اتو موی یونی سیلور کرست مدل SHGD 40 C1 (ساخت آلمان)

IONIC HAIR STRAIGHTENERS silvercrest SHGD 40 C1
اتو موی یونی سیلور کرست مدل SHGD 40 C1 (ساخت آلمان)
قیمت:
۲۰۰/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۶/۱۱/۱
تعداد بازدید:
۳۹۷ بازدید
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

اتو مو یونی سیلور کرست (ساخت آلمان)

مدل: SHGD 40 C1

 

ساخته شده با تکنولوژی یونی و مصرف پایین 40 وات با صفحه نمایش LED و تنظیم درجه حرارت از 130 تا 180 و MAX. دارای قفل دسته بوده و کابل برق به صورت 360 درجه قابلیت چرخش دارد. از صفحات سرامیکی ساخته شده است و گرما را به صورت یک نواخت تقسیم می نماید. در هنگام فشار دادن دو صفحه و نزدیک کردن به همدیگر صفحات قابلیت فنری داشته و بر اساس مقدار فشار پایین می روند. این اتو مو با تکنولوژی روز در آلمان طراحی و تولید شده است.

 

شرح

توان مصرفی این اتو مو 40 وات است و با برق 220 تا 240 ولت کار می کند. کافی است دو شاخه را به پریز وصل کنید بلافاصله صفح LED روشن می شود، در ایتدا رنگ صفحه به رنگ قرمز در می آید و یک نمایشگر دما سنج روی صفحه نمایش داده می شود هنگامی که به دمای مورد نظر برسد صفحه LED آبی رنگ می شود که به معنی این است شما الآن می توانید از آن استفاده نمایید.

اتو موی یونی سیلور کرست

 

جنس صفحات از سرامیک ساخته شده است. سرامیک باعث می شود مو در حین اتو کردن نسوزد و دما را به صورت یکسان پخش می کند میزان دما را می توانید با استفاده از دکمه های افزایش و کاهش از 130 تا 180 و حالت MAX بر اساس نوع موی سر خود تغییر دهید.

اتو مو سیلور کرست

 

برای موهای لخت دمای 130 تا 140، موهای لخت با یک درجه بالاتر 140 تا 160، موهای معمولی 160 تا 180 و موهای طخیم و بد اتو با حداکثر حرارت یعنی MAX مناسب است.

این اتو با تکنولوژی یونی ساخته شده است، یعنی شما در کمترین زمان ممکن موها را خشک و صاف می کنید که این ویژگی باعث می شود مو کمتر در مواجهه با حرارت قرار گیرد و به ساقه آسیب یا نسوزد ضمنا باعث درخشندگی طبیعی مو می شود. کار این تکنولوژی به این صورت است که یون های منفی را در حین تماس با مو در بین آنها جریان می دهد و سریعتر مو را خشک می کند.

اتو موی سیلور کرست با تکنولوژی یونی

زمانی که مو در بین صفحات اتو قرار می گیرد شما می توانید دسته را قفل و به صورت یک دست آن را حرکت دهید و به پنجه و دست شما فشار کمتری وارد آید و باعث خستگی در زمان های طولانی نمی شود.

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
ساخت
آلمان
برند
سیلور کرست
مدل
SHGD 40 C1
مشخصات فنی
ولتاژ اصلی
220-240V /~50Hz
توان
40 وات
توصیف دستگاه
نمایشگر
دکمه درجه حرارت
دکمه خاموش روشن
قفل اهرم
جنس صفحات گرمایشی
سرامیکی
حداقل درجه حرارت
130
حداکثر درجه حرارت
بلاتر از 180
میزان چرخش کایل
360 درجه

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha