۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک بخاری صنعتی نفتی برقی استوک ژاپنی کرونا 17.4 کیلو وات

بخاری صنعتی نفتی برقی استوک ژاپنی کرونا 17.4 کیلو وات

Corona Japanese heater GH-B170F 17.4KW

۴/۹۹۳/۰۴۷ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک
وضعیت :
موجود است

بخاری نفتی برقی استوک ژاپنی مارک کرونا 15000 کیلو کالری مدلCorona Japanese heater GH-B170F

قیمت، خرید و مشخصات

این بخاری با توان گرمایشی 17.4 کیلووات که معادل 15000 کیلو کالری در ساعت گرما تولید می کند قادر است فضاهای بزرگ مانند سالن یا سوله های بزرگ را با اندازه بیش از 150 متر مربع با حداقل سوخت گرم نماید. نیازی به دودکش نداشته و با شعله آبی با حداکثر کارایی بدون بو یا اتلاف انرژی قادر است در ماه های سرد سال محیطی گرم را برای شما مهیا کند. ظرفیت مخزن 18 لیتر است و در هر یک ساعت کار با نهایت گرما سوختی معادل 1.82 لیتر نفت را مصرف خواهد کرد همچنین مجهز به سنسورهای امنیتی بوده و متناسب با اقلیم کشور کوهستانی و زلزله خیز ژاپن طراحی شده است تا در صورت واژگونی باعث آتش سوزی نگردد. بر اساس استاندارد برق ژاپنی یعنی 100 ولت تولید شده است در نتیجه باید از مبدل برق 100 به 220 استفاده کنید.

بخاری ژاپنی نفتی برقی کرونا

توان گرمایشی 17.4 کیلو وات

میزان گرما دهی این نوع از بخاری های نفتی برابر است با 17400 وات یعنی معدل یک بخاری برقی 17.4 کیلو وات گرما تولید می کند اما با مصرف فوق العاده ناچیز انرژی که در مقایسه با بخاری های برقی آن را بسیار به صرفه تر نموده است و می توانید هزینه های جاری خود را شدیدا کاهش دهید. این مقدار انرژی گرمایشی بر اساس کیلو کالری برابر است با 15000 کیلو کالری و فضایی به بزرگی 150 متر مربع را برای شما گرم خواهد کرد.

بخاری نفتی برقی استوک ژاپنی کرونا 15000 کیلو کالری مدل gh-b170f

مخزن 18 لیتری

ویژگی این نوع از بخاری ها مصرف بهینه انرژی است یعنی در عین نیاز به نفت کمتر میزان انرژی بالاتری را تولید می کند. در مخزن بخاری نفتی برقی کرونا می توانید تا 18 لیتر ذخیره کنید و به طور متوسط با حداکثر کارایی در هر ساعت 1.82 لیتر نفت مصرف خواهد کرد. توصیه می شود که از نفت سفید و تمیز جهت پر کردن باک استفاده کنید تا دوره های سرویس را کاهش داده و با حداکثر کارایی بتواند عمل نماید همچنین از سوختن ناقص یا ایجاد دوده جلوگیری گردد. 

 

بدون دودکش مناسب برای انواع مکان ها

نیازی به دودکش ندارد و در صورت سرویس سالانه همچنین استفاده از نفت سفید و تمیز قادر است نفت را با شعله آبی بدون بو یا دوده بسوزاند تا محیطی گرم در فصول سرد سال برای شما مهیا کند. از این نوع بخاری ها می توانید در محیط های مختلف مانند سالن های انتظار، کارگاه، مغازه، انبار، راهرو، خانه باغی و هر جای دیگری استفاده کنید اما بهتر است هوای تازه در جریان باشد یعنی دریچه کوچکی همیشه باز گذاشته شود تا هوا سریعتر جریان پیدا کند. برای داخل منزل نیز می توانید از این بخاری کرونا بهره ببرید.  همان طور که در بالا ذکر شد، وجود سنسورهای امنیتی گسترده در این وسیله میزان آسیب های احتمالی مانند گاز گرفتگی یا آتش سوزی را به صفر رسانده است اما بهتر است همیشه جانب احتیاط را رعایت نموده و اگر در منزل از آن استفاده می کنید، هنگام شب یا خواب توصیه می شود که حتما آن را خاموش کنید تا باعث اتفاقات غیر قابل پیشبینی احتمالی نشود.

بخاری نفتی برقی استوک ژاپنی مارک کرونا 15000 کیلو کالری مدل gh-b170f

مصرف ناچیز برق

سوخت پایه این بخاری ها استوک ژاپنی مارک کرونا از نفت سفید تامین می شود ولی به دلیل وجود سیستم های متعدد امنیتی و تامین سیستم احتراق لازم است که همزمان آن را به پریز برق نیز متصل کنید یعنی بدون وجود برق این بخاری کار نخواهد کرد. حداکثر میزان مصرف برق آن چیزی بین 48 تا 54 وات است که کمتر از نصف یک لامپ 100 وات برق لازم دارد. سیستم برق ژاپن برعکس ایران که 220 ولت است، 110 است در نتیجه شما نیاز به یک مبدل برق 110 به 220 نیز دارید و در صورت اتصال مستقیم دوشاخه به پریز برق امکان آسیب جدی به بخاری حتمی خواهد بود پس قبل از هر کاری باید یک مبدل برای آن تهیه کنید.

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
کرونا Corona
ساخت
ژاپن
توان
توان گرمایشی به کیلو وات
17.4 کیلو وات
توان گرمایشی به کیلو کالری
15000 کیلو کالری
مصرف انرژی
میزان مصرف برق
54/48 وات
میزان مصرف نفت
1.82 لیتر در ساعت
ظرفیت مخزن نفت
18 لیتر
قابلیت ها
بدون نیاز به دودکش
بله

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است