اتو بخار مخزن دار مخصوص پوشاک فروشی فیلیپس مدل GC502

garment steamer philips GC502
اتو بخار مخزن دار مخصوص پوشاک فروشی فیلیپس مدل GC502
قیمت:
۱/۴۸۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱/۱۱
تعداد بازدید:
۳۱۳ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

اتو بخار مخزن دار مخصوص پوشاک فروشی فیلیپس

مدل: GC502/36

 

توان مصرفی 1600 وات با تولید بخار 33 گرم در دقیقه می تواند در کمتر از 1 دقیقه آماده کار کردن شود. مخزن قابل جدا شدن با ظرفیت 1400 میلی لیتر تا 30 دقیقه بخار تولید می کند. ضد باکتریال بوده و بوی سیگار یا غذا را از روی لباس پاک می کند. طول شلنگ 1.3 متر و از سیلیکون ساخته شده است. جنس کفه نچسب است و پارچه های پلاستیکی یا ابریشمی را براق نمی کند. با الیاف لطیف مانند ابریشم سازگار است و از آنها محافظت می کند. میله مخصوص آویزان کردن پوشاک را دارد و ارتفاع آن قابل تنظیم کردن است.

 

بخار پیوسته و قدرتمند

به صورت مداوم بخار با قدرت 33 گرم در دقیقه را تولید می کند. توان مصرفی آن 1600 وات و در کمتر از یک دقیقه آماده کار کردن می شود. با چند بار کشیدن کفه اتو بر روی لباس تمام چروک آن را می گیرد.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس philips gc502

مناسب برای الیاف لطیف

کیفیت و رنگ الیاف انواع پارچه ها را حفظ کرده و از براق کردن یا سوزاندن آنها جلوگیری می کند برای الیاف پلاستیکی معمولا برق زدگی یا تغییر رنگ و برای الیاف لطیف مانند ابرشم سوختگی از معمول ترین حالات اتو کشی است اما با استفاده از این مدل رنگ و حفظ کیفیت بافت لباس ضمانت می شود.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس philips gc502

میله قابل تنظیم رخت آویز

اتو کشی پوشاک بر روی سطح صاف یا بالا و پایین آمدن و خم شدن مداوم می تواند زود شما را خسته کند بنابراین یک عدد میله مخصوص آویزان کردن پوشاک در نظر گرفته شده است تا بتوانید آن را بسته به شرایط بچرخانید یا تغییر ارتفاع دهید.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس philips gc502

مخزن آب قابل جدا شدن

ظرفیت مخزن آب 1400 میلی متر است و تا 30 دقیقه می توانید به صورت مستمر کار اتو کشی را انجام دهید. مخزن از مواد پلاستیکی شفاف ساخته شده است و به آسانی میزان آب باقی مانده قابل تشخیص است. در صورت اتمام آب بدون خاموش کردن یا منتظر ماندن برای خنک شدن به آسانی آن را می توانید بیرون آورده و دوباره از آب پر کنید.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس philips gc502

شلنگ بخار سیلیکونی

مزیت مواد سیلیکونی نسبت به پلاستیکی در سلامتی محیط و میزان مقاومت در برابر خردگی، له شدن، تغییر فرم و حفاظت از سلامتی شماست. مواد پلاستیک معمولا از ضایعات ساخته می شوند و در مواجهه با گرما مواد سرطان زا را در محیط پخش می کنند حتی امکان دارد با لمس آن از طریق پوست جذب بدن شوند اما سیلیکون چنین معایبی نداشته حتی بر عکس از پوست، مو و ناخن نیز حفاظت می کنند. در برابر ضربه، کشیدکی یا فشار مقومت کرده و میزان آسیب را کاهش می دهد. طول شلنگ 1.3 متر است.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس philips gc502

صفحه بخار XL

صفحه بخار نچسب است و با اندازه بزرگی که دارد به شما امکان می دهد تا در مدت زمان بسیار کمی اتو کشی را انجام دهید. بخار به صورت مساوی ساز آن خارج شده و هیچ جایی از لباس را بدون اتو جا نمی گذارد.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس philips gc502

دست کش مخصوص برای حفاظت در برابر بخار

قدرت بخار به حدی بالا است که اگر حواستان جمع نباشد امکان دارد به شما آسیب برساند، برای اینکه میزان حفاظت از شما در هنگام کار کردن بالا برود یک جفت دستکش مخصوص که در برابر بخار آب مقاوم است قرار داده شده است.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس philips gc502

باکتری زدایی تا 99.9 درصد

با هر بار اتو کشی علاوه بر صافو مرتب کردن سطح پوشاک باکتری های روی آن را نیز از بین می برد و باعث می شود به پوست بدن شما هم آسیب نرسد و محیط داخل مغازه را نیز ضد عفونی کنید.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس philips gc502

پاک کردن سطح لباس از بوی سیگار و غذا

در محیط های که سیگار استعمال می شود یا در مجاورت آشپزخانه قرار دارد، معمولا این بوها جذب الیاف پارچه می شود. قدرت بخار آب این بوهای نامطبوع را از روی آن پاک کرده و بوی تازگی را دوباره در آنها می دمد.

اتو بخار مخزن دار فیلیپس philips gc502

ویژگی های محصول

برند
فیلیپس philips
مشخصات قدرت
توان
1600 وات
بخار پیوسته
33 گرم در دقیقه
مشخصات اندازه
حجم مخزن
1400 میلی لیتر
طول سیم
1.6 متر
زمان آماده به کار
کمتر از یک دقیقه
طول شلنگ
1.3 متر
جنس شلنگ
سیلیکون
حداکثر طول میله رخت آویز
160 سانتی متر

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha