نیز کاربرد دارد. با کشیدن دوباره آن به سمت پایین، چرخش تیغه متوقف می شود و با بالا آمدن نیز دوباره فعال خواهد شد.

مشخصات و قیمت ریش تراش فیلیپس سری 5000

استفاده به صورت بیسیم و اتصال مستقیم برق

در هر دو حالت بیسیم یا کابلی می توانید از این ماشین ریش تراش فیلیپس استفاده کنید اما توصیه می شود که ابتدا آن را کامل شارژ کرده و تا زمانی که چراغ نشانگر سطح باتری روشن نشده و به رنگ قرمز تغییر وضعیت نداده، آن را به برق متصل نکنید تا کیفیت نگهداری شارژ باتری کاهش پیدا نکند. قابلیت کار در هر دو حالت مزیت خوبی است برای کسانی که کار فوری دارند و باتری خالی است، در این حالت های اضطراری می توانید با اتصال کابل دستگاه را روشن کنید. هرگز از این وسیله با اتصال مستقیم برق در اماکن مرطوب مانند حمام یا جاهای مشابه استفاده نکنید تا اتفاق غیر قابل پیشبینی پیش نیاید و به سلامتی شما آسیب نرسد.

ریش تراش فیلیپس سری 5000

تمیز کردن ساده و سریع

پس از اتمام اصلاح صورت، دستگاه را خاموش کرده و سری را باز کنید، آن را زیر شیر آب قرار دهید تا تمیز و پاکیزه گردد. برای تمیز کردن سری از برس نیز می توانی بهره بگیرید، در هر حال شستشوی آنها بسیار ساده و سریع انجام می شود.

ریش تراش فیلیپس سری 5000

نمایشگر LED

بر روی بدنه یک چراغ LED قرار گرفته است و با روشن کردن ماشین ریش تراش یا شارژ کردن باتری و پایین آمدن سطح باتری، چراغ روشن می شود. اگر سطح شارژ باتری در وضعیت خوبی قرار داشته باشد، رنگ چراغ سبز است اما با پایین آمدن سطح شارژ باتری، رنگ آن به قرمز تغییر خواهد یافت و شروع به چشمک زدن خواهد کرد تا به شما اعلان کند که آن را شارژ کنید. این قابلیت به شما کمک می کند که قبل از اصلاح صورت از وضعیت شارژ باتری آگاه باشید و در میانه کار دستگاه خاموش نشود.

 

فناوری Super Lift & Cut برای بلند کردن موهای ریز و تراش آنها از بن

ریش تراش سه تیغه و قابل شارژ فیلیپس، ضد آب با قابلیت کار کردن در زیر دوش حمام، این ریش تراش با بهره گیری از تکنولوژی Super Lift & Cut بهترین گزینه برای موهای نرم و رو به پایین می باشد به نحوی که کامل سر مو را به سمت بالا کشیده و آن را از ته می تراشد. با این ریش تراش شما می توانید صورت خود را همانند صورت یک کودک کنید بدون هیچ مویی. تیغه های قابل تعویض ریش تراش شما را قادر می سازد تا سالیان متمادی از آن همانند روز اول استفاده کنید. باتری آن از نوع لیتیومی یونی است و از آخرین تکنولوژی ساخت باتری بهره می برد، شما می توانید با سیم برق و بدون سیم به صورت شارژ شده صورت خود را اصلاح کنید. به همراه ریش تراش دو نوع برس وجود دارد و می توانید پس از هر اصلاح آن را تمیز کنید همچنین در بغل ریش تراش تیغه دیگری وجود دارد که مخصوص خط ریش و زدن موهای بلند است، با استفاده از این تیغه می توانید خط ریش را درست و یا موهای بلند تر را کوتاه کنید. جنس دسته ریش تراش قسمتی که انگشتان بر روی آن قرار می گیرد از نوع پلاستیک اصطکاکی و ضد لغزش است تا در صورتی که انگشتانتان خیس و یا لغزنده باشد از دستتان نیفتد و آسیبی به شما و دستگاه وارد نشود. انعطاف پذیری و چرخش سر تیغه های ریش تراش به شما امکان میدهد موهای نقاطی مانند چانه، گونه، زیر فک و خمیدگی های صورت کاملا پوشش داده شود و شما اصلاحی کامل داشته یاشید. با هر بار شارژ شما قادر خواهید بود تا 1 ساعت به صورت مستمر و یا تا 17 بارتراش سریع (3 دقیقه ای) از آن بدون شارژ مجدد استفاده کنید.

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
فیلیپس
مدل
PT866
طراحی و ساخت
هلند
ویژگی های فنی
دسته ضد لغزش
خط ریش زن
مدت استفاده پس از شارژ کامل
50 دقیقه
طراحی آرگونومیک
استفاده با برق مستقیم
امکان شارژ شدن سریع
منبع تغذیه
باتری قابل شارژ و برق مستقیم
نوع باتری
لیتیوم یونی
چراغ هشدار سطح باتری

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است