۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک بخاری گازی برقی استوک ژاپنی 3.85 کیلو وات مدل GFH-4000-PK

بخاری گازی برقی استوک ژاپنی 3.85 کیلو وات مدل GFH-4000-PK

Japanese heater 3.85 Kw GFH-4000-PK

۳/۳۲۸/۳۲۸ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک
وضعیت :
موجود است

بخاری های استوک ژاپنی بدون دودکش گازی برقی 3.85 کیلو وات مدل GFH-4000-PK

قیمت، خرید و مشخصات

توان گرمایشی 3.85 کیلو وات معادل 3500 کیلو کالری با سوخت پایه گاز و استفاده بسیار ناچیز از برق برای سیستم احتراق و سنسورهای امنیتی همچنین چرخاندن فن جهت پرتاب گرما به بیرون با مصرف 20 وات. بر اساس استانداردهای برق کشور ژاپن طراحی شده و بر خلاف برق ایران که 220 الی 240 ولت است این بخاری ها با برق 100 ولت کار می کنند در نتیجه لازم است از مبدل برق استفاده کنید. نیازی به دودکش ندارند و فوق العاده ایمن طراحی شده اند. در فضاهای مختلف می شود از آن جهت گرم کردن استفاده کنید و با توجه به سنسورهای لرزشی و اکسیژن همچنین تایمر خاموش و روشن هیچ نگرانی از بابت خفگی یا آتش سوزی وجود ندارد.

بخاری استوک ژاپنی گازی برقی 3100 کیلو کالری بدون دودکش

توان گرمایشی 3500 کیلو کالری

مقدار گرمای تولیدی این بخاری ها 3.85 کیلو وات است که برابر است با 3500 کیلو کالری و قادرند فضای به مساحت 70 متر مربع را گرم نمایند البته بسته به برود هوا و اینکه دمای محیط چقدر پایین باشد می تواند این مقدار از فضا متغیر باشد ولی به طور کلی و بر اساس اقلیم ایران قادر است که فضای بزرگی به اندازه 70 متر مربع را گرم نگهدارد. با متوسط استفاده روزانه 8 ساعت، یک کپسول گاز تا یک هفته دوام خواهد آورد.

بخاری استوک ژاپنی گازی برقی بدون دودکش

بدون دودکش مجهز به سنسورهای ایمنی

بخاری های گازی برقی استوک ژاپنی نیازی به دودکش نداشته و می توانید در هر جایی از جمله کارگاه، سالن های بزرگ انتظار، مغازه، انبار، خانه باغی و موارد مشابه از آن استفاده نمایید. این وسیله بر اساس شرایط اقلیمی کشور ژاپن و مخاطرات طبیعی این کشور طراحی شده و مجهز به سنسورهای فوق العاده هوشمندی است تا در صورت زلزله و واژگونی باعث ایجاد آتش سوزی نگردد همچنین با توجه به تایمر و دیگر موارد امنیتی دیگر قبل از هر اتفاق غیر مطرقبه ای به صورت خودکار غیر فعال خواهد شد ولی با تمام این اوصاف همیشه جانب احتیاط را رعایت کنید و دریچه یا منفذ کوچکی برای تهویه هوا باقی بگذارید تا هوای بیرون و داخل محیط در گردش باشد مثلا گوشه ای از در را باز نگهدارید. قبل از خوابیدن توصیه می شود که حتما آن را خاموش کنید تا دچار سانحه غیر قابل پیشبینی نگردید ولی اینها همه توصیه های امنیتی برای احتیاط کامل و پیشگیری است وگرنه همان طور که گفته شد تمامی موارد در نظر گرفته شده و تا حد امکان آن را ایمن ساخته اند.

بخاری استوک ژاپنی گازی برقی 3100 کیلو کالری بدون دودکش

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
نوریتز Noritz
ساخت
ژاپن
توان
توان گرمایشی به کیلو وات
3.85 کیلو وات
توان گرمایشی به کیلو کالری
3500 کیلو کالری
مصرف انرژی
میزان مصرف برق
20 وات
قابلیت ها
بدون نیاز به دودکش
بله
منبع تغذیه
برق
100 ولت

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است