۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A موزر و ماشین اصلاح چند کاره فیلیپس سری 3000 مدل QG3340

موزر و ماشین اصلاح چند کاره فیلیپس سری 3000 مدل QG3340

Philips series 3000 multigroom trimmer QG3340

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

موزر چند کاره فیلیپس سری 3000 مدل QG3340

قیمت، خرید و مشخصات

ماشین اصلاح صورت و موزر چند کاره فیلیپس سری 3000 با چند تیغه مخصوص مو زن بینی و گوش، خط زن ریش و سبیل، اصلاح موی سر و ... توسط یک باتری داخلی ظرف 10 ساعت شارژ کامل شده و می توانید برای 60 دقیقه به صورت بیسیم از آن برای آرایش صورت استفاده کنید.

 

خط زن صورت، گردن و خط ریش

با تیغه بزرگ و بدون شانه می توانید خط ریش را در چانه، گردن، اطراف سبیل و گوش مرتب کنید. موهای اضافه را در اطراف صورت می توانید با شماره صفر مرتب نمایید تا خط ریش به شکل آراسته تری آرایش شود و ظاهری جذاب تر به شما بدهد.

خرید موزر چن کاره فیلیپس در بانه

تنظیمات 18 گانه برای اندازه ته ریش

اگر تمایل به صفر کردن صورت نداشته و می خواهید ته ریش بزارید، شانه را روی تیغه قرار داده و از 1 تا 18گام 1 میلی متری آن را کم و زیاد کنید. هر چقدر شماره شانه کمتر باشد میزان موی بیشتری را روی صورت باقی خواهد گذاشت. هر روز یا هر چند وقت یکبار آن را به موهای صورت بزنید تا همیشه ظاهری یکدست و مرتب شده با اندازه مشخصی مو داشته باشید.

موزر چند کاره شارژی فیلیپس در بانه

تیغه مخصوص ریش پروفسوری

کسانی که علاقه به ریش بزی یا پروفسوری دارند می توانند از سری کوچکتر استفاده کنند تا به شکل دقیق تری موهای اطراف چانه یا گوش را اصلاح کنند. به دلیل فضای کمتری که بین خط ریش و گوش یا اطراف چانه وجود دارد لازم است از تیغه های کوچکتر استفاده کنید تا باعث تراش بیش از اندازه نگردد و این سری در چنین مواقعی کاربرد خواهد داشت.

موزر چند کاره فیلیپس سری 3000

صفر زن با سری کوچک مخصوص گونه و چانه

این سری عرض بسیار کمی دارد و تیغه داخل یک رول قرار گرفته و با کشیدن در نواحی ظریف صورت مانند چانه و گونه می توانید موها را با شماره صفر یا به اصطلاح سه تیغ کنید تا از شر موهای اضافه خلاص شده و خط ریش و سبیل شما زیباتر به نظر برسد.

ماشین اصلاح صورت چند کاره فیلیپس سری 3000

مرتب کردن ابرو و اطراف گوش

با استفاده از این شانه مخصوص می توانید موهای ابرو را کوتاه کرده و سایه دور گوش را به شکل دقیق تری آرایش نمایید. این شانه بسیار ظرف برای مواردی این چنینی در نظر گرفته شده و می توانید موهای بلند ابرو را با آن کوتاه و سایه دور گوش یا خط ریش را دقیق تر آرایش کنید.

ماشین اصلاح چند کاره فیلیپس سری 3000

مو زن بینی و گوش

تیغه های فوق العاده ظریف و برنده در یک قالب رول مانند جا گرفته اند و مخصوص زدن موهای داخل گوش و بینی طراحی شده اند تا به شکل بسیار ایمنی از شر آنها خلاص شوید. برای کسانی که موهای بلندی در داخل گوش و بینی دارند حتما این موزر بسیار کارآمد خواهد بود و می توانند سریعا آنها را با نهایت ظرافت، دقت و ایمنی کوتاه کنند.

مو زن بینی و گوش فیلیپس سری 3000

شانه مخصوص کوتاه کردن موی سر

موی سر را با این شانه می توانید کوتاه کنید و اندازه آن را از 3 تا 18 میلیمتر با گام های 1 میلی متری تنظیم نمایید. در منزل موهای فرزندان و خود را با استفاده از این شانه مخصوص تا شماره 18 می توانید اصلاح کنید.

ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس سری 3000

تیغه تیز و برنده اما دوست دار پوست

جنس تیغه ها را از استیل ساخته اند و فوق العاده تیز و برنده هستند اما انهتای هر کدام از تیغه ها را گرد کرده اند تا به آسانی روی پوست سُر خورده و از برش یا ایجاد حساسیت پوستی جلوگیری کند. تیغه را بعد از هر اصلاح زیر شیر آب تمیز کنید، این تیغه ها در مقابل اکسیداسیون یا زنگ زدگی فوق العاده مقاوم هستند.

موزر شارژی فیلیپس سری 3000

60 دقیقه اصلاح بیسیم

باتری داخلی به نسبت مدل های قبلی تا 70 درصد کارآمد تر بوده و قدرت نگهداری شارژ آنها بیشتر است. در عرض 10 ساعت شارژ کامل شده و می توانید تا 60 دقیقه به صورت بیسیم از آن جهت اصلاح سر و صورت اسفاده کنید.

موزر شارژی فیلیپس سری 3000

شستشوی آسان زیر شیر آب

پس از اتمام اصلاح صورت، تیغه  و شانه ها را زیر شیر آب قرار دهید تا تمیز و پاکیزه گردند.

موزر فیلیپس سری 3000

کیسه نگهداری

برای نگهداری بهتر از موتور، سری و شانه های موزر چند کاره فیلیپس، پس از اتمام اصلاح صورت، آنها را داخل کیسه پارچه ای قرار دهید تا برای دفعات بعدی اصلاح بتوانید آنها را مورد استفاده قرار دهید. این ماشین اصلاح سر و صورت فیلیپس برای چند کار مختلف از جمله مو زن بینی و گوش، اصلاح سر و صورت و آرایش اطراف ریش یا گذاشتن ته ریش در نظر گرفته شده و به صورت شارژ یا بیسیم قابل استفاده است.

قیمت موزر چند کاره فیلیپس سری 3000 در بانه

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
فیلیپس
طراحی و ساخت
هلند
ویژگی های فنی
دسته ضد لغزش
سر قابل شستشو
خط ریش زن
مدت زمان شارژ کامل
10 ساعت
مدت استفاده پس از شارژ کامل
60 دقیقه
طراحی آرگونومیک
نوع باتری
NiMH

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است