رادیو ساعت تک موج و کوکی فیلیپس مدل AJ3123

PHILIPS AJ3123 ClockRadio
رادیو ساعت تک موج و کوکی فیلیپس مدل AJ3123
قیمت:
۱۵۵/۰۰۰ تومان
آپدیت قیمت:
۱۳۹۷/۱۱/۱۳
درجه بندی:
وضعیت:
موجود است
اضافه به سبد خرید خرید به صورت پرداخت در محل

رادیو ساعت تک موج و کوکی فیلیپس

مدل: AJ3123/12

 

ایستگاه های رادیویی را در موج FM دریافت و پخش می کند، قابلیت جستجتوی خودکار و ذخیره کردن پوزیشن آنها را دارد. به صورت دیجیتالی ساعت را نمایش داده و می توانید آن را به صورت دوگانه یا تک برای بیدار کردن یا هشدار دادن کوک کنید. زنگ ساعت را از آهنگ های از پیش ذخیره شده یا ایستگاه های رادیویی مورد دلخواه می توانید انتخاب کنید.تایمر خواب به شما اجازه می دهد تا به هنگام رفتن به رخت و خواب به موسیقی یا رادیو گوش دهید و همراه با نوای موسیقی به خواب روید. با برق مستقیم یا دو عدد باتری نیم قلمی منبع انرژی تامین می شود.

 

با صدای رادیو از خواب بیدار شوید

اگر ساعت را برای صبح کوک کنید، شما را راس ساعت مقرر بیدار خواهد کرد. صدای زنگ را از موسیقی های از پیش ذخیره شده یا ایستگاه رادیویی مورد پسند خود می توانید انتخاب کنید. برای مثال اگر شما زنگ بیداری را روی ایستگاه رادیویی تنظیم کنید، صبح با صدای رادیو بیدار خواهید شد. تن صدا به صورت تدریجی بالا می رود تا شما یک دفعه از خواب نپرید و روز جدید را با استرس شروع نکنید. ابتدا به صورت آهسته شروع و به تدریج صدا بالاتر می رود، در نتیجه فرصت این را خواهید داشت تا با آن هماهنگ شده و سطح هوشیاری شما کم کم بالا رود.

رادیو ساعت فیلیپس مدل radio clock philips aj3123

تنظیم دیجیتالی ایستگاه های رادیویی

در طول موج پایین یا FM ایستگاه های رادیویی را پیدا و به صورت خودکار ذخیره می کند. مثل رادیوهای قدیمی دیگر لازم نیست به صورت دستی به دنبال ایستگاه های رادیویی بگردید بلکه کافی است یکبار دکمه را فشار دهید تا یک به یک طول موج ها و فرکانس ها جستجو شده سپس پشت سر هم ذخیره شوند. با دکمه های کاهش دهنده و افزایش دهنده در بین کانال های رادیویی مختلف می توانید گردش کنید در نتیجه سرعت تعویض کانال افزایش خواهد یافت.

رادیو ساعت فیلیپس مدل radio clock philips aj3123

چرت زدن بیشتر

اگر ساعت زنگ زد و شما لازم دانستید که کمی بیشتر چرت بزنید کافی است یکبار دکمه snooze یا چرت زدن را فشار دهید تا تایمر 9 دقیقه به جلو رود. پس از این زمان دوباره ساعت شروع به زنگ زدن خواهد کرد و به همین شکل می توانید هربار زمان بلند شدن از رخت و خواب را به تعویق اندازید.

رادیو ساعت فیلیپس مدل radio clock philips aj3123

تنظیم ساعت دوگانه برای بیداری شما و همسرتان در زمان های مختلف

برای خانواده هایی که پدر باید ساعت 7 و مادر یا فرزندان در زمانی دیگر لازم است بیدار شوند این حالت کارایی دارد برای مثال پدر ساعت 7 و مادر ساعت 9 باید بیدار شوند در این حالت زمان را در دو ساعت مختلف کوک می کنید و به صورت جداگانه در زمان های مقرر زنگ خواهد زد. این ویژگی برای افرادی که در طول شبانه روز باید بیش از یکبار دارو مصرف کنند و نیاز به یک یادآوری دارند نیز کاربرد دارد.

رادیو ساعت فیلیپس مدل radio clock philips aj3123

تایمر خواب برای پخش موسیقی در رخت و خواب

اگر عادت دارید که قبل از خوابیدن به یک برنامه رادیویی یا موزیک گوش دهید این قابلیت برای شما بسیار مفید خواهد بود. تایمر را تا یک ساعت می توانید تنظیم کنید در این فاصله شما به برنامه یا موزیک گوش می دهید و اگر در این فاصله شما خوابتان ببرد، رادیو ساعت به صورت خودکار راس زمان مقرر خاموش می شود.

رادیو ساعت فیلیپس مدل radio clock philips aj3123

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
سازنده
PHILIPS
مدل
AJ3123
ابعاد
222*157*95
وزن
35گرم
رنگ
سفید.مشکی
مشخصات فنی
نوع نمایش
نمایشگر ال ای دی
ساعت
دیجیتالی
قدرت خروجی
200 میلی وات
رادیو پذیرش
FMانتن
رنگ عدد های ساعت
قرمز و سبز
منبع تغذیه
باتری
نشانگر ال ای دی
دارد
تنظیم دیجیتالی
دارد

نظرات کاربران

غلامرضا زرین بال ۱۳۹۷/۸/۴

این کالا رو با چه قیمتی می تونم تهیه کنم؟

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha