۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

بخاری برقی گازی ژاپنی بدون دودکش 2400 کالری مدل RC 230E 1

heater japanese RC 230E 1

۱/۵۰۷/۱۲۵ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک
وضعیت :
موجود است

بخاری گازی برقی بدون دودکش استوک ژاپنی مدل RC-230E-1

رنج قیمت پایین مجهز به تکنولوژی ژاپن بدون دودکش کاملا ایمن بهره وری بالای سوخت تا 90 درصد از انرژی را به گرما تبدیل کرده و فوق العاده کم مصرف است. مناسب برای اماکن عمومی، مطب، دفتر کار، باشگاه ورزشی، مغازه و ... دوستدار محیط زیست، صرفه جویی 50 درصدی در مصرف گاز و نیاز به برق بسیار پایین فقط جهت چرخش فن، سیستم احتراق و سنسورهای امنیتی.

 

ایمن

این نوع بخاری ها بدون دودکش هستند و بر خلاف مدل های نفتی یا آنچه که در ایران به نام علاالدین شناخته شده اند بدون دود، بو یا هر نوع کثیفی است. سوخت این بخاری گاز طبیعی همانی که به صورت گاز شهری یا لوله کشی است همچنین کپسول تامین می شود بنابراین بر خلاف بخاری های نفتی دود یا دوده ندارد، بو یا دی اکسید کربن ناشی از سوختن آن را ندارد و با بهره گیری از تکنولوژی های بسیار پیشرفته به کار رفته در آن نزدیک به 100 درصد ایمن هستند اما توجه داشته باشید که این بخاری ها برای اماکنی که ورود و خروج هوا در آنها به سختی صورت می گیرد یا در هنگام شب و در اتاق خواب نباید استفاده گردند.

 

اماکن مورد استفاده

همان طور که در بالا ذکر شد این بخاری های برای اماکنی که ورود و خروج هوا دیر یا به سختی صورت می گیرد مناسب نیست و برای مغازه، کارگاه، سالن انتظار و موارد مشابه که جریان هوا در آن وجود دارد و هوای محیط سریعتر عوض می شود مناسب تر است.

 

گاز برای سوختن، برق برای دمیدن

همان طور که در عنوان ذکر شده است این بخاری ها برقی گازی هستند یعنی اینکه منبع انرژی گاز است و از جریان برق برای به کار انداختن سیستم ایمنی همچنین کنترلر ها و مشعل استفاده می شود. گارمای حاصل از سوختن گاز از طریق یک مجموعه پره به بیرون هدایت می شود تا سریعتر و متوازنتر گرما در محیط پخش شود.

 

دوستدار محیط زیست

با استفاده از این بخاری های پیشرفته در مصرف گاز تا 50 درصد صرفه جویی می شود و میزان مصرف شده نیز تا 90 درصد قابلیت بهره وری دارد یعنی مستقیما تبدیل به گرما می شود با کمترین اتلاف انرژی. مصرف برق بسیار پایین است چیزی در حدود 20 الی 30 وات. میزان گرمای تولید شده با این بخاری برابر است با گرمای تولید شده توسط 3 بخاری برقی 2000 واتی یعنی چیزی در حدود 6000 وات گرما تولید می کند آن هم با مصرف گاز که هزینه بسیار پایین تری دارد.

 

سیستم قفل کودک

اگر تنظیمات را بخواهید از تغییر توسط دیگران یا کودکان محفوظ بدارید می توانید قفل کودک را فعال کنید تا از تغیرات محافظت شوند و از آسیب به کودکان یا خرابی دستگاه جلوگیری کنید.

 

فیلتر هوا

برای تمیز و پاکیزه نگه داشت محیط از ذرات معلق یا هوای آلوده محیط، سیستم و مجموعه فیلترهایی در این بخاری تعبیه شده است که به صورت مداوم هوا را تصفیه می کند. در صورت نیاز می توانید فیلترها را تعویض یا سرویس نمایید.

 

سیستم خاموش شدن خودکار

در صورت قطع ناگهانی جریان گاز یا برق و وصل ناگهانی آنها، بخاری سیتم را خاموش می کند و از نشت گاز یا ایجاد حالت احتراق ناگهانی خود داری می کند تا از ایجاد فاجعه جلوگیری کند، در نتیجه میزان امنیت آن را دو چندان کرده است.

ویژگی های محصول

ساخت
ژاپن
مدل
RC-230E-1
مشخصات فنی
نوع سوخت
گاز
عملکرد مصرف برق
20-30 وات
حداقل گرمای تولیدی
0.52 کیلو وات کالری
حداکثر گرمای تولیدی
2.44 کیلو وات کالری
قابلیت ها
بدون دودکش
سنسور میزان اکسیژن محیط
سنسور لرزش
تایمر
پنل دیجیتالی

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است