۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک بخاری استوک بدون دودکش برقی گازی ژاپنی مدل GS 20T8G

بخاری استوک بدون دودکش برقی گازی ژاپنی مدل GS 20T8G

heater japanese GS 20T8G 2100 Kcal

۲/۳۵۰/۰۰۰ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
استوک
وضعیت :
موجود است

بخاری گازی برقی بدون دودکش استوک ژاپنی مدل GS 20T8G

قیمت، خرید و مشخصات

بخاری گازی استوک ژاپنی بدون دودکش در رنج قیمت پایین فوق العاده تمیز و بی بو، کم مصرف مجهز به سیستم های امنیتی پیشرفته، تایمر و تنظیم درجه حرارت دمای محیط. نیازی به دودکش ندارد و با مصرف بهینه انرژی تا 90 درصد از سوخت را به انرژی گرمایی تبدیل می کند.

 

بدون دودکش

نیازی به دودکش ندارد و با استفاده از تکنولوژی احتراقی بسیار پیشرفته همچنین فیلتر هوا همراه با سیستم پیشرفته سنسوردار تشخیص غلظت اکسیژن، قبل از فاجعه بخاری را خاموش می کند البته این بخاری برای اماکنی طراحی و تولید شده است که رفت و آمد در آن زیاد است و هوای محیط سریع جابجا می شود برای مثال در مغازه، کارگاه، سالن انتظار و اماکنی با این ویژگی ها در نتیجه بهتر و ایمن تر است که در فضاهای بسته استفاده نشود.

 

سوخت پایه  گاز

این بخاری ها با سوخت گاز شهری یا کپسول قابل استفاده هستند و همزمان باید به پریز برق وصل شوند. مصرف برق آنها بسیار پایین در حد 15 وات است که برای کنترل سیستم های ایمنی، فن و مشعل بخاری مصرف می شود.

 

سیستم ضد زلزله

در صورتی که شخصی به هر دلیلی پایش به بخاری برخورد کند یا اینکه سیستم، لرزشی ناگهانی را احساس کند بلافاصله جریان گاز قطع و بخاری خاموش می شود تا از آتش سوزی جلوگیری شود.

 

حداکثر گرمای تولید شده

این بخاری ها گرمایی معادل 2100 کیلو کالری یا معادل 2.27 کیلو وات انرژی را در هر ساعت تولید می کنند و می توانند از 16 تا 26 درجه سلسیوس محیط را گرم نگه دارند. به وسیله پنل دیجیتالی دمای مورد دلخواه را تنظیم کرده و بخاری تا زمانی که دمای محیط را به آن مقدار تنظیم شده نرساند بدون وقفه کار می کند و اگر به دمای مورد نظر رسید، دما را ثابت نگه می دارد.

 

تایمر

سیستم هوشمند و قابل برنامه ریزی این بخاری به شما امکان می دهد از 30 دقیقه تا 24 ساعت آن را تنظیم کنید و در راس زمان مشخص شده به صورت خودکار خاموش یا روشن شود.

 

حداکثر محیط تحت پوشش

در ژاپن اندازه محیط را بر اساس تاتامی که یک نوع تشک سنتی است محاسبه می کنند که حداکثر معادل 9 تاتامی یا به صورت تقریبی 14 متر مربع است.

ویژگی های محصول

ساخت
ژاپن
مدل
GS 20T8G
مشخصات فنی
نوع سوخت
گاز
عملکرد مصرف برق
15 وات
حداقل گرمای تولیدی
0.52 کیلو وات کالری
حداکثر گرمای تولیدی
2.44 کیلو وات کالری
قابلیت ها
بدون دودکش
سنسور میزان اکسیژن محیط
سنسور لرزش
تایمر
پنل دیجیتالی
ابعاد
376 × 126 × 386 میلی متر
وزن
5.8 کیلو گرم
نویز صدا
25- 38 دسیبل

نظارت کاربران

حمید قراگزلو
ایا متعلقات هم دارد
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است