کتری برقی و دمنوش ساز پروفی کوک مدل PC WKS 1020 G (ساخت آلمان)

Electric Glass Tea Kettle PC WKS 1020 G
کالای نو کتری برقی و دمنوش ساز پروفی کوک مدل PC WKS 1020 G (ساخت آلمان)
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۳/۸
درجه بندی:
کالای نو
وضعیت:
موجود نیست
موجود نیست

کتری برق و دمنوش ساز پروفی کوک (ساخت آلمان)

مدل: PC-WKS 1020 G

 

با استفاده از این وسیله برقی شما قادر خواهید بود انواع نوشیدنی های داغ و گیاهی شامل دمنوش و چای را آماده کنید. جنس بدنه از شیشه مقاوم در برابر حرارت و استیل ضد طنگ در پایه و درب ساخته شده است. جنس شیشه سبب خواهد شد تا حجم آب داخل آن را ببینید و از دم کشیدن و آماده سازی دمنوش یا چای آگاه شوید.

کتری و دمنوش ساز برقی پروفی کوک مدل pc wks 1020 g

به همراه کتری یک تفاله گیر دسته دار نیز قرار داده شده تا شما به آسانی بتوانید تفاله چای یا دمنوش را جداسازی نمایید. درب کتری در دو حالت وجود دارد، یکی برای تفاله گیر و دومی برای بعد از دم کشیدن و همانند فلکس مانع از سرد شدن آن می شود.

کتری و دمنوش ساز برقی پروفی کوک مدل pc wks 1020 g

شما می توانید دمای داخل کتری را در 70، 80، 90 یا 100 درجه ثابت نگهدارید. دکمه گرم نگه داشتن نیز بر روی پنل قرار گرفته است. حجم کتری 1.7 لیتر است و برای مهمانی های 16 نفره نیز مناسب است و با توجه به قابلیت سریع جوش آمدن و دم کشیدن به آسانی دوباره می توانید چای یا دمنوش را آماده کنید.

 

مخصوص چای سبز

همانطور که گفته شد این کتری مخصوص درست کردن دم نوش ازجمله چای سبز است. وقتی آب جوشید و شما چای سبز یا دیگر دمنوشها را در توری فلزی ریختید می توانید با فشار دادن دکمه سرد نشدن همزمان با دم کشیدن دمنوش از سرد شدن آن نیز جلوگیری کنید. برای دماهای 70 تا 90 درجه نیز با فشار دادن هرکدام از این دماها از سرد شدن آن و پایین آمادن درجه حرارت از مقدار تعیین شده جلوگیری خواهید کرد.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha