۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
کالای نو سرخ کن مولینکس 1800W مدل AM3021

سرخ کن مولینکس 1800W مدل AM3021

Moulinex Actifry Model AM3021

۱/۷۸۵/۹۱۵ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
کالای نو
وضعیت :
موجود است

سرخ کن مولینکس مدل Moulinex Actifry Model AM3021

قیمت، خرید و مشخصات

سرخ کن مولینکس AM3021 محصولی درجه یک و بسیار کاربردی با قطعات و عملکرد فوق العاده سرخ کردن مواد غذایی را به شکل مطلوبی انجام می دهد . این سرخ کن محبوب ساختار آنچنان پیچیده ای ندارد و به راحتی می توان انواع مواد غذایی را با استفاده از این دستگاه سرخ کرد . این محصول خوش ساخت مولینکس با توان مصرفی 1800 وات و درجه حرارت قابل تنظیم برای سرخ کردن انواع مواد غذایی مانند سیب زمینی ، گوشت ، سبزیجات و حتی مواد غذایی یخ زده به کار می رود . طراحی شیک و استاندارد سرخ کن AM3021 از استفاده بی رویه روغن و هدر رفتن آن جلوگیری میکند .

مشخصات سرخ کن مولینکس am3021

تنظیم درجه حرارت و تایمر دیجیتالی سرخ کن مولینکس AM3021

روی بدنه سرخ کن AM3021 یک ولوم چرخشی تعبیه شده است که کاربر با توجه به نوع مواد غذایی می تواند حرارت سرخ کن را از 150 درجه تا 190 درجه توسط این ولوم تنظیم کند . همچنین یک صفحه نمایشگر و دو دکمه جهت کم و زیاد کردن تایم کار سرخ کن ، روی بدنه دستگاه قرار گرفته است . چراغ نشانگر روی بدنه دستگاه نیز از وضعیت روشن یا خاموش بودن سرخ کن اطلاع می دهد . سرخ کن AM3021 پس از تمام کار به صورت خودکار خاموش می شود و مانع سوختن مواد می شود .

تنظیمات درجه حرارت و تایمر دیجیتالی مولینکس am3021

کاسه قابل جدا شدن سرخ کن مولینکس AM3021

سرخ کن AM3021 دارای یک کاسه به ظرفیت 1/5 لیتر است که مناسب یک خانواده 6 نفره می باشد . این کاسه از جنس چدن ساخته شده و مواد به کف و دیواره آن نمی چسبند و همچنین به راحتی قابل شست و شو می باشد . در کف این کاسه المنتی قرار داده شده که گرما را به صورت یکنواخت به تمام قسمت های ظرف می رساند و باعث می شود مواد به صورت یکدست سرخ شوند .

کاسه چدن نچسب سرخ کن مولینکس am3021

سبد توری سرخ کن AM3021

همراه این سرخ کن یک سبد توری مخصوص ارائه می شود . مواد غذایی را می توان در این سبد قرار داد سپس در داخل سرخ کن گذاشت . پس از سرخ شدن مواد و باز کردن درب دستگاه مواد داخل سبد با کشیدن دسته بالا می آید و روغن به داخل ظرف می چکد .

سبد توری  سرخ کن مولینکس am3021

سیستم های ارگونومیک و ایمن سرخ کن مولینکس مدل AM3021

روی درب سرخ کن AM3021 یک فیلتر کربن دار قرار داده شده که از خروج بو های ناشی از سرخ شدن و پخته شدن غذا جلوگیری می کند و در متبوع ماندن هوای آشپزخانه شما تاثیر بسزایی دارد . این فیلتر بسیار بهداشتی و قابل شست و شو است .سیستم امنیتی سرخ کن AM3021 از گرم شدن بدنه دستگاه در حین کار جلوگیری می کند تا هیچ گونه صدمه ای به کاربر وارد نشود .دستگیره ای نیز جهت حمل و جابه جایی سرخ کن تعبیه شده است . پایه های ضد لغزش و پلاستیکی این سرخ کن مولینکس از لغزیدن دستگاه روی هر سطحی جلوگیری می کند . روی در پوش سرخ کن AM3021 یک قسمت شیشه ای شفاف تعبیه شده که از طریق آن می توان مواد داخل سرخ کن را مشاهده نمود و از وضعیت پخت غذا مطلع شد . در نتیجه تمام این سیستم ها جهت ارتقای ایمنی کاربران طراحی شده و می توان با اطمینان کانل از این دستگاه بی نظیر استفاده کرد .

فیلتر کربن دار سرخ کن مولینکس am3021

قطعات قابل تفکیک سرخ کن مولینکس AM3021

تمام قطعاتی که در معرض برخورد با مواد غذایی و روغن قرار دارند و با هر بار استفاده چرب می شوند قابل تفکیک هستند و می توان آن ها را در ماشین ظرف شویی شست و شو داد . قرار دادن این قطعات در جای خود نیز کار بسیار سادهای است .

قطعات قابل تفکیک سرخ کن مولینکس am3021

اینفو گرافیک


نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است