۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

کتری و دمنوش ساز برقی پروفی کوک مدل PC WKS 1020 G ساخت آلمان

Profi cook Electric Glass Tea Kettle PC WKS 1020 G

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

کتری دمنوش ساز برقی پروفی کوک

مدل PC-WKS 1020 G

با کتری برقی پروفی کوک 3000 وات انواع نوشیدنی های داغ و گیاهی شامل دمنوش و چای را آماده کنید. جنس بدنه از شیشه مقاوم در برابر حرارت و استیل ضد زنگ در پایه و درب ساخته شده است. ظرفیت کتری 1.7 لیتر است که روی بدنه با اعداد نشانه گذاری شده تا از حجم داخل آن مطلع شوید. دکمه های روی پنل به شما امکان بالا بردن درجه حرارت آب از70 تا 10 درجه سانتی گراد را می دهد همچنین با زدن دکمه گرم نگه داشتن یا دم کردن می توانید از سرد شدن نوشیدنی جلوگیری کنید. مارک پروفی کوک از زیر مجموعه های شرکت آلمانی کلاترونیک است و در زمینه طراحی و تولید لوازم کوچک و بزرگ آشپزخانه فعال است.

قیمت کتری برقی پروفی کوک در بانه

فیلتر و تفاله گیر تمام استیل

به همراه کتری برقی پروفی کوک یک تفاله گیر دسته دار نیز قرار داده شده تا شما به آسانی بتوانید تفاله چای یا دمنوش را جداسازی نمایید. درب کتری در دو حالت وجود دارد، یکی برای تفاله گیر و دومی برای بعد از دم کشیدن و همانند فلکس مانع از سرد شدن آن می شود.

دمنوش ساز برقی پروفی کوک

تنظیم دمای کتری دمنوش ساز برقی 1.7 لیتری

شما می توانید دمای داخل کتری برقی را در 70، 80، 90 یا 100 درجه ثابت نگهدارید. دکمه گرم نگه داشتن نیز بر روی پنل قرار گرفته است. حجم کتری 1.7 لیتر است و برای مهمانی های 16 نفره نیز مناسب است و با توجه به قابلیت سریع جوش آمدن و دم کشیدن به آسانی دوباره می توانید چای یا دمنوش را آماده کنید.

 

مخصوص چای سبز

همانطور که گفته شد این کتری مخصوص درست کردن دم نوش ازجمله چای سبز است. وقتی آب جوشید و شما چای سبز یا دیگر دمنوشها را در توری فلزی ریختید می توانید با فشار دادن دکمه سرد نشدن همزمان با دم کشیدن دمنوش از سرد شدن آن نیز جلوگیری کنید. برای دماهای 70 تا 90 درجه نیز با فشار دادن هرکدام از این دماها از سرد شدن آن و پایین آمادن درجه حرارت از مقدار تعیین شده جلوگیری خواهید کرد.

ویژگی های محصول

مشخصات
توان
3000 وات
سنسور ضد لغزش در پایه
حجم مخزن
1.7 لیتر
توری فلزی
رنگ بدنه
استیل
درب
تنظیم درجه حرارت
دکمه گرم نگهداشتن
جنس کتری
شیشه مقاوم در برابر حرارت

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است