۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

بخاری استوک بدون دودکش نفتی برقی ژاپنی کرونا مدل GT 325Y

Corona heater japanese GT 325Y

۱/۴۴۱/۶۴۶ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک
وضعیت :
موجود است

بخاری استوک ژاپنی بدون دودکش نفتی برقی 3000 کیلو کالری کرونا مدل Corona Japanese heater GT 325Y

قیمت، خرید و مشخصات

بخاری های کن مصرف استوک ژاپنی با توان گرمایشی 3000 کیلو کالری با سوخت پایه نفت و مصرف برق بسیار پایین جهت سیستم احتراق و سنسورهای امنیتی، مخزن 5 لیتری و مجهز به تنظیم درجه حرارت محیط و تایمر. نیازی به دودکش ندارند و در اماکن عمومی، راه پله، مغازه، کارگاه، مطب، فروشگاه و جاهای مشابه قابل استفاده است. با هر باک پر تا 16 ساعت بدون وقفه کار خواهند کرد بدون نیاز به پر کردن دوباره.

 

حجم مخزن نفت

مخزن در داخل بدنه تعبیه شده است و تا 5 لیتر گنجایش دارد، هنگامی که مخزن را در جای خود قرار می دهید یک سوزن به در پوش فشار وارد کرده و به تدریج نفت به بخاری تزریق می شود. پر کردن و خالی کردن آن بسیار ساده است. بهتر است که از نفت سفید و بدون هرگونه آلودگی استفاده کنید هرچند بخاری خود نفت را قبل از تزریق به کوره پالایش می کند اما برای کارکرد بهتر سعی کنید نفت بسیار پاک و سفید را استفاده کنید.

بخاری نفتی برقی بدون دودکش استوک ژاپنی gt 325 y

مصرف سوخت

این بخاری ها بر اساس استانداردهای زیست محیطی طراحی و تولید شده اند بنابراین کمترین آلودگی، بالاترین بهره وری و سوخت بسیار کمی را مصرف می کند. حجم مخزن 5 لیتر و مصرف بخاری در هر ساعت نهایت 0.3 لیتر است یعنی یک باک پر 5 لیتری تقریبا 16 ساعت بدون وقفه یا نیاز به پر کردن دوباره کار می کند.

بخاری نفتی برقی بدون دودکش استوک ژاپنی gt 325 y

سیستم کنترل

این بخاری ها با دو نوع سوخت کار می کنند، سوخت پایه نفت است که در کوره می سوزد و تبدیل به حرارت می شود اما شمعک بخاری برقی است و سیستم امنیتی و کنترلی بخاری با برق کار می کند. یک فن در خروجی بخاری گرما را به بیرون هدایت می کند تا سریعتر محیط را گرم نماید و گرما در به صورت یکسان در محیط پخش شود. مصرف برق این بخاری بسیار پایین است، 20 الی 21 وات.

 

تنظیم حرارت محیط

بر اساس نیاز خود می توانید دما را روی یک عدد خاص که نهایتا تا 30 درجه است می توانید تنظیم کنید، تا زمانی که دمای محیط به دمای وارد شده نرسیده بخاری با تمام توان کار می کند و به دمای درخواستی می رسد.

 

سنسور لرزش

اگر به هر دلیلی به بخاری تنشی وارد گردد یا لرزشی احساس شود، به صورت خودکار خاموش شده تا از وقوع آتش سوزی جلوگیری شود بنابراین نگران افتادن بخاری نباشید زیرا امن ترین تکنولوژی ها در این بخاری به کار رفته است.

 

سنسور اکسیژن

این بخاری ها مخصوص اماکنی هستند که به صورت مداوم هوا رد و بدل می شود هرچند که بدون دودکش هستند و از ایجاد دود در محیط جلوگیری می کنند به استثنای زمان روشن خاموش کردن اما بهتر است در محیط در بسته و کیپ خود داری کنید. به هر دلیلی اگر غلظت اکسیژن پایین بیاید یا دود در محیط پخش شود، بخاری به صورت خودکار خاموش می شود.

 

فیلتر هوا

قبل از اینکه هوای بیرون به داخل بخاری دمیده شود باید از یک فیلتر عبور کند بنابراین هر نوع آلودگی اعم از گرد و خاک یا دیگر ذرات معلق موجود در فضا توسط فیلتر گرفته می شود. این فیلتر قابل جداسازی و سرویس کردن است.

بخاری نفتی برقی بدون دودکش استوک ژاپنی gt 325 y

اماکن مورد استفاده

همان طور که در بالا ذکر شده است این بخاری برای اماکن در بسته مناسب نیست و بهتر است در اماکنی که ورود و خروج هوا سریع انجام می شود استفاده شود، برای مثال در مغازه، کارگاه، انبار، سالن انتظار و موارد مشابه دیگر.

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
برند
CORONA
ساخت
ژاپن
مدل
GT-325Y
مشخصات فنی
نوع سوخت
نفت
عملکرد مصرف برق
20 الی 21 وات
حداکثر گرمای تولیدی
3.19 kW
قابلیت ها
بدون دودکش
سنسور میزان اکسیژن محیط
سنسور لرزش
تایمر
پنل دیجیتالی
ابعاد
29 × 45 × 39 سانتی متر
حجم مخزن
5 لیتر
مصرف سوخت
0.31 لیتر در ساعت

نظارت کاربران

شوقی
با سلام
خیلی هوشمنده ولی وقتی شعلش کم میشه بوی نفت میده و در ضمن دست دومه و خط و خش روش زیاد داره؛ ترانس تبدیل هم نداره!!؟
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است