بخار شور کارچر مدل SC2

SteamCleaner
بخار شور کارچر مدل SC2
قیمت:
۱/۴۶۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
سازنده:
درجه بندی:
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

بخار شوی کارچر

مدل: SC2

کلی

بخار شوی کارچر با مخزن آب 1 لیتری در مدت 6.5 دقیقه آماده کار می شود با انواع سری های پارویی و برسی، می توانید انواع سطوح سرامیکی، کابینت، سینک، توالت، شیشه و چوب را با آن بدون ایجاد سر و صدا یا پخش کردن گرد و خاک، بدون استفاده از مواد شیمیای تنها با استفاده از قدرت بخار آب تمیز کنید. قدرت 1500 وات و بخار 3.2 بار تا 75 متر مربع را می تواند تمیز کند. وزن بخار شو بدون لوازم جانبی 2.9 کیلوگرم است.

 

شرح

شستشوی توالت، حمام، سینک، روشویی، کف آشپزخانه و پذیرایی یا کابینت و شیشه با مواد شیمیایی اولا به سلامتی و محیط زیست آسیب می رساند، دوما باید تلاش زیادی بکنید و خستگی بهمراه می آورد، بدون کسب نتیجه مطلوب. شما با استفاده از این محصول اورجینال ساخت آلمان و با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا تمام سطوح سرامیکی، فلزی، چوبی و شیشه را می توانید از گرد و خاک، لکه، چربی و میکروب و قارچ تا 99.99 درصد پاکسازی کنید.

مخزن 1 لیتری با وزن 2.9 کیلوگرمی همراه با انواع ابزارها و سری های جانبی قابلیت حمل آسان را دارد و می توانید با آن شیشه پنجره و ماشین، کابینت آشپز خانه، داشبورد ماشین و خلاصه جاهایی که دور از دسترس هستند و تمیز کردن با دست در زمان های طولانی تر خستگی مفرط و درد کمر و شانه را به همراه دارد شما می توانید به آسانی با لوله های خورطومی قابل انعطاف و دسته های بلند و سری های پوشانده شده با پارچه های حوله ای بدون خم شده و یا بالا رفتن از نرده بان به آسانی تمیز کنید.

با 1 لیتر آب می توانید تا 75 متر مربع را کامل تمیز و براق کنید، قدرت بخار 3.2 بار بدون سر و صدا یا پخش کردن گرد و خاک مانند جارو برقی، تنها با بخار آب تمامی گرد و خاک های ریز و چسبناک را از انواع کف جدا می کند. در درزها یا گوشه و کناره های ظرف شویی، روشویی، شیر آب و کابینت که دستگیر هستند و به آسانی تمیز نمی شوند میتوانید با سری های برسدار و گرد همچنین با متمرکز کردن بخار با شدت بالا و زبری سری های برسدار انواع لکه، زنگ زدگی یا هر نوع مواد چسبناک را همزمان تمیز و ضد عفونی کنید.

سینک طرف شویی شدت آلودگی آن کمتر از رو شویی یا توالت نیست برای همین ضروری است که زود به زود تمیز و ضد عفونی شوند. استفاده مواد صنعتی و شیمیایی به سلامتی آسیب می رساند حتی در بسیاری مواقع باعث زبری یا خوردگی این وسایل می شوند و نتیجه ای که باید را ندارند برای همین بخار شو علاوه بر حفظ سلامتی و کمک به حفاظت از محیط زیست در مخارج شما هم صرفه جویی می کند.

 

ویژگی ها

1500 وات

قدرت بخار 3.2 بار 

گنجایش مخزن 1 لیتر

زمان آماده برای کار 6.5 دقیقه

وزن دستگاه بدون لوازم جانبی 2.9 کیلو گرم

محدوده  75 متر مربع را می تواند تمیز کند

مجهز به سری برس دار گرد و سری پارویی

ابعاد: 380*254*260

 

 

ابزار های جانبی

قفل ایمنی کودک
دریچه اطمینان
کنترل جریان بخار، در دسته
مجموعه ی تمیز کننده کف، Comfort + 2 x 0.5 m extension tube
لوازم جانبی، نازل دستی، نازل جزئیات، قلم مو دور
پارچه حوله ای کف
شیلنگ بخار با سری ماشه ای، 2 متر

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
سازنده
کارچر
نوع دستگاه
بخار شوی
مدل
SC2
فشار
3.2 بار
ولتاژ مصرفی
240-220ولت/50-60هرتز
توان مصرفی
1500 وات
ظرفیت مخزن اب
1 لیتر
مدت زمان آماده به کار شدن
6.5 دقیقه
قفل ایمنی کودک
اندازه
380*254*260
وزن
2.9 کیلو گرم
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha