۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو ساندویچ ساز و اسنک ساز کنوود 1300 وات مدل SM740

ساندویچ ساز و اسنک ساز کنوود 1300 وات مدل SM740

kenwood sandwich maker sm740

۱/۲۴۹/۵۰۰ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است

اسنک و ساندویچ ساز کنوود مدل Kenwood sandwich maker SM740

قیمت، خرید و مشخصات

اسنک وافل و ساندویچ ساز کنوود یک دستگاه غذا ساز چند کاره است که مخصوص سرخ کردن بریانی و برشته کردن انواع سبزیجات،گوشت و تهیه کیک و شیرینی است. غذاهای متنوعی را با این ساندویچ ساز کنوود می توان در منزل تهیه کرد و کسانی که رژیم غذایی دارند می توانند گوشت و هر نوع غذای دیگری را بدون روغن کباب کنند. توان مصرفی ساندویچ ساز کنوود 1300 وات است و چهار سینی نچسب نیز به همراه دستگاه قرار داده شده.

ساندویچ ساز و اسنک ساز کنوود مدل sm740

توان مصرفی 1300 وات

با استفاده از المنت های برقی، سینی ها را در عرض 5 دقیقه گرم می کند تا بتوانید مواد غذایی مختلف ر با آن تهیه کنید. پس از اتمام کار، کابل را از پریز برق بکشید و پس از سرد شدن کامل، سینی ها را از بدنه جدا کنید.

ساندویچ ساز کنوود 1300 وات

چهار سینی نچسب

چهار سینی جهت نصب در بالا و پایین قرار داده شده و سطح آنها را با مواد نچسب پوشش داده اند تا به شکل بهتر و آسان تر بتوانید مواد غذایی مختلف را با آن طبخ کنید. این چهار سینی به دو نوع متفاوت تقسیم می شوند که یک جفت از آنها برای تهیه اسنک و وافل در نظر گرفته شده و جفت دیگر برای گریل کردن پیشبینی شده اند.

ساندویچ ساز کنوود sm740 بانه

سینی گریل کردن

این نوع سینی با شیارهای متعدد و موازی طراحی شده و به صورت بالا و پایین در درون ساندویچ ساز نصب می شوند. با استفاده از این سینی می توانید سبزیجات، گوشت، میوه و ... را بدون نیاز به روغن کباب کنید. در صورت تمایل می توانید سطح سینی را با روغن نیز چرب نمایید تا درصد چربی بیشتری به غذا داده شود. روغن اضافی از طریق مجرای تعبیه شده در پایین سینی خارج می شود تا روغن را از غذا جدا کرده و روی سینی نسوزد.

ساندویچ ساز کنوود sm740 مخصوص گریل کردن

سینی مخصوص اسنک و وافل

از این سینی به عنوان اسنک ساز می توانید استفاده کنید و همانند سینی گریل کردن با لایه ای از مواد نچسب پوشش داده شده است. سینی اسنک ساز به چهار قسمت و هر بخش به دو قسمت مثلثی تقسیم شده تا بتوانید طیف وسیعتری از غذا، ساندویچ، کیک و شیرنی را با آن تهیه کنید.

ساندویچ ساز کنوود sm740 بانه استوک

طرز استفاده کردن از ساندویچ ساز کنوود

دستگاه را برای 5 دقیقه روشن کرده و مقداری روغن به سطح آن بمالید سپس مواد غذایی را روی آن قرار دهید. وسایل نوک تیز را روی سینی نکشید تا لایه نچسب، آسیب نبیند و توصیه می شود که از وسایل ساخته شده با کائوچو برای زیر و رو کردن یا جابجایی مواد غذایی استفاده کنید. اگر خواهان کباب کردن گوشت هستید، لازم نیست که سینی بالایی را نصب کرده یا آن را به سمت پایین بکشید. مراقب باشید که از فشار آوردن بیش از اندازه به درب خودداری کرده تا باعث در رفتن یا آسیب به لولاها نشود.پس از اتمام کار، سینی را می توانید داخل ماشین ظرفشویی قرار دهید یا اینکه توسط پارچه نرم و مواد شوینده، آنها را تمیز کنید. SN: 5011423146423

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
توان و مصرف انرژی
1300 وات
برق
220 ولت
تعدادقالب ساخت ساندویچ
8 عدد
گریل
صفحات قابل شست و شو
چفت ایمنی

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است