۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو دستگاه فشار خون سنج مچی مارک Pangao

دستگاه فشار خون سنج مچی مارک Pangao

WristElectricBlood

۵۹۶/۱۰۸ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است

فشار خون سنج مچی مارک pangao 

این فشار سنج مورد تایید سازمان جهانی بهداشت WTO می باشد و برای کسانی که نارسایی قلبی و عروقی دارند و یا به هردلیلی به طور منظم نیاز به اندازه گیری فشار خون دارند در طول شبانه روز، وسیله ای کارآمد و دقیق می باشد. با این فشار سنج به آسانی و بدون نیاز به پزشک و پرستار یا تخصص پزشکی، خود بیمار یا همراهانشان می توانند به آسانی و تنها با پیچیدن دستگاه به دور مچ دست در کمترین زمان ممکن فشار خون را به طور دقیق اندازه گیری کنند. این دستگاه مجهز به حافظه داخلی می باشد و تا 90 فشار خون را در ساعات و تاریخ های مختلف ذخیره سازی می کند. توانایی این دستگاه در سنجش فشار خون بالا وپایین با دقت بسیار بالا است به نحوی که فشار پایین یعنی 60 را هم اندازه گیری می کند، لازم به یاد آوری است که فشار خون از 2 مورد تشکیل می شود(دیاستولیک/سیستولیک)، اول فشار ماهیچه های  قلب و دومی فشار داخل سرخرگ برای نمونه به این شکل نشان داده می شود 60/60 که در حالت نرمال فشار خون افراد سالم برای دیاستولیک بین 60 تا 80 و فشار سیستولیک بین 90 تا 120 می باشد اما این فشار سنج درجات پایین تر برای کسانی که فشار خون پایین دارند نیز به کار می آید و توانایی اندازه گیری فشار کمتر از 80 و یا حتی 60 را نیز دارد.

این فشار سنج مجهز به صفحه ال ای دی واضح و بزرگ می باشد که اعداد را به صورت واضح نشان می دهد و در صورتی که تا یک دقیقه استفاده ای از دستگاه نشود و یا دکمه ای فشار داده نشود به صورت اتوماتیک خاموش می شود تا در مصرفی باتری صرفه جویی کند. حمل و نقل این دستگاه بسیار ساده و راحت است به طوری که در یک کیف کوچک یا حتی جیب کت جا می شود و مجهز به یک عدد محفظه پلاستیکی محم است.

طرز استفاده

ابتدا دو عدد  باتری نیم قلمی را در آن قرار دهید سپس مچ بند را به نحوی که صفحه ال سی دی در جهت کف دست باشد را توسط نوارهای چسبان پارچه ای محکم ببندید و  دکمه سبز رنگ( خاموش و روشن کردن ) را فشار دهید تا دستگاه روشن شود دست را به صورت ثابت روی یک میز یا چیزی مشابه نگهدارید، در این هنگام بالشتک زیر صفحه نمایش شروع به پر باد شدن می نماید تا زمانی که ضربان قلب برای دستگاه قابل سنج شود و در نهایت بالشتک به صورت آرام از باد خالی و دستگاه، فشار خون را اندازه گیری و روی صفحه، نمایش می دهد. اگر فشار خون طبیعی باشد نشان گر روی قسمت سبز رنگ و اگر در حد وسط باشد روی زرد و اگر در حالت غیر طبیعی و خطرناک باشد روی قرمز قرار می گیرد.

قابلیت ها

سنجش اتوماتیک و هوشمند فشار خون

مورد تایید سازمان بهداشت جهانی

دکمه نوری واضح

صفحه ال سی دی بزرگ و شفاف

حافظه داخلی برای ثبت تا 90 حالت

وزن 125 گرم

اندازه: 13.5-19.5 سانتی متر به طور میانگین در حد اندازه مچ یک فرد بالغ

مدل: PG-800AD  

ویژگی های محصول

امکانات
صفحه LCD
دکمه نوری رنگی
تاییدیه سازمان بهداشت جهانی
حافظه داخلی
رنگ
سفید
منبع انرژی
2 عدد باتری نیم قلمی

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است