۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843

بخاری گازی ژاپنی بدون دودکش اوزاکا مدل RC-513E-1

japanese gas heater osaka gas RC-513-E-1

۴/۹۵۰/۰۰۰ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
درجه بندی :
استوک
وضعیت :
موجود است

بخاری گازی برقی استوک ژاپنی

مدل 140-9075 RC-513E-1

توان گرمایشی 5800 کالری مناسب برای فضای 70 متر مربع، سوخت پایه گاز و جهت تامین انرژی فن و سیستم الکترونیکی از برق استفاده می کند. مصرف برق 27 الی 31 وات، مجهز به تایمر روشن و خاموش شدن خودکار، تنظیم دمای اتاق از 16 الی 26 درجه سلسیوس، سیستم جلوگیری از احتراق ناقص، پیشگیری از گرم شدن بیش از اندازه محیط و بدون نیاز به دودکش.

 

پنل دیجیتالی

از طریق کلیدهای روی پنل می توانید دمای اتاق را مشاهده و دقیقا بخاری را روی یک دمای ثابت تنظیم کنید یا اینکه با تنظیم ساعت، زمان روشن و خاموش شدن بخاری را تعیین کنید.

راهنمای صفحه کلید بخاری گازی برقی استوک ژاپنی

کلیدهای جهت دار شماره 1: با استفاده از این کلیدها می توانید دمای اتاق را از 16 الی 26 درجه سلسیوس کم و زیاد کنید یا اینکه زمان روشن شدن خودکار بخاری را با دقت نیم ساعت بالا و پایین ببرید. با فشار دادن همزمان این دوکلید و نگهداشتن تا چند ثانیه، کل کلیدهای پنل قفل می شود. این حالت جهت قفل کودک یا جلوگیری از تغییر دادن تنظیمات کاربرد دارد و با فشار دادن دوباره آنها از قفل خارج خواهد شد.

 

نشانگر شماره 2: این نشاگر دمای فعلی اتاق را نمایش می دهد.

نشانگر شماره 3: این نشانگر جهت تنظیم دمای اتاق در نظر گرفته شده و از 16 الی 26 درجه سلسیوس قابل تنظیم است.

نشانگر شماره 4: به معنی صبح بخیر است و می توانید زمان روشن شدن خودکار بخاری را از نیم تا 24 ساعت تنظیم کنید تا بخاری پس از زمان سپری شده به صورت خودکار روشن شود.

 

کلید شماره 5: جهت انتخاب تنظیمات مربوط به تایمر روشن شدن خودکار و فعال کردن گزینه صبح بخیر یا گزینه شماره 4 کاربرد دارد و به محض فشار دادن آن می توانید تایمر را از نیم تا 24 ساعت توسط کلیدهای جهت دار تنظیم کنید.

کلید شماره 6: با فشار دادن این کلید، بخاری پس از یک ساعت به صورت خودکار خاموش خواهد شد و به معنی شب بخیر است.

 

کلید شماره 7: به معنی خاموش/روشن است و با فشار دادن آن بخاری روشن یا خاموش خواهد شد.

کلیدهای شماره 8 و 9: از این کلیدها جهت تصفیه هوا استفاده می شود و با فعال کردن آنها، بخاری گرمای تولید شده را توسط یون های باردار شده ترکیب کرده سپس در فضای اطراف پخش می کند تا هر نوع آلودگی را از بین برده و محیط را استریل کند.

نشانگرهای شماره 10 و 11: با روشن شدن این نشانگرها، بخاری به شما می گوید که باید فیلتر و آتشدان را سرویس کنید.

مناسب برای فضای 70 متر

قدرت گرمایشی این مدل از بخاری 5800 کالری است و می تواند فضایی با بزرگی 70 متر مربع را گرم کند. این بخاری ها نیازی به دودکش ندارند و می توانید از آنها برای گرم کردن مغازه، منزل، راه پله، کارگاه، مطب، دفتر و هرجای مشابهی استفاده کنید اما مراقب باشید که هوای تازه در جریان باشد و از قرار دادن آن در اماکن بسته یا بدون ورود و خروج هوا خودداری کنید.

بخاری بدون دودکش استوک ژاپنی گازی برقی

تنظیم دمای ثابت اتاق

با تنظیم کردن دمای پیش فرض، بخاری تا زمانی که دمای اتاق را به آن میزان نرساند، بی وقفه کار خواهد کرد و پس از رسیدن به دمای مورد نظر، آن را ثابت باقی خواهد گذاشت و از کاهش یا افزایش دمای محیط جلوگیری خواهد کرد، در نتیجه شما هوایی یکدست و بدون نوسان را احساس خواهید کرد.

بخاری گازی برقی ژاپنی

ویژگی های محصول

مشخصات سازنده
برند
OSAKA
ساخت
ژاپن
مدل
140-9075
مشخصات فنی
نوع سوخت
گاز
عملکرد مصرف برق
27 الی 31 وات
حداکثر گرمای تولیدی
5.8 کیلو کالری
قابلیت ها
بدون دودکش
سنسور میزان اکسیژن محیط
تایمر
پنل دیجیتالی
ابعاد
440 × 520 × 180 میلی متر
وزن
9.3 کیلو گرم
رنگ
نقره ای

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است