فروشگاه بانه استوک

دستگاه آبمیوه گیری مارک امبیانو مدل JE-3

AMBIANO juicer machine JE 3 آبمیوه گیری آمبیانو
دستگاه آبمیوه گیری مارک امبیانو مدل JE-3
قیمت:
۴۵۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تعداد بازدید:
۱/۷۶۵ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

آبمیوه گیری آمبیانو

مدل: JE-3

 

توان 800 وات با دهانه وردی 85 میلیمتری و باک تفاله 2 لیتری. بهمراه این آبمیوه گیری یک پارچ 1 لیتری با نشانه های حک شده 0.2 للیتری علامت گذاری شده و می توانید در هنگام تهیه آبمیوه آن را در زیر دهانه خروجی قرار دهید تا آبمیوه تهیه شده را ذخیره کنید. در هنگام درست کردن آبمیوه تفاله های برجا مانده را می توانید مستقیما در باک پشت آبمیوه گیری انباشته کنید تا بعدا آن ها را دور بیندازید، ظرفیت این باک 2 لیتر بوده و شکل ظراحی به نحوی است که زیبایی آبمیوه گیری را دو چندان خواهد کرد.

تیغه و صافی بصورت دیسکی بوده و از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده است. می توانید قدرت موتور را در سه حالت 0، 1 و 2 تنظیم نماید. حالت 0 موتور را خاموش و حالتهای 1 و 2 به ترتیب دور موتور را افزایش می دهند. تیغه فولادی و قدرتمند آن هر نوع میوه و یا سبزیجات سفتی مانند هویچ و سیب یا میوه های دانه دار مانند انار را به خوبی خرد و تبدیل به آبمیوه می نماید. جنس پایه ها از پلاستیک ضد لغزش هستند و در هنگام کار کردن تکان یا سر نمی خورند.

این آبمیوه گیری با استانداردهای اروپا و فروش در اروپا تولید شده است. تمامی قطعات قابل جدا شدن بوده و می توانید در ماشین ظرف شویی آنها را تمیز و پاکیزه نمایید. موتور نیز تنها با یک دستمال نمدار تمیز می شود. 

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha