اسپرسو ساز و کاپوچینو ساز دلونگی مدل: EC9

Delonghi Coffee maker EC9
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۳/۸
درجه بندی:
کالای نو
وضعیت:
موجود نیست
موجود نیست

اسپرسو ساز دلونگی

مدل: EC9

مجهز به سیستم IFD ، VARIO ، کاپوچینو ساز، درپوش ایمنی و مخزن شیر جهت درست کردن سر شیر. 4 حالته برای تهیه اسپرسو با درجات سبک، متوسط و قوی. لوازم جانبی شامل پیمانه پلاستیکی قهوه، پارچ شیشه ای پیمانه دار با درپوش پلاستیک و سینی مایعات.

 

کاپوچینو ساز و اسپرسو ساز

این دستگاه مخصوص تهیه کاپوچینو و اسپرسو با کاربری خانگی تهیه شده و هر بار می توانید برای 4 نفر نوشیدنی تهیه کنید. کار کردن با آن بسیار ساده و آسان است اما به کودکان اجازه ندهید با آن کار کنند زیرا فشار بخار آب بالا است و ممکن است باعث سوختگی یا آسیب های ناشی از آن شود.

اسپرسو ساز دلونگی

درپوش ایمنی

مخزن آب را بر اساس اینکه برای چند نفر می خواهید اسپرسو یا کاپوچینو تهیه کنید بایستی آب بریزید، توسط پیمانه علامت گذاری شده آب را داخل مخزن بریزید تا به نقطه جوش برسد. اهمیت این درپوش امن برای جلوگیری از خارج شدن بخار یا فشار وارد شدن به درپوش توسط بخار آب و پریدن آن است. این درپوش از اتلاف یا کاهش بخار جلوگیری کرده و از آسیب رسیدن به کاربر و دستگاه خود داری خواهد کرد.

اسپرسو ساز دلونگی با درپوش ایمنی

مخزن شیر 250 سی سی

برای تهیه شیر جوشیده و ریختن روی اسپرسو یا تهیه کاپوچینو، یک مخزن مخصوص شیر نیز در نظر گرفته شده است. مراقب باشید که در مخزن، شیر سرد بریزید نه جوشیده زیرا توسط سیستم IFD و تنظیم کننده بخار، شیر را خواهد جوشاند و به صورت حجم داده شده و جوشیده آن را روی قهوه خواهد ریخت.

کاپوچینو ساز دلونگی

سیستم VARIO

یک نشانگر قابل تنظیم روی اسپرسو ساز قرار گرفته و از طریق آن می توانید در سه حالت Light، Medium و Strong اسپرسو را با غلظت و طعم متفاوت آماده کنید. یک درجه بیشتر نیز در نظر گرفته شده و با استفاده از آن می توانید کاپوچینو تهیه کنید.

کاپوجینو ساز دلونگی و مخزن شیر

پارچ شیشه ای

توسط یک پارچ شیشه ای مخصوص و علامت گذاری شده می توانید مقدار آب لازم جهت تهیه نوشیدنی برای 2 الی 4 نفر را تعیین سپس داخل مخزن بریزید. پارچ را زیر خروجی بخار قرار دهید تا اسپرسو را در آن بریزد. این پارچ همزمان کار پیمانه و نگهدارنده را نیز انجام می دهد و با استفاده از دسته بلند و سر پوش پلاستیکی می توانید اسپرسو یا کاپوچینو را سرو کنید.

کاپوچینو ساز دلونگی

طرز تهیه اسپرسو

بر اساس اینکه برای چند نفر می خواهید نوشیدنی تهیه کنید، آب را داخل پارچ بریزید. روی بدنه پارچ علامت گذاری شده است و بر همان اساس پارچ را از آب پر کنید سپس همین مقدار را داخل مخزن اسپرسو ساز بریزید.

صافی فلزی را با قهوه پر کنید و در زیر شیر خروجی بخار بپیچانید تا محک شود سپس درپوش مخزن را محکم کرده و سوئیچ خاموش روشن را در حالت روشن قرار دهید. پس از چند ثانیه بخار آب از خروجی با فشار بالا قهوه را مرطوب کرده و به صورت مایع به سمت شیر خروجی هدایت خواهد کرد.

مراقب باشید یک فنجان یا پارچ شیشه ای در زیر شیر خروجی قرار گرفته باشد و پس از اتمام کار می توانید آن را میل کنید.

 

طرز تهیه کاپوچینو

مقداری آب بر اساس پیمانه، داخل مخزن ریخته و پس از بستن درپوش و ریختن قهوه و محکم کرده آن درجه بخار را روی CAPPUCCINO قرار دهید. مقداری شیر را در مخزن مخصوص بریزید اما به یاد داشته باشید که شیر نباید گرم باشد سپس سوئیچ خاموش روشن را بزنید تا آب بخار شده و قهوه را در خروجی به شما بدهد.

فنجان پر شده را زیر مخزن شیر قرار دهید و پیچ تنظیم شیر را درجهت صحیح بپیچانید تا شیر به صورت پف داده روی قهوه ریخته شود.

 

SKU:0132007041

EAN13

8004399321168

SERIALNUMBER:73225

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
برند
دلونگی DELONGHI
توان مصرفی
800 وات
وزن
3.5 کیلوگرم
کاربرد
خانگی
جنس بدنه
پلاستیک
طراحی و موتور
ایتالیا
مشخصات فنی
فشار بخار
3.5 بار
تعداد نازل
2
جنس مخزن
استیل ضد زنگ
تنظیم میزان بخار
دستی
تنظیم میزان غلظت
دستی سه مرحله ای
نوع قهوه قابل استفاده
پودر قهوه
گنجایش قوری
4فنجان
گنجایش مخزن آب
1.4 لیتر
فناوری و ایمنی
کاپوچینو ساز
کف شیر
تمپر قهوه
مخزن شیر
قیف تنظیم نازل
صفحه نمایش
سینی چکه گیر
صافی و مخزن شیر قابل شستشو
سیستم ضد چکه
فیلتر آب
گرم نگه دارنده فنجان
آسیاب قهوه
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha