رادیو ساعت رومیزی کوکی دیجیتالی فیلیپس مدل AJ1003

PHILIPS AJ1003 Clock Radio
رادیو ساعت رومیزی کوکی دیجیتالی فیلیپس مدل AJ1003
قیمت:
۱۹۵/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۱/۱۳
درجه بندی:
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

رادیو ساعت رومیزی کوکی فیلیپس

مدل: AJ1003

 

صفحه نمایشگر این رادیو ساعت آینه ای است و به صورت دیجیتالی ساعت و طول موج رادیو را نشان می دهد. شما می توانید آن را برای ساعت مشخصی کوک کنید و صبح ها با نوای رادیو یا موسیقی از خواب بیدار شوید. نحوه بیدار شدن توسط این رادیو ساعت به گونه ای است که با آرمش از خواب بیدار می شوید و به صورت ناگهانی از خواب نمی پرید زیرا زنگ به صورت آهسته شروع می شود و به شما فرصت می دهد تا هوشیاریتان بالا رود سپس صدای زنگ کم کم بالا می رود. منبع تغذیه رادیو ساعت توسط برق مستقیم تامین می شود و با قطع جریان برق تنظیمات ساعت از بین نمی رود.

 

بیدار شدن با صدای رادیو یا زنگ

هنگام کوک کردن ساعت می توانید تعیین کنید با صدای رادیو از خواب بیدار شووید یا موسیقی. شما این امکان را خواهید داشت تا با نوای موسیقی مورد دلخواه یا ایستگاه رادیویی که دوست دارید از خواب بیدار شوید.

رادیو ساعت aj1003 philips

با آرامش بیدار خواهید شد

هنگامی که ساعت معین برای بیدار دن فرا برسد ابتدا زنگ به صورت آرام نواخته می شود و به در ادامه کم کم تن صدا بالا می رود و شما فرصت پیدا خواهید کرد تا هوشیاریتان کم کم بالا رود و به طور ناگهانی از خواب نپرید. هنگام بیدار شدن احساس آرامش خواهید داشت.

 

تایمر خواب

شب ها موقع خواب دیگر  لازم نیست گوسفندان را بشمارید و یا اینکه یکی برای شما لای لای بخوانید بلکه کافی است ساعت را برای یک زمان مشخص از یک دقیقه تا 2 ساعت تنظیم کنید سپس موسیقی مورد علاقه یا ایستگاه رادیویی را پخش کنید سپس به تخت خواب بروید، تا زمانی که ساعت را تنظیم کرده اید موسیقی پخس و پس از آن به صورت خودکار قطع می شود.

 

تکرار زنگ یا حالت چرت زدن

گاهی پیش خواهد آمد که شما نیاز به مقداری چرت زدن خواهید داشت و لازم است کمی بیشتر بخوابید، زمانی که ساعت شروع به زنگ زدن می کند با فشار دادن دکمه snooz تا 9 دقیقه ساعت بی صدا خواهد شد و پس از آن نیز هر بار می توانید آن را دوباره فعال کنید تا کمی بیشتر بخوابید.

رادیو ساعت aj1003 philips

کابل صدا

از طریق یک کابل 3.5 اینچی می توانید به هر وسیله صوتی اعم از MP3 Player یا تلفن همراه وصل شوید و از پخش موسیقی توسط رادیو ساعت لذت ببرید.

 

کوک کردن دوگانه

شاید شما ساعت 7 و همسرتان ساعت 8  لازم باشد از خواب بیدار شوید، در این صورت شما برای دو ساعت متفاوت رادیو ساعت را کوک خواهید کرد و در دو زمان متفاوت زنگ خواهد زد.

رادیو ساعت aj1003 philips

راهنمای خرید انواع رادیوهای فیلیپس. (کلیک کنید)

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
سازنده
PHILIPS
مدل
AJ1003
ابعاد
160*80*265
وزن
35گرم
رنگ
نقره ای
مشخصات فنی
نوع نمایش
نمایشگر ال ای دی
ساعت
دیجیتالی
قدرت خروجی
200 میلی وات
رادیو پذیرش
FMانتن
رنگ عدد های ساعت
زرد
منبع تغذیه
باتری
نشانگر ال ای دی
دارد
تنظیم دیجیتالی
دارد

نظرات کاربران

رامين نظريان ۱۳۹۷/۱۰/۱۰

درچه مورد

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha