۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک بخاری صنعتی نفتی برقی ژاپنی بدون دودکش 18/73 کیلو وات کرونا

بخاری صنعتی نفتی برقی ژاپنی بدون دودکش 18/73 کیلو وات کرونا

Corona Japanese heater 18/73 KW GH-B170F

۴/۹۲۲/۶۶۱ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک
وضعیت :
موجود است

بخاری صنعتی نفتی برقی استوک ژاپنی بدون دودکش 18/73 کیلو وات مدل GH-B196F

قیمت، خرید و مشخصات

توان گرمایشی 18/73 کیلو وات در ساعت و مصرف بهینه انرژی تنها 1.8 لیتر در ساعت و مخزن نفت 18 لیتری، بدون نیاز به دودکش کاملا ایمن جهت استفاده در فضای بزرگ مانند سالن، کارگاه، مغازه، دفتر، خانه باغی و موارد مشابه با اندازه 150 متر مربع. فضای کمی را اشغال می کند و نفت را به صورت شعله آبی با حداکثر سوزاندن نفت در شرایط عالی بدون استشمام دود یا ایجاد فضای مسموم که در مدل های دیگر ممکن است احساس سر گیجه به حضار بدهد اما این بخاری نفتی برقی سوخت را با نهایت بهره وری می سوزاند و ایجاد منواکسید کربن در محیط را به حداقل خواهد رساند.

بخاری استوک ژاپنی نفتی برقی کرونا

توان گرمایشی 18/73 کیلو وات

میزان گرما دهی این بخاری نفتی برقی مارک کرونا برابر است با 18/73 کیلو وات است و می تواند نفت را با حداکثر بهره وری تبدیل به گرما نماید. سوخت پایه نفت است و از برق جهت تامین سیستم احتراق  و سنسورهای امنیتی استفاده می شود، حداکثر مصرف برق این بخاری ها به 54 وات خواهد رسید که نصف یک لامپ 100 وات به حساب خواهد آمد و در مقایسه با دیگر بخاری های برقی با مصرف 1000 الی 2000 وات قابل قیاس نبوده و به طرز چشمگیری در مصارف مربوط به گرمایش محیط منزل یا کار شما صرفه جویی خواهد کرد.

بخاری صنعتی نفتی برقی ژاپنی بدون دودکش 15000 کیلو کالری کرونا

مخزن 18 لیتری

مخزن نفت این بخاری نفتی برقی کرونا برابر است با 18 لیتر و توصیه می شود که جهت دوام بیشتر بخاری از نفت سفید و کاملا تمیز استفاده کنید تا در نهایت کارایی بتواند سوخت را تبدیل به انرژی گرمایی کرده و از ایجاد بوی نا مطبوع جلوگیری به عمل آید همچنین دوره های سرویس بخاری را کاهش دهد یعنی لازم نباشد هر ماه فیلتر و داخل بخاری تمیز گردد، در صورت استفاده ار نفت تمیز می توانید هر سال فقط یکبار فیلتر داخل باک را تمیز کنید همچنین مصرف انرژی را کاهش داده و با کیفیت بالاتری از گرمای بخاری بهره مند می شوید. در هر ساعت کار این بخاری به میزان 1.82 لیتر نفت را خواهد سوزاند و فضای به بزرگی 150 متر مربع را برای شما گرم خواهد کرد.

بخاری صنعتی نفتی برقی ژاپنی بدون دودکش 15000 کیلو کالری کرونا

بخاری نفتی برقی کرونا مناسب برای محیط های بزرگ

از بخاری نفتی برقی کرونا می توانید در هر جایی مانند سالنهای بزرگ، مطب، دفتر کار، اداره، مغازه، خانه باغی و جاهای مشابه استفاده کنید اما برای محیط داخل منزل باید در نظر داشته باشید که بهتر است شب، هنگام خوابیدن از آن استفاده نکنید هر چند این بخاری ها دارای سنسور بوده و با هر لرزش یا کمبود اکسیژنی به صورت خودکار خاموش می شوند ولی بهتر است جانب احتیاط را رعایت کرده و در هنگام خواب آن را خاموش کنید، برای محیط های دیگر نیز بهتر است گوشه ای از درب ورودی باز بماند تا هوا به صورت دائم در جریان باشد تا از ایجاد هر نوع مسمومیت احتمالی جلوگیری به عمل آید. این بخاری ها بر اساس شرایط اقلیمی ژاپن طراحی شده اند و در دماهای بسیار پایین زمستانی یا در نقاط سرد سیر و کوهستانی فوق العاده عالی کار می کنند و برای ایمنی بیشتر از سنسورهای مختلف از جمله زلزله بهره مند شده اند تا در صورت واژگونی باعث ایجاد آتش سوزی نگردند و نیازی به دودکش ندارند.

بخاری استوک ژاپنی نفتی برقی کرونا بدون دودکش

 

مصرف بسیار کم برق

سوخت پایه بخاری ها استوک ژاپنی کرونا از نفت سفید تامین می شود ولی به دلیل وجود سیستم های متعدد امنیتی و تامین سیستم احتراق لازم است که همزمان آن را به پریز برق نیز متصل کنید یعنی بدون وجود برق این بخاری کار نخواهد کرد. حداکثر میزان مصرف برق آن چیزی بین 48 تا 54 وات است که کمتر از نصف یک لامپ 100 وات برق لازم دارد. سیستم برق ژاپن برعکس ایران که 220 ولت است، 110 است در نتیجه شما نیاز به یک مبدل برق 110 به 220 نیز دارید و در صورت اتصال مستقیم دوشاخه به پریز برق امکان آسیب جدی به بخاری حتمی خواهد بود پس قبل از هر کاری باید یک مبدل برای آن تهیه کنید.

مبدل برق 110 به 220

اینفو گرافیک


ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
کرونا Corona
ساخت
ژاپن
توان
توان گرمایشی به کیلو وات
17.4 کیلو وات
توان گرمایشی به کیلو کالری
15000 کیلو کالری
مصرف انرژی
میزان مصرف برق
54/48 وات
میزان مصرف نفت
1.82 لیتر در ساعت
ظرفیت مخزن نفت
18 لیتر
قابلیت ها
بدون نیاز به دودکش
بله
منبع تغذیه
برق
100 ولت

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است