۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A مخلوط کن فیلیپس مدلHR2109

مخلوط کن فیلیپس مدلHR2109

Avance collection blender HR2109 مخلوط کن

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

تاریخچه شرکت فیلیپس  

     فیلیپس شرکتی هلندی و چند ملیتی تجهیزات الکترونیکی است که دفتر مرکزی ان در شهر امستردام هلند قرار دارد این شرکت در سال 1891 توسط جرارد فیلیپس  در شهر ایندهوون تاسیس شد.جرارد فیلیپس در سال 1891 شرکت فیلیپس را با هدف تولید انبوه لامپهای الکترونیکی در کشور هلند تاسیس کرد و به مرور خط تولید سایر تجهیزات لوازم خانگی وسایل شخصی سیستم های پزشکی لوازم و تجهیزات الکترونیکی حضور گسترده ای در سطح بین المللی دارد.                                    

بخش روشنای فیلیپس با 47800پرسنل در زمینه تولید  انواع مختلف لامپ و نورافکن .بخش سیستم های پزشکی با 33000پرسنل در زمینه سیستم های عکس برداری عارضه یابی پزشکی و خدمات بالینی و بخش وسایل و محصولات الکترونیکی فیلیپس با14500 پرسنل در زمینه تولید نمایشگر ها .وسایل صوتی و تجهیزات چند رسانه ای  ویدئو و شبکه های خانگی فعال است                                                                                                                                

فروش چهار حوزه اصلی فعالیت شرکت یعنی سیستم های پزشکی.لوازم خانگی.تجهیزات الکترونیکی و روشنای به ترتیب 25%.10%.39%.20% درصد از کل فروش شرکت را شامل میشود.

 

کارای مخلوط کن

با استفاده از مخلوط کن برقی می توان نوشیدنی های سرد و معجون های خوشمزه ای را در چند ثانیه تهیه کرد. تهیه سوپ.سس.غذای کودک.قابلیت خرد کردن انواع میوه.سبزیجات و یخ از دیگر کاربردهای این دستگاه است.

 

پارچ مخلوط کن

مخلوط کن دارای دو نوع پارچ شیشه ای و پلاستیکی هستند که پلاستیک وزن سبک تری نسبت به شیشه ای دارد ولی مشکلی که پارچ پلاستیکی دارد این است که احتمال تغییر رنگ شان است و بعد از مدتی رنگ زرد به خود می گیرد.

در زمان خرید به ظرفیت پارچ هم توجه کنید که بر اساس نیاز خانواده ان را انتخاب کنید.

برای استفاده از دستگاه پارچ ان را 80 درصد پر کنید چون اگه پر شود بعداز روشن شدن امکان بیرون ریختن مواد از لبه ها را دارد.

 

جنس بدنه مخلوط کن 

بیشتر مخلوط کن ها دارای بدنه ای از جنس پلاستیک مقاوم و الومینیوم هستند.که بدنه الومینیومی از بدنه پلاستیکی سنگین تر است و هم مقاوم تر در برابر ضربه را دارد.

تمام قطعات مخلوط کن به راحتی جدا می شود به جز موتور دستگاه شستشو در ماشین ظرفشوی هستند و موتور هم با یک پارچه مرطوب تمیز کنید.

 

قفل ایمنی مخلوط کن

ایمنی محصولات برقی یکی از مهم ترین موارد قابل توجه ان است.که قفل ایمنی بیشتر مخلوط کن ها در بازار بدین صورت است که در صورت جفت نشدن درست قطعات دستگاه روشن نمی شود.

 

قدرت موتور

اگر خانواده شما پر جمعیت است وسرعت در کار برای شما مهم است از دسگاه پر قدرت استفاده کنید تا هم به خوبی برایتان کار کند و هم در زمان استفاده نیز داغ نشود.

امروزه برندهای معتبر جهان  مدلهای مختلف وارد بازار کرده اند بعضی محصولات دارای کارکرده ساده یعنی مخلوط کن و بعضی دیگر دارای ویژگی هایی مانند خرد کردن یخ .فیلتر و یا تنظیم سرعت مختلف و ... هستند.

مورد اخر در زمان تهیه این محصول مارک معتبر و و گارانتی محصول است و به این مورد توجه کنید که نماینده تعمیرات در شهر شما دفتری دارد که در زمان تعمیر به مشکل نخورید.

ویژگی های محصول

مدل
HR2109

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است