۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل gc9545

اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل gc9545

Perfect car silent genrator iron gc 9545

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست
معرفی کالا 
 
اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل 
Perfect car silent genrator iron gc 9545
 
انقلابی نو در صنعت اتو برای ترکیب کامل ، بخار و درجه حرارت بر روی تمام اجناس پارچه  شامل 
ابریشم ،ترمه ،پلی استر،کشمر
 
این مدل از شاخص ترین محصولات بازار است و تنظیم  خودکار درجه حرارت ،قابلیت ویژه ی این مدل است ، یعنی روی این اتو هیچ جایی کلید برای  تنظیم درجه حرارت وجود ندارد و همه ی کار ها کاملا هوشمند توسط خود اتو انجام می شود  ،  سایت اصلی فلیپس  از این ویژگی به عنوان   optimal temp  نام می برد .
 
این مدل تست شده توسط شرکت های معتبر نساجی دنیا از جمله شرکت های dwl و lwto و موسسات کار شناسی مستقل wool mark برای عملکرد اتو آزمایش شده  و تآیید گردیده و نتایج مطلوب و رضایت مندی  در کارنامه خود ثبت کرد.
 
جنس کف اتو  سرامیکی با پوشش نچسپ  steam glide  که باعث می شود به آسانی روی لباس بلغزد  و ضد خش است  ، منافز خروجی بخار در کف اتو پراکنده و زیبا طراحی شده  تا بخار را متراکم و یک نواخت پخش کند  . 
 
امکان خاموش خودکار دیگر ویژگی  خوب این مدل است ،  اتو اگر که بلا تکلیف بماند  و بدون حرکت باشد خود اتوماتیک بعد از 5 دقیقه خاموش می شود و   مصرف انرژی نیز کاهش می یابد  و ایمنی محیط  نیز رعایت می شود و هیچ نگرانی نخواهد داشت اگر که زمانی فراموش شود که خاموش شود .
دارای نوک دقت سه گانه برای اتو کردن  زیر دکمه ها و لباس های برجسته  و ضخیم .
 
اکثریت استفاده کننده گان اتو های مختلف شکایت داشتن که  اتو هنگام کار اشک ریز می شود و سطح پارچه آنان خیس شده لکه دار می شود اما فیلیپس با ایجاد سیستم ضد چکه این مشکل را بر طرف کرده و در این مدل  هیچ جای نگرانی نیست و با خیال راحت  با اتو کار کنید و بایستی گفت که  هر اتویی برای راه افتادن نیاز به آماده شدن و گرم شدن دارد پس در هیچ نوعی تا قبل از آماده شدن از بخار استفاده نکنید .
 
این مدل اتو دارای دو نوع سیستم رسوب زدایی است به این شرح  که  این رسوب زدایی  طول عمر  و کار کرد اتو را بیشتر می کند و  یکی از سیستم رسوب زدایی برای مخزن اتو است که  رسوبات  ته نشین شده  را می توان از قسمت رسوب زدایی تخلیه کرد و دیگر قسمت کف اتو  در منافز خروجی بخار شاید رسوباتی باشد و برای جلو گیری از گرفتگی این منافز  آن را بایستی رسوب زدایی کرد و در این حالت  بخار با قدرت بسیار به سمت پایین سرازیر شده و کل جرم و رسوبات اتو را گرفته و تمیز می کند .
 
این مدل اتو  به سایلند بودن  معروف است یعنی بسیار بی سر و صدا است و  در حین استفاده و کار با بخار  صدایی ازار دهنده نخواهید شنید .
 
 
روش استفاده و کار با اتو gc9545
 
مخزن 1/5 لیتری و قابل جدا شدنی اتو را با آب پر کنید ، به همراه آب میتوانیدچند قطره گلاب یا عطر  ریخته  تا در حین کار با بخار فضای خانه و سطح لباس را خوش بو کنید ،  بعد از اینکه مخزن پر شد  در آن را ببندید  چون  تا دو ساعت اگر مدام  اتو کشی کنید  تمام  نخواهد شد ، حالا سیم  1.8 متری و قابل چرخش 180 درجه ، اتو را به پریز برق بزنید و  نیازی نیست  دنبال تنظیم درجه  بگردید   اینجا همه چیز اتومات است و کمی صبر کنید یعنی دو دقیقه زمان بدید تا اتو آماده ی کار شود ، قدرت توان 2400 وات مخزن و 800 وات  اتو باهم  360 گرم بخار معادل فشار 6.5 بار آماده می کند  و حالا اتو آماده خدمت است و قفل کودک  یا ضامن را کشیده و اتو را از روی مخزن بر دارید و  با طول شلنگ مناصب 1.7 متری شلنگ  رابط مخزن و اتو شما فضای کار زیادی خواهید داشت و بدون نگرانی و  بدون سرو صدا   و در تمام حالات هم عمودی هم افقی می تونید شروع به کار کنید و از بوی خوش بخار آغشته به گلاب لذت ببرید . 
 
وقتی کار با اتو پایان یافت به راحتی می توان سیم اتو را جمع و ان را در محفظه خود جاسازی کرد و نیز  همین کار را برای شلنگ اتو تکرار کنید و اخر سر اتو را روی مخزن اب گذاشته قفل کنید ، فراموش نشود که هر ده ساعت کار مخزن اتو را میتوان  رسوب زدایی کنید و ماهی یک بار  خود اتو را رسوب زدایی کنید .

ویژگی های محصول

برند
فیلیپس philips
کشور سازنده
اندونزی
نوع عملکرد
بخار مخزن دار
جنس آلیاژ کف
steam Glide سرامیک
مشخصات قدرت
توان
2600 وات
بخار پیوسته
360 گرم
طول سیم
1.80 متر
چرخش سیم
180 درجه
وزن
6.6 کیلو گرم
ابعاد
28.3x26.3x42.4
زمان آماده به کار
2 دقیقه
سیستم ضد چکه
دارد
سیستم رسوب زدایی
دارد
خاموش خودکار
دارد
بخار عمودی
دارد
کاهش انرژی
10 درصد
توضیحات مختصر
فشار بخار 6.5 بار و طول شلنگ رابط مخزن و اتو 1.7

نظارت کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است