ساندویچ ساز بلک اند دکر 1400 واتی مدل TS4080 رنگ مشکی

BLACK AND DECKER SANDWICH MAKER AND GRILL TS4080
کالای نو ساندویچ ساز بلک اند دکر 1400 واتی مدل TS4080 رنگ مشکی
قیمت:
۴۴۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
درجه بندی:
کالای نو
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

ساندویچ ساز بلک اند دکر مدل TS4080

برند معروف بلک اند دکر یکی از برند هایست که کمترین میزان کالای تقلبی را دارا است زیرا این شرکت هر چند مدت تغییراتی را در لوگوی خود و برند انجام میدهد تا کسی نتواند سو استفاده کند و یکی از شرکت های قدیمی معرفی ساندویچ ساز در جهان است و نزدیک به پانزده سال پیش ساندویچ ساز های آن در ایران معرفی شده و اکثریت مردم با شنیدن ساندویچ ساز به برند بلک اند دکر فکر خواهند کرد .

معرفی کالا :

ساندویچ ساز مدل ذکر شده 1400 وات توان دارد و دمای مناصب برای تبخ کردن مواد غذایی تولید خواهد کرد و جنس الیاژ صفحات آن ساخته شده از تفلون نچسب است که بسیار مناصب است ، این آلیاژ مواد غذای را بخود نمی گیرد و باعث میشود که پایان کار هنگام برداشتن مواد جلوگیری شود از تکه شدن و بریده شدن مواد و نیز شست و شوی صفحات  راحت تر خواهد بود .

وقتی که دو طرف صفحات بسته و چفت شود مقداری خلاصی دارد که این طبیعی است زیرا چنان ساخته شده تا مواد غذایی به راحتی جا گرفته شود و فضا را پر کند .

این مدل دارای دو نوع صفحه است که یک نوع آن دارای هشت قالب ساخت ساندویچ و نوع دیگری برای گریل کردن و سرخ کردن مواد غذایی مانند گوشت ، همبرگر،فیله ی مرغ،استک،سرخ کردن کدویا گوجه و دیگر مواد غذایی است .

قبل از جا انداختن مواد کمی روغن به صفحات وسیله مالیده تا نتیجه ی بهتری داشته باشید و درب وسیله ایمنی بوده چفت خواهد شد .

دارای لامپ نمایشگر روشن و یا خاموش بون است .

با داشتن چنین وسیله ای در آشپز خانه ی خود و یک بانوی با صلیقه معمولا غذا های خوشمزه ای خواهید داشت .

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
توان و مصرف انرژی
1400 وات
برق
220 ولت
تعدادقالب ساخت ساندویچ
8 عدد
گریل
صفحات قابل شست و شو
چفت ایمنی
جنس آلیاژ صفحات
تفلون نچسپ
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha