فروشگاه بانه استوک

چاپگر رنگی، بی سیم و چهار کاره مدل HP Officejet 4622 (فکس،پرینتر، اسکنر و فتوکپی)

HP Officejet 4622 printer fax scan copy wifi
چاپگر رنگی، بی سیم و چهار کاره مدل HP Officejet 4622 (فکس،پرینتر، اسکنر و فتوکپی)
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۰/۱۴
تعداد بازدید:
۱/۰۵۶ بازدید
وضعیت:
تماس بگیرید
تماس بگیرید

چاپگر رنگی و چهار کاره HP

مدل: HP Officejet 4622

 

دیگر عکس های خانوادگی را در بیرون چاپ نکنید!

با استفاده از این چاپگر رنگی شما همزمان چهار دستگاه را در یک وسیله به صورت یکپارچه خواهید داشت و می توانید عکس های رنگی را با وضوح بالا چاپ کنید، همچنین قابلیت فکس کردن را نیز دارد و اسناد و مدارک را از طریق خط تلفن با سرعت بالا می توانید بفرستید. دو خط اتصال به تلفن در آن تعبیه شده است.

 

فتوگپی

تا اندازه A4 می توانید از اسناد و مدارک با سرعت و وضوح بالا فتوکپی بگیرید. این چاپگر 4 کاره برای دفاتر پستی، خدماتی، حسابداری، بیمه یا فروشگاه هایی که روزانه نیاز به فتوکپی گرفتن دارند کار آمد می باشد.

 

اسکنر

عکس های خانوادگی یا اسناد را در اندازه A4 و کوچکتر می توانید با سرعت و کیفیت بالا اسکن کنید و در کامپیوتر شخصی ذخیره سازی کنید.

 

وای فای

دیگر لازم به سیم کشی یا کابل های دراز ندارید! چاپگرهای معمولی از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل می شوند اما این چاپگر 4 کاره هم از طریق کابل هم به صورت بی سیم قابلیت اتصال را دارد و بدون محدودیت فضا می توانید چاپگر را در هر جایی از دفتر کار یا مغازه و اتاق قرار دهید.

 

پشتیبانی و نصب آسان

با سیستم عامل های مختلف مانند ویندوز و مک سازگاری دارد و از هر دو سیستم عامل پشتیبانی می کند و درایورهای لازم موجود است علاوه بر این با آخرین سیستم عامل ویندوز یعنی ویندوز 10 نیز سازگار است.

 

صفحه نمایش LCD

از طریق یک صفحه نمایش می توانید تنظیمات چاپگر، فکس، اسکنر و فنوکپی را دست کاری یا نظیم کنید.

 

پشتیبانی از Google Cloud printer

این قابلیت ویژگی جدیدی است که شرکت گوگل ارائه کرده و شما را قادر خواهد کرد تا با استفاده از موبایل، تبلت، کامیوتر PC و لپ تاپ اسناد یا ایمل و دیگر موارد را چاپ کنید.

نحوه کار به این شکل است که چاپگر را از طریق بی سیم به ایترنت وصل کرده سپس در براوزر گوگل کروم وارد گوگل کلود شده سپس چاپگر را شناسایی می نمایید. پیغتمی مبنی بر ست شدن بر روی صفحه نمایش چاپگر مشاهده تا آن را تایید کنید. پس از تایید شما از طریق وسیله مبدا یعنی گوشی یا کامپیوتر و ... دستور چاپ را صادر می کنید. نتیجه خروجی به صورت چاپ شده خارج می شود.

 

نوع رنگ و کارتریج

جوهر افشان است و از 4 رنگ اصلی تشکیل شده است، هر بار پس از اتمام به صورت جداگانه هر کدام از رنگ ها را می توانید شارژ کنید.

 

مزیت

جمع کردن چهار وسیله پر استفاده در یک دستگاه، طراحی و ظاهر زیبا، قابلیت بی سیم، کم کردن هزینه ها و بسیاری دیگر از ویژگی های منحصر به فرد مزیت این چاپگر 4 کاره است.

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha