بخاری استوک ژاپنی برقی گازی مدل GFH 4004S تولید 2017

heater japanese GFH 4004S W5
کالای نو بخاری استوک ژاپنی برقی گازی مدل GFH 4004S تولید 2017
قیمت:
۲/۴۵۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
سازنده:
درجه بندی:
کالای نو
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

بخاری گازی برقی استوک ژاپنی

مدل: GFH-4004S

 

توان مصرفی

این بخاری بر اساس استانداردهای ژاپن طراحی و تولید شده است در نتیجه با برق 110 ولت کار می کنند و اگر شما می خواهید از آن در ایران استفاده نمایید باید از یک ترانز 220 به 110 استفاده کنید. مصرف برق این بخاری بسیار ناچیز است یعنی 15 وات که از این مقدار نیز برای چرخش فن و سیستم کنترل استفاده می شود.

 

سوخت پایه

می توانید آن را به گاز شهری وصل کنید و اگر گاز شهری در دسترس نبود آن را به کپسول وصل کنید اما در هر صورت شما باید بخاری را به برق متصل نمایید زیرا این بخاری مجهز به یک سیستم خودکار و مکانیزه است که نیازمند به الکتریسیته دارد. برای پخش هرچه بهتر گرما در محیط یک فن گرمای تولید شده در بخاری را به بیرون هدایت می کند.

 

بدون نیاز به دودکش

برخلاف دیگر بخاری ها شما نیازی به استفاده از دودکش ندارید و در حین کار کردن هیچ آلودگی را تولید نکرده و بسیار ایمن است. معمولا از این نوع بخاری ها در اماکنی مانند مغازه، سالن انتظار، دفتر، کلاس، کارگاه و ... که رفت و آمد در آن زیاد است و ورود و خروج هوا سریع انجام می شود استفاده می کنند، این بخاری برای اماکن بسته مناسب نیست و بهتر است که استفاده نکنید اما چونکه مجهز به سنسورهای محافظتی است، در صورتی که غلظت اکسیژن محیط پایین بیاید یا گازهای سمی موجود در محیط افزایش پیدا کند به صورت خودکار خاموش می شود اما بهتر است که شما ایمنی را رعایت فرمایید.

 

سنسور تشخیص لرزش

در حوادث غیر مطرقبه مانند زلزله یا در مواردی که به هر دلیلی بخاری تکان شدیدی را احساس می کند و امکان افتادن آن وجود دارد، به صورت خودکار خاموش می شود تا محیط دچار حریق نشود.

 

پنل دیجیتالی

برای کنترل یا نمایش و تنظیم سیستم بخاری یک پنل شامل دکمه های کنترلی و یک نمایشگر دیجیتالی قرار داده شده است. این پنل به همراه بدنه بخاری طراحی زیبا را به نمایش می گذارد تا همزمان با کارایی، زیبایی محیطی را نیز داشته باشید.

بخاری برقی گازی استوک ژاپنی مدل gfh-4004s تولید 2017

تایمر

در 3 زمان متفاوت بدون توقف می تواند کار کند یعنی 3، 5 و 8 ساعت که هر کدام از این موارد قابل انتخاب است حتی می توانید زمان روشن شدن را نیز برای آن تنظیم کنید.

 

تنظیم درجه حرارت محیط

برای صرفه جویی در مصرف انرژی و همچنین دمای مطلوب و مناسب شما، می توانید از 16 تا 32 درجه را انتخاب کنید. اگر دمای محیط به مقدار انتخابی شما برسد، بخاری از بالا رفتن یا پایین آمدن بیشتر دما جلوگیری می کند تا همواره دمایی ثابت داشته باشید.

 

فیلتر هوا

این بخاری همزمان با گرم کردن محیط هوای پیرامونی را نیز تصفیه و ذرات معلق در هوا را نیز پاکسازی می کند. معمولا هرچند وقت یکبار باید این فیلترها را تمیز نمایید اما زمان تمیز کردن شانسی نیست بلکه خود بخاری از طریق پنل دیجیتالی به شما هشدار خواهد داد و به شما اعلان می کند که فیلتر نیاز به سرویس دارد.

 

قفل کودک

اگر در منزل یا محیط کار کودکان رفت و آمد  دارند و برای آنکه تنظیات یا دکمه های آن توسط اطفال دستکاری نشوند می توانید دکمه قفل کودک را فعال کنید.

 

مصرف بهینه انرژی

این بخاری ها به مصرف پایین و بهره وری بالا مشهورند و تا 99.9 درصد از سوخت را تبدیل به انرژی می کنند و اتلاف انرژی بسیار ناچیز و حتی می توان گفت که وجود ندارد.

 

مناسب برای حداکثر 24 متر مربع

در ژاپن اندازه محیط را با تشک های تاتامی اندازه گیری می کنند و در کاتالوگ بخاری نوشته شده است 15 تشک تاتامی که تقریبا برابر است با 24 متر مربع در نتیجه شما یک اتاق یا مغازه 6 در 4 را با آن می توانید گرم کنید.

 

حداکثر گرمای تولیدی

ظرفیت گرمایی بخاری 4.07 کیلو وات یا 3500 کیلو کالری است.

 

مطالب مرتبط

راهنمای خرید لوازم خانگی استوک (کلیک کنید)

ویژگی های محصول

ساخت
ژاپن
مدل
GFH-4004S-W5
مشخصات فنی
نوع سوخت
گاز
عملکرد مصرف برق
10 الی 15 وات
حداکثر گرمای تولیدی
3500 کیلو کالری
قابلیت ها
بدون دودکش
سنسور میزان اکسیژن محیط
سنسور لرزش
تایمر
پنل دیجیتالی
ابعاد
(mm) width 478 (483) x depth (including legs) 163 (185) × height 440
وزن
7.5 کیلو گرم
نویز صدا
25-39 دسیبل
رنگ
سفید برفی
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha