۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو مخلوط کن 5 سرعته و یخ شکن سیلور کرست مدل SSM 550 D1

مخلوط کن 5 سرعته و یخ شکن سیلور کرست مدل SSM 550 D1

Blender silver crest SSM 550 D1 Ice Crush

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

مخلوط کن سیلور کرست

مدل: SSM 550 D1

 

قدرت موتور

توان مصرفی 550 وات همراه با 5 سرعت متغیر و یک سرعت غیر ثابت و لحظه ای مخصوص خرد کردن یخ. با برق 220 ولت کار می کند و در هر عملیات کاری می توانید تا 3 دقیقه آن را روشن نمایید.

 

حجم مخزن

مخزن این مخلوط کن به صورت لیوانی است و از جنس شیشه. تا 1.75 لیتر ظرفیت دارد و دارای درب کیپ شده است به نحوی که هیچ ماده ای از داخل مخزن در زمان کار کردن به بیرون نمی ریزد. در هنگام کار کردن اگر بخواهید مواد غذایی را اضافه کنید می توانید بدون باز کردن درب و از طریق دریچه قرار گرفته در وسط درب شکر، سس، تکه های میوه یا هر چیز دیگری را اضافه نمایید.

مخزن لیوانی دسته دار است و بعد از اتمام میکس کردن می توانید آن را بردارید و به صورت دستی در لیوان یا کاسه خالی کنید و آبمیوه یا معجونی را که تهیه کرده اید میل نمایید.

مخلوط کن سیلور کرست ssm 550 d1

تیغه

جنس تیغه از فولاد ضد زنگ است و در دو جهت بالا و پایین رونده هیچ گونه تکه میوه یا هر چیز دیگری را جا نمی اندازد و با چرخش دورانی تیغه ها مواد میکس نشده و جامد را از سطح به پایین مخزن می کشد.

 

کارایی

شما با استفاده از این مخلوط کن می توانید انواع معجون ها، آبمیوه، شیک یا به عنوان خرد کن سبزیجات از آن استفاده نمایید. بسته به نوع میوه یا سبزی و میزان سختی پوسته، سرعت موتور را می توانید کم و زیاد کنید، شاید شما بخواهید آب هویچ را با توت فرنگی میکس کنید و هنگام میل کردن تکه های توت فرنگی را در زیر دندان حس کنید.

کافی است ابتدا آب هویج را به صورت کامل تهیه سپس تکه های توت فرنگی را اضافه نماید اما با چند دور چرخش مختصر آن را متوقف نمایید.

با توجه به خاصیت یخ خردکن این مخلوط کن شما خواهید توانست انواع نوشیدنی های سرد و یخی مانند شیر موز یا شیک را تهیه نمایید.

مخلوط کن سیلور کرست ssm 550 d1

شستشو

به دو صورت می توانید مخزن و تیغه را تمیز نماید:

مقدار کمی آب را داخل مخلوط کنید ریخته سپس  ریکا یا دیگر مواد شوینده را به آن اضافه نمایید، موتور ار روشن کنید تا کف ایجاد شده تمام قسمتهای داخل مخزن را آغشته نماید و تیغه ها در کف تمیز شود. پارچ را از روی دستگاه بلند کنید و کف را تخلیه سپس آن را آبکش نمایید.

روش دوم به این شکل است که پارچ و درب را داخل ظرف شویی کنید تا تمیز و پاکیزه شود.

ویژگی های محصول

مدل
SSM 550 D1

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است