۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو اتو ایستاده یورو لوکس مخصوص پوشاک فروشی مدل EU-SG8512C

اتو ایستاده یورو لوکس مخصوص پوشاک فروشی مدل EU-SG8512C

garment steamer eurolux EU SG8512C

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

اتو ایستاده مخصوص پوشاک فروشی

مدل: EU-SG8512C

 

معرفی برند

شرکت یورولوکس اینترنشنال یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی در شرق اروپا و آسیای مرکزی است و مرکزیت آن در آذربایجان است. این شرکت در سال 1998 با شرکت آلمانی Kirchheim-Teck در اشتوتگارت خط تولبد مشترک راه اندازی کردند.

 

ویژگی های فنی

توان مصرفی 2500 وات را دارد و منبع آب از جنس پلاستیک شفاف است، با هر بار پر کردن باک می توانید تا 60 دقیقه از آن استفاده نمایید. در صورت خالی شدن منبع یا نزدیک به اتمام آب پیام هشدار را به صدا در خواهد آورد.  در دو درجه کم و زیاد می توانید قدرت بخار را تغییر دهید. در کمتر از 3 دقیقه بخار لازم را برای اتو کردن مهیا می کند. جنس کفه سرامیکی است و لباس را نمی سوزاند.

 

کارایی

این وسیله مخصوص اتو شویی، هتل، پوشاک فروشی ها و دیگر مکان های است که در حجم انبوه نیاز به اتو کردن پوشاک را دارند و لازم است روزانه برای ویترین یا نیازهای مشتری البسه را مرتب و اتو کشیده کنند. پرده یا مبل را می توانید بصورت ثابت و عمودی بدون جدا کردن یا پایین آوردن اتو کنید.

 

مزیت

لوله خرطومی همراه با ارتفاع خود دستگاه و سری دستی روی هم بیشتر از 2 متر طول دارد و لباس در هر موقعیت یا ارتفاعی که باشد بدون صرف انرژی اضافی می توانید کار اتو کشی را در حالت ایستاده انجام دهید و این برای مغازه های پوشاک بسیار سودمند است. ظاهر و طراحی شکیلی دارد، نیاز به جای زیادی نیست و زینت بخش مغازه یا محل کسب و کار شما خواهد بود. پس از اتمام کار سیم برق را می توانید به صورت خودکار جمع کنید.

 

لوازم جانبی

بهمراه این اتو بخار دستی شنا یک برس برای تمیز کردن یا جدا کردن مو از سطح لباس، بری دور کفه اتو تا همزمان با اتو کشیدن سطح لباس را هم تمیز کنید و کیف لوازم جانبی برای جای دادن متعلقات همراه اتو تعبیه شده است. کیف لوازم جانبی را می توانید روی میله یا نگهدارنده سری وصل کنید.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است