۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو سشوار یونی سیلور کرست مدل SHTD 2200 A1 ساخت آلمان

سشوار یونی سیلور کرست مدل SHTD 2200 A1 ساخت آلمان

IONIC HAIRDRYER SHTD 2200 A1 SilverCrest

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

سشوار یونی سیلورکرست

مدل SHTD 2200 A1

مو را در کمترین زمان ممکن بدون آسیب رساندن به ریشه مو یا سوزاندن آن خشک و حالت می دهد با استفاده از تکنولوژی یونی. دارای فیلتر هوا و جدا کردن برای تمیز کردن و سپس نصب دوباره آن. 3 درجه گرمای متفاوت همراه با دکمه خنک کردن موتور. موتور 2 سرعته 2200 وات همراه با دو نازل برای موهای بلند و متمرکز کننده هوای برای موهای لخت.

 

تکنولوژی یونی

برای موهای حساس یا بلند که نیاز به زمان بیشتری به قرار گرفتن در برابر گرما دارند و ممکن است در معرز قرار دادن طولانی مو با هوای داغ آن را بسوزاند یا به ریشه آسیب برساند این مدل از سشوار پیشنهاد می شود. تکنولوژی یونی همراه با دمیدن هوا یونهای را آزاد می کند و باعث می شود مو سریعتر خشک شود و همزمان درخشندگی آن را نیز بیشتر می کند.

 

نازل های دوگانه

برای موهای بلند می توانید از سری یا نازل مخصوص استفاده کنید و مانند شانه آن را در میان موها قرار دهید و از بالا به پایین بکشید تا مو سریعتر خشک شود. برای موهای لخت یا کوتاه که نیاز به فرم دهی یا حالت دادن دارد یک سری تیز کننده هوا نیز پیشبینی و قرار داده شده است.

سشوار سیلور کرست_silvercrest shtd-2200-a1

3 درجه هوای گرم

در سه درجه گرمای متفاوت می توانید موهای خود را بسته به رطوبت موی خود تنظیم کنید، این ویژی مخصوصا در زمانی که دوست دارید به مو حالت بدهید و زمان بیشتری نیاز دارید مفید است.

 

2 سرعت جریان هوای متفاوت

سرعت خروجی هوا را می توانید در 2 درجه متفاوت تنظیم کنید. بسته به اینکه هدف خشک کردن مو یا فرم دهی به مو است، سرعت باد خروجی قبل تنظیم و انتخاب کردن است.

 

فیلتر هوای قابل شستشو

در هنگام مکش هوا توسط موتور ممکن است گرد و خاک یا اجسام مختلف نیز به داخل موتور کشیده شوند و باعث خرابی آن شود اما جهت جلوگیری از چنین مسائلی یک فیلتر هوا در ورودی موتور پیشبینی شده است. هر چند وقت یکبار می توانید فیلتر هوا را جدا کرده و زیر آب آن را بشویید ودوباره در جاای خود نصب کنید.

 

هوای سرد برای خنک کردن موتور

پس از استفاده، موتور، بدنه و نازل داغ می شود، شما می توانید قبل از خاموش کردن سشوار دکمه Cool Shot را فشار دهید تا جریان هوای گرم قطع شده و هوای محیط موتور و دیگر اجزاء را خنک نماید.

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
برند
سیلور کرست SilverCrest
ساخت
آلمان
مدل
SHTD 2200 A1
مشخصات فنی
ولتاژ
220-240V /~50Hz
توان
2200 وات
امکانات
نازل هوا
سیم جمع کن
هوای سرد Cool-Shot
درجه هوای گرم
3 درجه
هوای یونی
سرعت باد
2 سرعته
فیلتر هوا

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است