فروشگاه بانه استوک

گوشت کوب و میکسر برقی مارک بوش مدل MSM6300GB

BOSCH hand blenders and mixer MSM6300GB
گوشت کوب و میکسر برقی مارک بوش مدل MSM6300GB
قیمت:
۲۹۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تعداد بازدید:
۱/۰۱۵ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

HAND BLENDERS AND MIXER VEROCAFE COFFEE MACHINES MSM6300GB WHITE

 

معرفی و بررسی کامل گوشت کوب برقی یا میکسر مارک بوش رنگ سفید مدل MS6300GB

گوشت کوب برقی چیست و چکاری انجام می دهد ؟

بشر از دیر باز به فکر ساختن ابزار های مختلف بوده برای آسان تر کردن کار های که انجام می دهد ،  بخش وسیعی مربوط به ساختن وسایلی برای آماده کردن مواد خوراکی و پخت و پزاست  که روز به روز شاهد کشف و ساخت انواع مختلف وسایل هستیم که هریک توسط مهندسین و افرادی باتجربه طراحی شده و مخصوص کار های هستند ،  هر چه جلو تر پیش می رویم این ابزار ها  پیشرفته تر و کارآمد تر می شوند .

گوشت کوب برقی نیز یکی از این وسایل پر کار برد است که میتوان با این وسیله کار های زیادی انجام داد و بسیار هوشمندانه طراحی و منهدسی شده است .

این گوشت کوب شامل چند قطعه است که هر کدام کاری انجام می دهد که قطعه ی اصلی همان گوشت کوب های سنتی برای کوبیدن و له کردن گوشت و مواد است با این تفاوت که برقی بوده و تشکیل شده از متور المیچری با قدرت 600 وات و بدنه ی پلاستیکی با کیفیت و تنظیم سرعت و قدرت متور با تعبیه ی دو دکمه یکی برای عمل کردن دستگاه و دیگری دور سریع و نیز در قسمت دسته میتوان دور دستگاه را کم و زیاد کرد و این دسته ی گوشت کوب است و قسمت بعدی میله ی گوشت کوب بوده که تیغه ی تیز و برنده آن که از فولاد زده زنگ است متصل به این میله  بوده و کار اصلی دستگاه را انجام می دهد و با ان می توان بسیاری از مواد را خرد کرد ، یکی دیگر از وسایلی که همراه این گوشت کوب است و خود به تنهای عملکردی ندارد و باید به متور گوشت کوب متصل شود و کار آن نیز چرخاندن تیغه های برای هم زدن و خورد کردن مواد غذایی است .

به طور کلی گوشت کوب برقی کار با آن راحت بوده و سریع است و شست و شوی این وسیله نیز اسان است و بسیار راحت باز و بسته می شود .

با این وسیله  خیلی از مواد خوراکی را می توان میکس کرده و خورد کنید از قبیل خورد کردن پیاز و سبزیجات .شیر موز و طالبی . خرد کردن کمی یخ و له کردن گوشت و پوره ساختن به شرطی که مواد زیاد سخت و صفت نباشند.

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha