۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو ماساژور چکشی با هشت سری مختلف مدل TK 889A

ماساژور چکشی با هشت سری مختلف مدل TK 889A

Massager hammer suitable for whole body model TK 889A

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود نیست

ماساژو چکشی با 8 سری مختلف

مدل: TK-889A

 

بعد از یک تمرین سخت یا روزی خسته کننده در اداره حتما احساس کوفتگی در عضلات گردن، کول و برای ورزشهای مانند پیاده روی و کوهنوردی اغلب کف پا حالت ورم کرده پیدا می کند با استفاده از این ماساژور تمام قست های بدن را می توانید ماساژ دهید.

هشت نوع سری که هر کدام برای قسمتی از بدن مناسب است و می توانید با عوض کردن آنها نواحی مختلف بدن را ماساژ دهید. در این ماساژور شیوه های مختلف ماساژ مانند سوزنی و شیاتسو نیز شبیه سازی می شود.

در میان سری های مختلف شما سه نوع سوزنی را نیز خواهید داشت که مخصوص ماساژ شیاتسو است. شیاتسو یک نوع ماساژ سنتی ژاپنی است و به صورت عمقی عضلات را فشار می دهد به نحوی که نقاط حساس مانند عصب های بدن را تحریک می کند و شما را به آرامش می رساند.

ماساژور tk 889a

ماساژ بدن خواب و متابولیسم بدن شما را بهبود می بخشد و اعصاب شما را به آرامش می رساند. از انواع سری های مختلف یک نوع آن برای مفاصل و استخوان ها طراحی شده و برای درد یا ورمهای استخوانی بسیار کارآمد است.

نحوه کار این ماساژور همان طور که از اسمش پیدا است به صورت چکشی است یعنی با ضربات پیاپی بدن شما را در حالت ویبره می لرزاند. میزان سرعت ضربات را می توانید کم و زیاد کنید. شکل دسته آرگونومیک بوده و بیشتر وزن به سری آن منتقل و دارای خم در پایین دسته می باشد در نتیچه به آسانی و بدون نیاز به کمک دیگران می توانید تمامی نواحی بدن را ماساژ دهید.

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است