۰ کالا
سبد خرید خالی است
با ما تماس بگیرید
09183759905 09181769843
استوک A رادیو ساعت فیلیپس مدلAJ3551

رادیو ساعت فیلیپس مدلAJ3551

PHILIPS AJ3551 ClockRadio

تاریخ آپدیت قیمت :
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
سازنده :
درجه بندی :
استوک A
وضعیت :
موجود نیست

رادیو ساعت دو موج و کوکی فیلیپس

مدل: AJ3551/12

 

ویژگی متمایز کننده این مدل از رادیو ساعت فیلیپس صفحه نمایش دیجیتالی و بزگ آن است، بزرگی صفحه ایش همراه با رنگ خردلی نوشته ها همراه با زمینه مشکی، یک هارمونی زیبا از نور و رنگ را به نمایش می گذارد. قالبیلت تنظیم و کوک ساعت، گرفتن امواج رادیو در دو طول موج کوتاه و متوسط FM و AM، جستجوی خودکار ایستگاه های رادیویی، تنظیم و ذخیره آنها پشت سر هم نمونه ای از توانایی های آن است. با تنظیم و جستجوی سریع، یک بار و برای همیشه می توانید ایستگاه های رادیویی مورد دلخواه خود را ذخیره نمایید، همچنین تایمر خواب برای کسانی که عادت به گوش دادن به برنامه های رادیووی دارند نیز در نظر گرفته شده است.

 

بیدار شدن با صدای راددیو یا موزیک

در هنگام کوک کردن ساعت می توانید نوع آهنگ را انتخاب نمایید یا حتی با قرار دادن رادیو ساعت روی حالت رادیو، با صدای برنامه های رادیویی از خواب بیدار شوید. قبل از خواب و بعد از تنظیم و کوک کردن ساعت، دکمه Radio  را انتخاب سپس رادیو را روی طول موج یا ایستگاه رادیویی مورد پسند خود قرار دهید تا صبح نه با صدای زنگ بلکه با صدای رادیو بیدار شوید.

رادیو ساعت دو موج و کوکی فیلیپس philips aj3551

تجربه بیدار شدن راحت و آرام

در ساعت های کوکی قدیمی شما با یک صدای ناگهانی از خواب بیدار می شدید اما در این رادیو ساعت نوع زنگ یا صدا را خود انتخاب می نمایید. وقتی زنگ به صدا در می آید ابتدا با تون صدای پایین شروع می شود سپس کم کم صدا بالا و بالا تر می رود در نتیجه فرصت این را خواهید داشت تا آهسته  هوشیاریتان بالا رود و یک دفعه به شما شک وارد نشود.

رادیو ساعت دو موج و کوکی فیلیپس philips aj3551

تنظیم و پیدا کردن ایستگاه های رادیویی به صورت راحت

در رادیوهای قدیمی شما بایستی به صورت دستی ایستگاه ها را جستجو کنید و هر بار بایستی دوباره ایستگاه های قبلی را جستجو می کرید. حفظ کردن تمامی این فرکانس ها یا تنظیم مجدد کاری بسیار طاقت فرسا بود اما در این رادیو ساعت شما کافی است دکمه جستجو را فشار دهید تا خودکار فرکانسها جستجو و ایستگاه ها پشت سر هم ذخیره شوند. برای تعویض ایستگاه یک دمه را فشار می دهید و می توانید در بین ایستگاه های رادیویی مختلف گردش کنید.

رادیو ساعت دو موج و کوکی فیلیپس philips aj3551

تنظیم نور صفحه نمایش برای دید بهتر

همان طور که گفته شد تفاوت این مدل رادیو ساعت فیلیپس با دیگر مدل ها در طراحی صفحه نمایش آن است. نور یا روشنایی صفحه نمایش بسته به شرایط زمانی و محیطی قابل تغییر است یعنی در روز که نور محیط بالا است شما می توانید نور صفحه نمایش را هم بالا ببرید یا در شب برای اینکه خوابی عمیق تر داشته باشید نور صفحه را می توانید پایین بیاورید.

 

تایمر خواب یا رادیو

اگر عادت دارید که قبل از خواب یا در تخت و خواب به برنامه های رادیویی گوش دهید می توانید تایمر را برای زمان مشخصی تنظیم کرده سپس با خیال آسوده به رخت و خوابتان بازگردید. پس از زمان تنطیم شده خودکار رادیو ساعت خاموش می شود.

ویژگی های محصول

مشخصات کلی
سازنده
PHILIPS
مدل
AJ3551
ابعاد
180*92*63
وزن
45گرم
رنگ
مشکی
مشخصات فنی
نوع نمایش
نمایشگر ال ای دی
ساعت
دیجیتالی
قدرت خروجی
200 میلی وات
رادیو پذیرش
FM.MW انتن
رنگ عدد های ساعت
زرد
منبع تغذیه
باتری
نشانگر ال ای دی
دارد
تنظیم دیجیتالی
دارد

نظارت کاربران

عبدالمجید کرامت زاده
عالی قیمت آنرا نیز اعلام کنید
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سابت:
نظر:
Captcha

تمامی حقوق برای ژیار سافت محفوظ است