سشوار مسافرتی برسدار بوش مدل Style to go

Bosch Any style
استوک A سشوار مسافرتی برسدار بوش مدل  Style to go
قیمت:
۱۰۵/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۸/۲۵
سازنده:
درجه بندی:
استوک A
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

سشوار مسافرتی برسدار بوش

مدل: Style to Go

 

کم حجم و جادار، مناسب برای مسافرت با توان 300 وات و قطر برس 25 میلی متری هوای داغ را به صورت یکسان پخش می کند. مناسب برای موهای کوتاه و متوسط با چرخش 360 درجه سیم برق. برای آقایان و خانم ها با دسته آرگونومیک و استاندارد می توانید همزمان هم موهایتان را شانه بزنید هم موهای خیس را خشک و حالت دهید. جای بسیار کمی را در چمدان اشغال می کند و بسیار سبک می باشد. با تکنولوژی و کیفیت محصولات بوش تولید شده است.

 

شرح

در طول سفر حمل سشوارهای بزرگ هم جا گیر است هم سنگین، اما با استفاده از این سشوار می توانید بدون نگرانی از گرفتن فضای اضافی و یا سنگین کردن چمدان آن را به راحتی با خود به مسافرت ببرید و از فرم و حالت موهایتان خیالی آسوده داشته باشید.طراحی دسته آرگونومیک بوده و خوش دست می باشد و کمترین فشار را به دستهایتان وارد می نماید. ترکیب رنگ مشکی و زرد در طراحی به آن زیبایی زیادی بخشیده و طینت بخش میز آرایش شما خواهد بود. سیم برق را می توانید به صورت 360 درجه بچرخانید و این به شما قدرت مانور در سشوار کردن تمام قسمت های موی سر را می دهد.

توان مصرفی بسیار پایین 300 وات را دارد و با سری برس دار همزمان موها را خشک و حالت می دهد می توانید بدون روشن کردن نیز از آن به عنوان شانه یا برس استفاده کنید. دکمه خاموش و روشن کشویی به شما امکان می دهد به آسانی و با کمترین فشار سشوار را خاموش یا روشن کنید.

این سشوار برای موهای کوتاه و متوسط آقایان و خانم ها طراحی شده و در برازندگی صورت و سیمای شما یاری رسان خواهد بود.

 

قابلیت ها

توان مصرفی 300 وات

با برق 220-240 و 120-127 ولت کار می کند.

چرخش 360 درجه سیم برق

مناسب برای موهای کوتاه و متوسط

مناسب برای آقایان و خانم ها

قطر برس 25 میلی متر

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha