۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A رادیو ساعت دیجیتالی دو باند فیلیپس مدل AJ7000

رادیو ساعت دیجیتالی دو باند فیلیپس مدل AJ7000

Digital tuning clock radio Digital tuning 20 presets Dual alarm Philips AJ7000

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

رادیو ساعت دو موج فیلیپس

مدل: AJ7000/12

 

نمایش ساعت به صورت کلاسیک و دیجیتالی بر روی یک صفحه نمایش با قابلیت تنظیم نور. تنظیم ساعت برای بیدار شدن دوگانه و حالت پرت زدن و تاخیر 9 دقیقه ای برای چرت زدن بیشتر. خوابیدن به همراه پخش موسیفقی یا ایستگاه رادیویی و تنظیم برای 2 ساعت و خاموش شدن در زمان مقرر. در صورت اتمام شارژ یا قطع برق تنظیمات ساعت تغییر نخواهد کرد و سر ساعت مقرر حتی بدون اتصال برق شما را بیدار خواهد کرد. پخش رادیو در دو موج FM و MW، جستجوی ایستگاه به صورت خودکار و ذخیره 20 کانال برای جستجوی سریع ایستگاه های رادیویی مورد پسند.

 

طراحی زیبا و آلومنیومی

چهار چوب این رادیو از آلومنیوم و پلاستیک با یک صفحه نمایش LCD ساخته شده است و 400 گرم وزن دارد. شما می توانید آن را در اتاق خواب یا میز تلویزیون یا هر جای دیگری در خانه قرار دهید حتی می توانید آن را در مسافرت های برون شهری یا خارجه نیز با خود حمل نمایید. قالب آلومنیومی به آن استحکام و سبکی می بخشد.

رادیو ساعت دیجیتالی فیلیپس

تنظیم دیجیتالی ایستگاه های رادیویی

برای راحتی و سرعت بیشتر شما می توانید در دو موج FM و MW ایستگاه های رادیویی را به صورت خودکار جستجو کنید و تا 20 ایستگاه رادیویی را ذخیره کنید و هر گاه که تمایل داشتید سریع به ایستگاه رادیویی مورد دلخواه خود دسترسی پیدا کنید بدون آنکه به صورت دستی آنها را جستجو کرنید و دیگر لازم نیست فرکانس ایستگاه های رادیویی را جستجو نمایید.

رادیو ساعت فیلیپس با جستجوی خودکار

آرامش را برای بیدار شدن از خواب تجربه کنید

شما می توانید ساعت را برای بیدار شدن در صبح تنظیم نمایید تا سر ساعت از خواب بیدار شوید. هنگام زنگ زدن ابتدا با یک صدای آرام شروع می کند و کم کم صدا را بالا می برد به این شکل دیگر شما از خواب نمی پرید و به شما استرس وارد نمی شود. نوع صدا را نیز می توانید خود انتخاب نمایید حتی شما می توانید با صدای ایستگاه رادیویی مورد دلخواه خود بیدار شوید.

رادیو ساعت فیلیپس

تکرار زنگ برای چرت زدن بیشتر

هنگام زنگ زدن ساعت شاید شما بخواهید کمی بیشتر پرت بزنید در این حالت با فشار دادن یک دکمه لمسی ساعت تا 9 دقیقه قطع و پس از آن دوباره شروع به زنگ زدن می نماید. هر بار می توانید تا 9 دقیقه دوباره بیدار شدن را به عقب بیندازید و زمان بیشتری چرت بزنید.

رادیو ساعت فیلیپس

هشدار دوگانه به صورت جداگانه برای شما و شریک زندگیتان

شاید شما ساعت 7 و همسرتان ساعت 8 لازم باشد که بیدار شود، در این صورت شما ساعت را برای دو زمان متفاوت تنظیم و هر کدام از شما را در زمان های مقرر بیدار خواهد کرد.

رادیو ساعت دیجیتالی فیلیپس با بیدار باش دو گانه

تایمر خواب برای خوابیدن همراه با نوای موسیقی و رادیو

شاید لازم باشد قبل از خواب به یک موسیقی یا برنامه رادیویی گوش کنید در این صورت شما یک زمانی از 1 دقیقه تا 2 ساعت را می توانید به آن بدهید و بر روی ایستگاه رادیویی خود بروید سپس با خیال آسوده به رخت و خواب بروید و به آن گوش دهید تا زمانی که به خواب بروید. پس از زمان طی شده به صورت خودکار رادیو قطع و به حالت آماده باش می رود بدون آنکه لازم باشد شما آن را به صورت دستی خاموش کنید.

رادیو ساعت دیجیتالی دو بانده فیلیپس

پشتیبان زمان و زنگ بیدار کردن حتی با قطع جریان برق

این رادیو ساعت به یک باتری CR2032 است و هنگامی که جریان برق قطع شود ساعت تغییر نخواهد کرد و زمان را دوباره صفر نمی کنید حتی زمان تنظیم شده برای بیدار کردن شما را هم حفظ و سر زمان مقرر شما را بیدار خواهد کرد.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است