۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو کولر گازی ال جی 18000 مدل: M19NKH

کولر گازی ال جی 18000 مدل: M19NKH

LG air conditioner 18000BTU model: M19NKH

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
تماس بگیرید

کولر گازی 18000 ال جی

مدل: M19NKH

توسط کمپرسور دوگانه اینورتر دار، محیط را تا 60 درصد سریعتر خنک کرده و تا 65 درصد در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می کند. قدرت سرمایش را می توانید در 4 درجه متفاوت تنظیم کنید تا هزینه های جاری را کاهش داده و محیط بر اساس نیاز خُنک شود. فیلتر های یونیزه شده به صورت پیوسته هوای محیط را از باکتری، قارچ، گرد و غبار و دیگر ذرات معلق تا 99.99 درصد پاکسازی خواهد کرد و وسایل موجود در منزل از جمله پرده، مبل و ... را استرلیزه خواهد کرد. قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند، اُتو کلینر یا خود تمیز کن، پرتاب باد در چهار جهت و قدرت خُنک کنندگی 18000BTU.

 

خُنک کردن سریع همراه با صرفه جویی در انرژی

با روشن کردن کولر گازی ال جی، توسط کمپرسور اینورتردار دوگانه محیط سریعا خُنک خواهد شد و دمای محیط را به میزانی که از قبل تنظیم شده خواهد رساند. به نسبت دیگر برندهای کولر گازی تا 60 درصد سریعتر دمای محیط را پایین خواهد آورد و در عین حال با توجه به تکنولوژی اینورتر، مصرف انرژی را نیز تا 65 درصد کاهش خواهد داد.

کولر گازی 18000 ال جی

کنترل سطح انرژی بر اساس دمای محیط و نفرات

اگر در منزل تنها شما حضور دارید یا تعداد نفرات به دو یا سه نفر می رسد، جهت صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی می توانید از طریق ریموت کنترلر میزان فعالیت کولر گازی را تا سطح 40 درصد کاهش دهید و در این حالت میزان مصرف انرژی 57 درصد کاهش خواهد یافت و به همین ترتیب می توانید سطح فعالیت کولر گازی را 60، 80 و 100 درصد قرار دهید.

کولر گازی lg 18000

فیلتر یونیزه شده

ذرات معلق، میکروب و قارچ موجود در هوای داخل منزل را تا اندازه 10 میکرون توسط فیلترهای دوگانه تعبیه شده در کولر گازی جذب و توسط یون های تولید شده توسط دستگاه از بین خواهند رفت. تکنولوژی پلاسما مستر قادر به تولید 3 میلیون یون در آن واحد است و در پنج مرحله مختلف هر نوع ذرات معلق مضر برای سلامتی انسان شامل میکروب، قارچ، باکتری یا گرد و غبار را جذب سپس از بین می برد. هوای یونیزه شده در سراسر منزل به جریان خواهد افتاد و تمام پرده ها، مبلمان و دیگر لوازم یا وسایل را تا میزان 99.99 درصد استرلیزه خواهد کرد.

کولر گازی ال جی 18000 تصفیه هوا

قابلیت اتصال به گوشی هوشمند

 با استفاده از امواج بی سیم وای فای می توانید کولر گازی ال جی را به گوشی موبایل هوشمند متصل کنید سپس تنظیمات دستگاه را از هر جایی و در هر زمانی به صورت بی سیم تغییر دهید.

کولر گازی ال جی اتصال به گوشی موبایل

خوابی راحت

از طریق تنظیمات سه گانه می توانید تایمر کولر گازی را به نحوی تغییر دهید که دمای محیط را در زمان های مختلف تغییر دهد. با استفاده از این قابلیت شما می توانید به کولر گازی زمان کار کردن، خاموش شدن و دوباره روشن شدن بدهید. اهمیت این ویژگی در صرفه جویی بیشتر انرژی و جلوگیری از خُنک کردن بیش از اندازه محیط مخصوصا در نیمه شب یا سحر است زیرا در این مواقع دما کاهش خواهد یافت و ممکن است باعث شود که سرما بخورید یا اینکه خوابی بد داشته باشید.

کولر گازی ال جی 18000 با تایمر خواب

سیستم تیمز کردن خودکار

این سیستم از ایجاد و تجمع باکتری روی کولر گازی جلوگیری کرده و همواره هوایی سالم را در محیط پخش خواهد کرد تا کاربر شرایط مطلوب تر و سالمی داشته باشد.

کولر گازی ال جی با سیستم تصفیه هوا

پرتاب باد در چهار جهت

هوای خُنک تولید شده در کولر گازی توسط پره های متحرک در چهار جهت به جریان خواهد افتاد و دمای محیط را یک دست خواهد کرد. این پره ها را توسط ریموت کنترلر به صورت ثابت یا متحرک با زوایای متفاوات می توانید تنظیم کنید تا سرما به صورت یکسان پخش شده و روی یک نقطه متمرکز نشود یا باعث آزار افراد در گوشه های خاصی از منزل نگردد.

 

فیلتر دوگانه محافظ

این فیلتر دو لایه دارد و گرد و غبار تا اندازه 10 میکرون را جذب خواهد کرد.

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
مارک
ال جی LG
مدل
M19NKH
طراحی موتور
کره جنوبی
نوع
اسپلیت
مشخصات پنل داخلی
تعداد پنل
1
ابعاد
998 × 345 × 210
میزان صدا
حداکثر 56 دسی بل
مشخصات یونیت خارجی
ابعاد
770 × 545 × 288
مشخصات فنی
تعداد کمپرسور
دوال
نوع کمپرسور
اینورتر دار
شرایط آب و هوایی
گرم و حاره ای
ناحیه کاربرد
T3
عملکرد
سرمایش و گرمایش
مناسب برای فضای
40 متر مربع
ظرفیت کل کولر گازی
18000BTU
نوع گاز
R410A
فیلتر
ریموت کنترل

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است