۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A رادیو ساعت کوکی و رومیزی دیجیتالی فیلیپس مدل AJ3115

رادیو ساعت کوکی و رومیزی دیجیتالی فیلیپس مدل AJ3115

PHILIPS AJ3115 ClockRadio

۴۰۹/۵۰۰ تومان

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود است

رادیو ساعت دیجیتالی تک موج فیلیپس مدل AJ3115/12

قیمت، خرید و مشخصات

در طول روز می توانید ساعت را به صورتی زیبا و خوانا از طریق صفحه نمایش بزرگ و دیجیتالی مشاهده کنید. شب هنگام در تخت خواب با تنظیم تایمر تا 1 ساعت با نوای موسیقی یا ایستگاه رادیویی مورد علاقه خود به خواب بروید و در سر زمان تنظیم شده به صورت خودکار خاموش می شود. قابلیت تنظیم ساعت برای بیدار شدن در صبح با صداهای از پیش ذخیره شده یا با صدای ایستگاه رادیویی بیدار شوید. تنظیم ساعت بیدار شدن به صورت دو گانه یعنی در دو زمان متفاوت را دارد. در صورت لزوم می توانید هنگام زنگ زدن ساعت با فشار دادن دکمه چرت زدن بیشتر زمان بیدار شدن را 9 دقیقه عقب بیندازید.

 

کوک کردن ساعت برای بیدار شدن با نوای موسیقی یا رادیو

با تنظیم تایمر می توانید زمان بیدار شدن را در صبح تعیین کنید و با یکی از صداهای موسیقی یا ایستگاه رادیویی مورد علاقه خود در کمال آرامش بیدار شوید. علاوه بر آهنگ های از پیش ذخیره شده، شما قادر خواهید بود ایستگاه رادیویی محلی را برای بیدار شدن انتخاب کنید تا همزمان با بیدار شدن سر ساعت مقرر، از برنامه های رادیویی نیز لذت ببرید.

ادیو ساعت دیجیتالی تک موج فیلیپس مدل: aj3115/12 philips

تنظیم دیجیتالی ایستگاه های رادیویی

این رادیو ساعت توانایی دریافت امواج FM یا محلی را نیز دارد و می توانید به صورت خودکار کانال های رادیویی را جستجو و به صورت منظم پشت سر هم ذخیره کنید. هر بار پس از تنظیم کردن دیگر لازم نیست برای ایستگاه رادیویی مشخصی به صورت دستی به دنبال آن بپردید بلکه مانند کانال های تلویزیونی تنها با یک دکمه آن را پیدا یا عوض کنید.

ادیو ساعت دیجیتالی تک موج فیلیپس مدل: aj3115/12 philips

احساس آرامش را برای بیدار شدن تجربه کنید

بر خلاف ساعت های کوکی معمول که یک دفعه به شما شک وارد می کند و شما را از خواب می پراند، در این رادیو ساعت ابتدا صدا به صورت آهسته سپس آرام آرام تون صدا افزایش پیدا می کند و شما را به صورت تدریجی بدون وارد کردن شک بیدار خواهد کرد در نتیجه روی بدون استرس را شروع خواهید کرد.

ادیو ساعت دیجیتالی تک موج فیلیپس مدل: aj3115/12 philips

چرت زدن بیشتر

اگر هنگام زنگ زدن ساعت شما احساس کردید که نیاز به چرت زدن بیشتری دارید کافی است دکمه مربوطه را فشار دهید تا صدا قطع و پس از 9 دقیقه دوباره شروع به زنگ زدن کنید، هر بار شما می توانید این کار را دوباره تکرار کنید و زمان بیدار شدن را به عقب بیندازید. در ساعت های کوکی معمولی با قطع صدا کل پروسه بیدار شدن قطع می شد و شما ممکن بود اصلا در زمان مورد نظر نتوانید بیدار شوید یا به کارهای ضروری خود بپردازید.

ادیو ساعت دیجیتالی تک موج فیلیپس مدل: aj3115/12 philips

هشدار دوگانه برای بیدار شدن در دو زمان متفاوت

اگر شما باید ساعت 7 و همسرتان در زمانی دیگر مثلا ساعت 9 به صورت جداگانه بیدار شوید، این امکان فراهم شده و می توانید ساعت را برای دو زمان مختلف تنظیم کنید.

 

صفحه نمایش بزرگ برای خوانایی بهتر

در هر فاصله ای شما قادر خواهید بود زمان را بخوانید حتی از فواصل طولانی. صفحه نمایش بزرگ همراه با نمایش دیجیتالی اعداد خوانش را برای شما آسان نموده و با توجه به رنگ متفاوت پس زمینه و اعداد یک هارمونی زیبا را به وجود می آورد.

 

با نوای موسیقی یا رادیو به خوابید

اگر عادت به گوش دادن موسیقی قبل از خواب دارید یا اینکه پیش از خوابیدن دوست دارید به برانامه های رادیویی گوش دهید، این قابلیت برای شما فراهم شده است کافی است تایمر را برای نهایتا یک ساعت تنظیم کنید. در این یک ساعت شما به موسیقی یا رادیو گوش خواهید داد و اگر خوابتان برد پس از زمان مقرر به صورت خودکار رادیو ساعت خاموش می شود.

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
سازنده
PHILIPS
مدل
AJ3115
ابعاد
137*58*164
وزن
25گرم
رنگ
سفید.مشکی
مشخصات فنی
نوع نمایش
نمایشگر ال ای دی
ساعت
دیجیتالی
قدرت خروجی
200 میلی وات
رادیو پذیرش
FMانتن
رنگ عدد های ساعت
قرمز و سبز
منبع تغذیه
باتری
نشانگر ال ای دی
دارد
تنظیم دیجیتالی
دارد

نظارت کاربران

محمد
با سلام.
ایا رنگ مشکی این ساعت هم موجود است؟
تشکر
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است