بخاری استوک بدون دودکش برقی گازی ژاپنی مدل GS 20T8G

heater japanese GS 20T8G 2100 Kcal
استوک بخاری استوک بدون دودکش برقی گازی ژاپنی مدل GS 20T8G
قیمت:
۷۱۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۱/۱۰
درجه بندی:
استوک
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

بخاری گازی برقی بدون دودکش استوک ژاپنی

مدل: GS 20T8G

 

بدون دودکش

نیازی به دودکش ندارد و با استفاده از تکنولوژی احتراقی بسیار پیشرفته همچنین فیلتر هوا همراه با سیستم پیشرفته سنسوردار تشخیص غلظت اکسیژن، قبل از فاجعه بخاری را خاموش می کند البته این بخاری برای اماکنی طراحی و تولید شده است که رفت و آمد در آن زیاد است و هوای محیط سریع جابجا می شود برای مثال در مغازه، کارگاه، سالن انتظار و اماکنی با این ویژگی ها در نتیجه بهتر و ایمن تر است که در فضاهای بسته استفاده نشود.

 

سوخت پایه  گاز

این بخاری ها با سوخت گاز شهری یا کپسول قابل استفاده هستند و همزمان باید به پریز برق وصل شوند. مصرف برق آنها بسیار پایین در حد 15 وات است که برای کنترل سیستم های ایمنی، فن و مشعل بخاری مصرف می شود.

 

سیستم ضد زلزله

در صورتی که شخصی به هر دلیلی پایش به بخاری برخورد کند یا اینکه سیستم، لرزشی ناگهانی را احساس کند بلافاصله جریان گاز قطع و بخاری خاموش می شود تا از آتش سوزی جلوگیری شود.

 

حداکثر گرمای تولید شده

این بخاری ها گرمایی معادل 2100 کیلو کالری یا معادل 2.27 کیلو وات انرژی را در هر ساعت تولید می کنند و می توانند از 16 تا 26 درجه سلسیوس محیط را گرم نگه دارند. به وسیله پنل دیجیتالی دمای مورد دلخواه را تنظیم کرده و بخاری تا زمانی که دمای محیط را به آن مقدار تنظیم شده نرساند بدون وقفه کار می کند و اگر به دمای مورد نظر رسید، دما را ثابت نگه می دارد.

 

تایمر

سیستم هوشمند و قابل برنامه ریزی این بخاری به شما امکان می دهد از 30 دقیقه تا 24 ساعت آن را تنظیم کنید و در راس زمان مشخص شده به صورت خودکار خاموش یا روشن شود.

 

حداکثر محیط تحت پوشش

در ژاپن اندازه محیط را بر اساس تاتامی که یک نوع تشک سنتی است محاسبه می کنند که حداکثر معادل 9 تاتامی یا به صورت تقریبی 14 متر مربع است.

ویژگی های محصول

ساخت
ژاپن
مدل
GS 20T8G
مشخصات فنی
نوع سوخت
گاز
عملکرد مصرف برق
15 وات
حداقل گرمای تولیدی
0.52 کیلو وات کالری
حداکثر گرمای تولیدی
2.44 کیلو وات کالری
قابلیت ها
بدون دودکش
سنسور میزان اکسیژن محیط
سنسور لرزش
تایمر
پنل دیجیتالی
ابعاد
376 × 126 × 386 میلی متر
وزن
5.8 کیلو گرم
نویز صدا
25- 38 دسیبل
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha