۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A رادیو ساعت دیجیتالی فیلیپس دو موج و کوکی مدل AJ3226 12

رادیو ساعت دیجیتالی فیلیپس دو موج و کوکی مدل AJ3226 12

Clock Radio FM MW Analogue tuning Dual alarm Time alarm Philips AJ3226 12

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

رادیو ساعت کوکی فیلیپس

مدل: AJ3226/12

رادیو دو موج FM و MW با نمایش ساعت به صورت دیجیتالی و قابلیت اتصال به وسایل پخش موسیقی و موبایل از طریق کابل. کار کردن با برق مستقیم و باتری. هشدار زنگ دوگانه برای بیدار شدن از خواب به صورت جداگانه برای شما و همسرتان در دو زمان مختلف و حالت چرت زدن با 9 دقیقه تاخیر. خوابیدن بهمراه پخش رادیو یا موسیقی با تنظیم تایمر تا 2 ساعت.

 

با صدای رادیو یا موسیقی مورد دلخواه خود بیدار شوید

ساعت را برای زمانی که می خواهید بیدار شوید کوک کنید تا صبح با نوای آخرین ایستگاه رادیویی که گوش داده اید یا با صدای موسیقی بیدار شوید. 

رادیو ساعت کوکی دیجیتالی دو موج فیلیپس

زنگ هشدار دو گانه

شما می توانید ساعت را برای دو زمان مختلف کوک کنید تا در زمان های مختلف به شماذ هشدار دهد برای مثال شاید شما ساعت 7 از خواب بیدار شوید و همسرتان لازم باشد ساعت 9 بیدار شود در این حالت ساعت به صورت خودکار زنگ هشدار را در دو زمان مختلف به صدا در می آورد و شما را آگاه می نماید.

رادیو ساعت کوکی دیجیتالی دو موج فیلیپس دو گانه

تکرار زنگ برای چرت زدن بیشتر

اگر به هر دلیلی لازم بدانید کمی بیشتر بخوابید می توانید زمانی که صدای زنگ را شنیدید دکمه چرت زدن را فشار دهید تا تایمر برای 9 دقیقه به حالت بی صدا در آید، پس از طی شدن 9 دقیقه دوباره شروع به زنگ زدن خواهد کرد و شما هر بار می توانید تا 9 دقیقه دیگر آن را ساکت کنید و فرصت خواهید داشت کمی بیشتر چرت بزنید.

رادیو ساعت دیجیتالی دو موج فیلیپس چرت زدن

رادیوی دو موج

در دو موج FM و MW با کیفیت صدای استریو می توانید ایستگاه های رادیویی را گوش دهید و همگام با نوای موسیقی به خواب روید یا در صبح بیدار شوید. تمامی برنامه های رادیویی خود را می توانید با این دستگاه گوش دهید.

رادیو ساعت دیجیتالی دو موج فیلیپس

تایمر برای خوابیدن بهمراه نوای موسیقی

شاید قبل از خواب عادت داشته باشید که به یک برنامه رادیویی یا موسیقی گوش دهید در این حالت تایمر را تنظیم کنید تا پس از سپری شدن زمان وارد شده به صورت خودکار دستگاه را خاموش و پخش رادیو یا موسیقی را قطع کند. حداکثر تا 2 ساعت می توانید تایمر را تنظیم نمایید.

رادیو ساعت دیجیتالی دو موج فیلیپس تایمر

کابل MP3 برای اتصال به دستگاه های پخش موسیقی

در زیر دستگاه یک کابل جک 3.5 اینچی قرار داده شده که به وسیله آن می توانید به موبایل، سی دی و دیگر وسایل پخش موسیقی وصل شده و از طریق بلند گوی دستگاه با کیفیت استریو موسیقی را پخش کنید.

رادیو ساعت دیجیتالی دو موج فیلیپس موبایل

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است